Jump to content

Prośba o diagnozę

ezovus
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Zwracam się do Was z prośbą o zbadanie mnie pod kątem energetycznym, tj. określenie, czy jakieś egzogenne energie nie mają na mnie zbyt dużego wpływu (np. duchy, wampiry energetyczne, larwy astralne itp.). W dużej mierze pytam z ciekawości, gdyż w moim życiu obecnie nie dzieje się żadna katastrofa.

Uważam, że jestem osobą raczej silną psychicznie, bardzo konsekwentną, upartą i pracowitą, a przy tym jestem perfekcjonistą. Z drugiej strony ce****e mnie wrażliwość i chyba empatia. Mam jednak tendencję do wpadania w stany depresyjne - krótkotrwałe (kilka do kilkunastu dni), ale okresowo się powtarzające.

Dodam, że jako nastolatek "bawiłem się" w magię rytualną, rzucanie klątw i wywoływanie duchów (seanse się nie powiodły). Obecnie mam większą wiedzę w tym zakresie i poszedłem w kierunku medytacji. Hobbystycznie zajmuję się też hipnozą i masażem.

Reasumując proszę jeszcze raz o diagnozę energetyczną i (o ile to możliwe) opisanie mojej aury.

pozdrawiam,

ezovus

Czakry ładnie pootwieranie, jeszcze nie 100% działania, ale widać, że coś robisz w tym kierunku, dość obfita polaryzacja aury. Na daną chwilę dużo czerwieni i niebieskiego, gdzieniegdzie świta jasnozielony ;q. Nie stwierdziłem żadnych tuneli energetycznych, śladów po linkach, czy żadnych duszków. Wokół ciebie tylko kilka myślokształtów, jak u większości ludzi :) Kilka nieczystości w obrębie płuc - jamy brzusznej.

Pozdrawiam :)

Edited by Cohen

Sposobów jest X. Jeżeli medytujesz - wizualizuj, że wyrzucasz je. Jeśli medytacja jest Ci obca ( z twojego postu jednak wnioskuję, że tak nie jest) możesz np. przytulić się do drzewa i wizualizować, że wyciąga z ciebie te nieczystości, tak samo z trawą. Możesz tak zrobić z wodą w wannie (do kąpieli dodaj trochę soli kuchennej - zabezpiecza przed larwami astralnymi). To tylko kilka metod, tak naprawdę ogranicza nas tylko nasz tok myślenia :)