Jump to content

Prośba o diagnozę


ezovus
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

 

Zwracam się do Was z prośbą o zbadanie mnie pod kątem energetycznym, tj. określenie, czy jakieś egzogenne energie nie mają na mnie zbyt dużego wpływu (np. duchy, wampiry energetyczne, larwy astralne itp.). W dużej mierze pytam z ciekawości, gdyż w moim życiu obecnie nie dzieje się żadna katastrofa.

 

Uważam, że jestem osobą raczej silną psychicznie, bardzo konsekwentną, upartą i pracowitą, a przy tym jestem perfekcjonistą. Z drugiej strony ce****e mnie wrażliwość i chyba empatia. Mam jednak tendencję do wpadania w stany depresyjne - krótkotrwałe (kilka do kilkunastu dni), ale okresowo się powtarzające.

 

Dodam, że jako nastolatek "bawiłem się" w magię rytualną, rzucanie klątw i wywoływanie duchów (seanse się nie powiodły). Obecnie mam większą wiedzę w tym zakresie i poszedłem w kierunku medytacji. Hobbystycznie zajmuję się też hipnozą i masażem.

 

Reasumując proszę jeszcze raz o diagnozę energetyczną i (o ile to możliwe) opisanie mojej aury.

 

 

pozdrawiam,

ezovus

Link to comment
Share on other sites

Czakry ładnie pootwieranie, jeszcze nie 100% działania, ale widać, że coś robisz w tym kierunku, dość obfita polaryzacja aury. Na daną chwilę dużo czerwieni i niebieskiego, gdzieniegdzie świta jasnozielony ;q. Nie stwierdziłem żadnych tuneli energetycznych, śladów po linkach, czy żadnych duszków. Wokół ciebie tylko kilka myślokształtów, jak u większości ludzi :) Kilka nieczystości w obrębie płuc - jamy brzusznej.

 

Pozdrawiam :)

Edited by Cohen
Link to comment
Share on other sites

Sposobów jest X. Jeżeli medytujesz - wizualizuj, że wyrzucasz je. Jeśli medytacja jest Ci obca ( z twojego postu jednak wnioskuję, że tak nie jest) możesz np. przytulić się do drzewa i wizualizować, że wyciąga z ciebie te nieczystości, tak samo z trawą. Możesz tak zrobić z wodą w wannie (do kąpieli dodaj trochę soli kuchennej - zabezpiecza przed larwami astralnymi). To tylko kilka metod, tak naprawdę ogranicza nas tylko nasz tok myślenia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...