Jump to content

data pogrzebu nieżyjącego już od kilku lat chłopaka


tuchna
 Share

Recommended Posts

Witam Cyganicho :) Czy mogłabyś pomóc mi i zinterpretować mój sen, który miałam w ubiegły poniedziałek? Otóż śniło mi się, że spotkałam mamę mojego byłego faceta (który naprawdę zginął niecałe 6 lat temu) i ona powiedziała do mnie, że on nie żyje, ja odpowiedziałam jej, że wiem, bo przecież chodzę do niego na grób, a na to ona mi oznajmiła, iż on przez ten cały czas żył, a umarł teraz.... wtedy zaczęłam myśleć, że straciłam tyle czasu, który mogłam z nim spędzić....i zapytałam jej kiedy będzie pogrzeb, a ona mi odpowiedziała, że w poniedziałek o 19-tej.... i się obudziłam.

Zastanawia mnie strasznie ta data. W poniedziałek o 19-tej byłam przy Jego grobie....może tego właśnie chciał?

Odkąd Marcin nie żyje często pojawia się w moich snach. Ale tym razem Go nie było, tylko jego mama z dziwną wiadomością.

Ostatnio gdy mi się śnił to szłam nocą przez cmentarz, gdzie każdy pomnik był szary i stały na nim znicze, a przy nich siedzieli jacyś ludzie, a ja szłam w stronę jednego grobu charakterystycznego, bo był jakiś kolorowy i kiedy już byłam na tyle blisko, żeby przeczytać kto tam leży wszyscy ludzie, którzy byli na tym cmentarzu zaczęli krzyczeć "zabierz ją stamtąd, niech tego nie widzi" i wtedy właśnie Marcin chwycił mnie za rękę i odciągnął od tego grobu i pocałował.

Gdybyś mogła mi podpowiedzieć co mogą oznaczać tak dziwne sny byłabym baaaardzo wdzięczna :)

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam,

Marta

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj Tuchna :) nie straciłaś żadnego czasu,nawet tak nie myśl.

To matka Twojego zmarłego chłopaka dopiero teraz pogodziła się ze stratą w swym życiu swojego syna.Własnie teraz jest gotowa i pozwoliła mu przejść na Tamtą stronę.Puściła go wolno.To początek nowej drogi dla niej,nowego życia.Może nawet ona sobie z tego nie zdawać sprawy,może to nawet jeszcze do niej samej nie dotarło-co sugeruje godzina wieczorna ale uwierz,że Ty nie straciłaś żadnego czasu.Jego matka teraz dopiero się uspokaja,zapanuje u niej nowy porządek,nowe życie,zacznie sobie radzić z emocjami.Osiągnie spokój.

On się Tobie śni,ponieważ musiałaś go bardzo kochać,tęsknisz za nim,brakuje go Tobie.Ale jak długo żyje miłość w Tobie do niego tak długo żyje On.On nie umarł,on zmarł.A to różnica.On żyje tylko ze w innym wymiarze.Jak długo Go kochasz i o nim pamiętasz tak długo on jest z Tobą.

Ty cały czas przeżywasz śmierć ukochanego.Ale może najwyższy czas zacząć nowe życie,nie zapominać o zmarłym ale zacząć żyć życiem doczesnym.Nie masz wpływu na pewne sprawy a Ty żyjesz tu,więc zacznij myśleć także o sobie.bardzo proszę i pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...