Jump to content

Obawa...


Jackoovsky
 Share

Recommended Posts

Witajcie ,

 

Jestem w związku z dziewczyna która poznałem w wakacje i w której się zakochałem na zabój. Ja mieszkam za granica, a ona w Polsce. Jesteśmy od siebie trochę oddaleni, ale codziennie ze sobą rozmawiamy. Mimo tego jestem typem zazdrośnika i obawiam się ze mnie zdradza i ze się rozejdziemy. a tego bym nie przeżył.

 

Mój sen Wygląda tak, już 2 z Kolei...

 

Spotykam się z moja ukochana, zapraszam ja do domu gdzie spędzamy mile czas, zaczynamy się kochać a po chwili do pokoju wchodzi moja mama i wita się jak gdyby nigdy nic z moja dziewczyna.. lecz to nie wszystko po chwili wchodzą moi znajomi i rodzinka. Wygoniłem ich a gdy się odwróciłem to jej (mojej Ukochanej) już nie było. Po chwili łapie za telefon i dzwonie do niej z zapytaniem, gdzie jest. A ona mi odpowiada ze: to Koniec i ze może w innym życiu..

 

PS: Podczas kochania się widziałem kilka łez,lecz nie wiem czy to były łzy szczęścia czy... Gdy się zapytałem czy coś się stało odpowiedziała ze nic. Dziwne.

 

Kocham te dziewczynę z całego serca i moim największym lękiem jest ja stracić, nie wiem czy poradził bym sobie bez niej.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Jackoovsky.

Link to comment
Share on other sites

Ten sen ukazuje, że na prawdę bardzo zakochany jesteś w swojej dziewczynie i obawiasz się, że to wszystko może się skończyć. I przede wszystkim widać, że bardzo za Nią tęsknisz. Zadzwoń do Niej po prostu i pogadaj o swoich obawach może...? Powiedz co czujesz... A i jeszcze nie chcę Ci robić nadziei, ale bardzo możliwe, że zostanie ona Twoją żoną... albo ten sen to Twoje pragnienie aby to z Nią spędzić resztę życia...

 

Pozdrawiam (:

Edited by e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...