Jump to content

przestrzelona głowa mojego niemowlaka na zakupach


mojra
 Share

Recommended Posts

Witam,

oczekuję dziecka, jestem w ciąży.

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że ze swoim prawie świeżo narodzonym maleństwem (nie jakimkolwiek, spersonalizowanym) byłam na zakupach. Przeszłam obok paru sklepów weszłam do następnego. Po drodze widziałam jakichś dawno nie widzianych na żywo znajomych-chyba nie chciałam z nimi w kontakt wejść, poszłam dalej. (wstydziłam się czy po prostu nie miałam ochoty-nie wiem, na żywo też starych znajomych, niektórych, czasem unikam)

 

weszłam do sklepu, a właściwie jakiegoś centrum, oglądałam różne stoiska, ale właściwie nie chciałam niczego kupić, pod koniec zatrzymałam się przy ubrankach dziecęcych, nie byłam zainteresowana jednak kupnem - postanowiłam iść dalej. Wtedy zwróciłam uwagę, że moj julek nie potrafi jeszcze główki utrzymać i muszę ją podtrzymywać. Chyba wtedy jeszcze minęłam strażnika sklepu (ochroniarza, ale nie jestem pewna, nie pamiętam? pił z piersiówki? pomogłam mu w tym? nie chyba tylko zaakceptowałam i nie zwróciłam uwagi.). Do sklepu wszedł nagle facet z pistoletem. Kazał wszystkim położyć się na ziemi. Ja była zaabsorbowana julkiem-nie usłyszałam, nie zauważyłam. Po chwili zobaczyłam jak człowiek obok mnie się kładzie i zorientowałam się, co się dzieje. Zaczęłam sie kłaść. W tym samym czasie ochroniarz (który- wydaje mi się- że wcześniej sam położył się na ziemię) zaczął szarpać się z facetem z pistoletem i wyrywać mu broń. Doszło do wytrzału. Kula trafiła (czy przeszła? nie wiem) w głowę mojego synka, ten na miejscu zmarł. Bardzo, bardzo płakałam, czułam, że to moja wina, że mogłam przed tym uchronić, że chciałabym, cofnąć czas.

 

Czy ktoś wie, co ten sen może oznaczać?

 

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odp.

mojra

Link to comment
Share on other sites

Witam!

moim zdaniem w twoim śnie najwazniejsze są dwa symbole:

- akceptacja picia alkoholu

- postrzał w głowę twojego syna

dodałbym jeszcze sklep ale moim zdanniem jest to raczej symbol społeczności, cech charakteru ogólnie lub cech dziedzicznych.

Co taki sen może znaczyć?

To obraz twoich obaw odnosnie dziecka i jak zaczniemy interpretację od sklepu to właśnie symbol obaw o cechy dziedziczne lub rzeczy spowadowane piciem alkoholu np: przez ciężarne kobiety ( nie mam na myśli ciebie ale ostanio są to sprawy dość nagłaśniane a szczególnie konsekwencje jakie ******a na dzieci pijących matek - i tu idealnie "pasuje" postrzał w głowę - jak symbol uposledzenia umysłowego).

Wracając do wątku - to są poprostu twoje obawy, zastanów się czy nie czytalaś ostatno jakiegos artykułu w czasopisam dla mam lub czy nie ogladalaś jakiegos programu itp.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...