Skocz do zawartości

Obawa...


Jackoovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ,

 

Jestem w związku z dziewczyna która poznałem w wakacje i w której się zakochałem na zabój. Ja mieszkam za granica, a ona w Polsce. Jesteśmy od siebie trochę oddaleni, ale codziennie ze sobą rozmawiamy. Mimo tego jestem typem zazdrośnika i obawiam się ze mnie zdradza i ze się rozejdziemy. a tego bym nie przeżył.

 

Mój sen Wygląda tak, już 2 z Kolei...

 

Spotykam się z moja ukochana, zapraszam ja do domu gdzie spędzamy mile czas, zaczynamy się kochać a po chwili do pokoju wchodzi moja mama i wita się jak gdyby nigdy nic z moja dziewczyna.. lecz to nie wszystko po chwili wchodzą moi znajomi i rodzinka. Wygoniłem ich a gdy się odwróciłem to jej (mojej Ukochanej) już nie było. Po chwili łapie za telefon i dzwonie do niej z zapytaniem, gdzie jest. A ona mi odpowiada ze: to Koniec i ze może w innym życiu..

 

PS: Podczas kochania się widziałem kilka łez,lecz nie wiem czy to były łzy szczęścia czy... Gdy się zapytałem czy coś się stało odpowiedziała ze nic. Dziwne.

 

Kocham te dziewczynę z całego serca i moim największym lękiem jest ja stracić, nie wiem czy poradził bym sobie bez niej.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Jackoovsky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sen ukazuje, że na prawdę bardzo zakochany jesteś w swojej dziewczynie i obawiasz się, że to wszystko może się skończyć. I przede wszystkim widać, że bardzo za Nią tęsknisz. Zadzwoń do Niej po prostu i pogadaj o swoich obawach może...? Powiedz co czujesz... A i jeszcze nie chcę Ci robić nadziei, ale bardzo możliwe, że zostanie ona Twoją żoną... albo ten sen to Twoje pragnienie aby to z Nią spędzić resztę życia...

 

Pozdrawiam (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...