Skocz do zawartości

Delfin


Bardzo_wrażliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdecznie, chciałem spytać co może oznaczać sen z delfinem? Śniło mi się generalnie że dostałem od delfina mocno w twarz, potem się z nim jakoś szamotałem jakby z człowiekiem, i generalnie go zdominowałem, w trakcie zmienił kolor na niebieski i zamiast jednolitej tkanki miał takie jakby duże łuski, ale to mi się kojarzy bardziej z tymi strojami co mają na głowie w tych porannych programach dla dzieci / jakby sztuczne grube włosy, czy dredy.../. Warto bym wspomniał iż w dzień poprzedzający tą noc odbyłem niezbyt brutalną, bójkę z bratem. Dostał w twarz najpierw ode mnie, a potem się biliśmy trochę... może to przez to? Generalnie nigdy mi się delfin nie śni stąd moje pytanie..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj,pierwsze co rzuca się w oczy czytając treść Twojego snu to powiązanie go z Twoim nickiem.Pełno sprzeczności w śnie,tak samo też nick nie pasuje to interpretacji snu-"gryzie się" wszystko w Tobie.Rozchwianie emocjonalne u Ciebie.

Sen jest wynikiem bójki z bratem.Uderzyłeś brata w twarz a później się biliście?A ile Ty masz lat?Tak zachowują się niegrzeczne małe dzieci...

Nie rozumiem tylko skoro jesteś tak bardzo wrażliwy,dlaczego do takich rozwiązań się posuwasz.Czy nie ma skuteczniejszych,mądrzejszych i lepszych form zażegnania konfliktu?Czy to,że jesteś bardzo wrażliwy powoduje u Ciebie takie a nie inne działania?

Jest także informacja o tym,że masz możliwości zmian emocjonalnych,zmian wewnętrznych których nie wykorzystujesz.Przeszedłeś ciężkie doświadczenie życiowe ale nie regenerujesz się w odpowiednim stopniu.Możesz a nie czynisz tego.W Tobie cały czas rozdarcie wewnętrzne.Masz kierować się mądrością,prawdą,lojalnością i spokojem.Ty w życiu realnym szamoczesz się także z samym sobą...

Masa sprzeczności jest w tym wszystkim co piszesz.

 

Co do strojów... w tych programach dla dzieci-nie znam tych programów.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie opowiem o swoim życiu, jeśli to możliwe. Brat mnie sprowokował, - przez to że "nie stoję stabilnie na gruncie" od dawna stracił do mnie szacunek. Nie jestem zwolennikiem przemocy zawsze jej unikałem ale emocje mnie dogoniły, przyłożyłem mu "mlaskacza" trudno. Ja mam 26 on 22 .

Edytowane przez Bardzo_wrażliwy
błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Jeśli chcesz by brat Cię szanował,by inni Cię szanowali,to sam musisz mieć ten szacunek do siebie.Jeśli siebie nie szanujesz,inni także nie będą.

 

Mimo wszystko nie rozumiem tych emocji,które spowodowały u Ciebie aż taką reakcję.

 

Jeśli sądzisz,że mogę Tobie jakoś pomóc,jest możliwe byś mi o sobie opowiedział.Najpierw jednak musisz mieć minimum 10 postów aby móc wysyłać wiadomości pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...