Jump to content

Andolowe:) - ZAKOŃCZONE


Izabela123
 Share

Recommended Posts

To ja też mam dla Was kilka pytań :) Taka mieszanka wybuchowa:) Zapraszam:)

 

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)?

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję?

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu?

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:)

Edited by NeoNówka
Link to comment
Share on other sites

Ale to ja proszę ładnie - zaczekaj do poniedziałku, wcześniej nie dam rady :)

to ja zapraszam wszystkich chętnych, a weryfikację zapowiadam na wtorek:)

Edited by Izabela123
Link to comment
Share on other sites

To może ja zapoczątkuję, chociaz ostatnio nie bardzo mi idzie wyciąganie właściwych kart a może tylko ich zrozumienie:

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? - I Mag - Informatyka, przetwarzanie danych, a może publikowanie, czy publicystyka.

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? - X Koło Fortuny - raczej zadowolnona, ale bywa, że masz dość, bo to różnie się plecie jak w życiu

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? - Król Mieczy - to pewnie jakieś prawa i regulacje, Czy nie jest to regulamin, albo umowa dla kogoś?

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? - As Mieczy - wyszła na jaw prawda, dowiedziałaś się, że projekt którym się zajmujesz wstrzymano.

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia - VIII Moc - ty raczej jedynaczka sądząc po tej karcie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję Rydwan, Rycerz kielichow, 2 denarow pierwsze co mi przyszlo na mysl to ubezpieczenia samochodow :) Bo na pewno kontakt z klientem, duzo telefonow... ale z drugiej strony, skoro zajmujesz sie jakims projektem to pomyslalam o firmie ktora usprawnia funkcjonowanie innych firm, moze zajmujaca sie fuzjami? (hmmm intrygujace sa te cwiczenia :) )

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? Ksiezyc, Paz bulaw, 10 mieczy dla mnie to jestes i nie jestes, jak to w pracy :) tak jakby masz wiele pomyslow w glowie, ktore firma chetnie przyjmuje. Masz wiele mozliwosci rozwoju w firmie ale z drugiej strony poniekad to Tobie ciazy. Tak to czasem jest, fajnie jest cos robic ale co za duzo to nie zdrowo....

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? Sila, Paz denarow, 4 kielichow na pewno projekt jest wazny ale tez ryzykowny, mozliwosc duzego zarobku...choc mysle, ze czegos brakuje w tym projekcie aby do konca uznac go za udany, jeszcze duzo pracy Cie czeka...

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? 2 kielichow, Rownowaga, 6 bulaw mysle, ze ktos, kto mial Cie wspomagac w tym projekcie po prostu odszedl, tzw. konflikt interesow.

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:) stawiam na brata i siostre :)

Siostra na pewno jest Twoja 'pomoca duchowa' :), kobieta zrownowazona, chyba bierzesz z niej przyklad.

Brat, facet ktory sobie w zyciu radzi aczkolwiek mysle, ze czesto sciaga na siebie problemy.

 

Ojjj, ale jestem ciekawa odpowiedzi :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)?

Paź monet

jest to branża ściśle związana z finansami, może także z nauczaniem, pracują tam młodzi ludzie, przeprowadzają szkolenia, paź kojarzy mi się też z prywatną szkołą

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję?

Kochankowie

lubisz to, co robisz, cieszysz się na każdy dzień pracy, ponieważ masz w niej kontakt z ludźmi i ciągle się coś dzieje, nie ma tam nudy i rutyny

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?

10 mieczy, 2 pucharów, 7 buław

a nie wiem :haha: to jest zajęcie długo terminowe, zajmujesz się tym już jakiś czas, może to jakaś reklama, prezentacja, ktoś Ci przy tym pomaga, mnóstwo papierów tu widać

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu?

Księżyc, Koło, Gwiazda

no rzeczywiście nieprzyjemna sprawa, same AW wyszły... wydaje mi się, że na jaw wyszedł jakiś sekret, albo ktoś za Twoimi plecami gwizdnął Ci jakieś fajne zadanie/projekt, coś na co liczyłaś od dawna i miałaś obiecane

5. i jeszcze prywatnie - czy mam rodzeństwo?

7 pucharów, 10 pucharów, 5 monet, Królowa buław

masz siostrę, starszą od Ciebie, około 30/35 lat, jesteście ze sobą bardzo blisko, możecie liczyć na siebie wzajemnie, chociaż nie zdziwiłabym się jakbyś była jedynaczką (Królowa buław)

Link to comment
Share on other sites

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? - 3 monety - organizowanie jakichś wystaw, eventów, promowanie artystów. Coś związanego ze sztuką, może rozwijaniem talentów u dzieci.

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? - Moc- daje Ci mnóstwo satysfakcji, chociaż czasem pracujesz ponad siły.

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? - Papież, Głupiec, Świat - suma Cesarz - hmmm... albo robisz coś dla jakiejś ważnej osobistości, albo też szukasz sponsorów dla dzieci z ubogich rodzin na ich edukację...

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? - Mag, Umiarkowanie, Rydwan - suma Głupiec - ktoś odszedł z pracy ze względu na stan rodzinny, ciążę... Zrobił to znienacka, bez niego wszystko zaczęło się walić... Ewentualnie nie zdobyliście takich datków jak zakładaliście i trzeba było odwołać jakiś wyjazd...

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:) - Dama monet, Dama buław, 6 kielichów, 9 kielichów.

Stawiam na siostrę i brata, ewentualnie dwie siostry i dwóch braci (sumy postaci na tych kartach). Wiek macie raczej zbliżony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To ja też mam dla Was kilka pytań :) Taka mieszanka wybuchowa:) Zapraszam:)

 

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)?-10 kielichow -Cos co jest związana ,ze sztuka i kultura .Branżą kulturalna ,lub związana z projektowaniem w ogólnym słowa tego znaczeniu .

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję?-3 denarow-Jestes zadowolona .Możesz wykazać sie swoim talentem.Masz możliwość sprawdzenia sie i rozwoju zawodowego.

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?-Swiat- Organizowaniem imprez ,zajęć terapeutycznych ,Projektowanie zieleni ,ubrań.:_krzyk:Jestes odpowiedzialna za kontakty z klientami z zagranicy.

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? Rycerz kielichów.Ktoś zranił Twoje uczucia ,może nie dostałaś nagrody,lub urlopu .

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:)Kochankowie -brat i siostra

 

Moze jestes z blizniakow ?

Edited by miriam 1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Madeliine

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? Giermek Mieczy, Król Buław, Śmierć Branża, w której potrzebna jest kreatywność i chęć tworzenia. Produkcja, sprzedaż.

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? Rycerz Buław, Księżyc, 4 Buławy Daje Ci satysfakcje i lubisz swoją prace. Masz w niej wielu przyjaciół, ale odnoszę wrażenie, że są i tacy którzy Ci jej zazdroszczą. Możesz udowodnić swoje zdolności przywódcze :]

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?Król Pucharów, Mag,9 Pucharów Projekt bardzo ambitny, który jest wyzwaniem dla Ciebie. Sprawdza Twoją kreatywność, skupiasz sie teraz tylko na nim i jest dla Ciebie bardzo ważny. Projekt ten to wyzwania,a Ty je lubisz:] Projekt bardzo emocjonalny

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu?Królowa Pucharów, 7 Pucharów, Król Mieczy Konflikt z szefem? Doszło do bardzo poważnego konfliktu z człowiekiem z którym lepiej nie zadzierać, nie tylko ze względu na jego pozycje, ale i charakter.

5. i jeszcze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:)4 Puchary + Rycerz Monet, Świat(suma rydwan ) Jesteś jedynaczką, bardzo silną osobowością.

Link to comment
Share on other sites

To ja też mam dla Was kilka pytań :) Taka mieszanka wybuchowa:) Zapraszam:)

 

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? 8 buław, 2 kielichów, Gwiazda-> Diabeł

karty skojarzyły mi się z jakimiś usługami wykonawczymi na zasadzie wpada zlecenie do firmy, a wy je wykonujecie, produkujecie tak by klient był zadowolony i był pod jego dużym wrażeniem. Najczęściej są bardzo zadowoleni i potem wracają po więcej :)

 

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? Król pucharów, królowa Kijów, giermek mieczy -> Słońce

Ogólnie robisz to co lubisz, to praca z pasją, zgodna z Twoimi umiejętnościami :). Podoba Ci się fakt, że możesz się realizować, rozwijać. W swojej pracy czujesz się pewnie, jesteś na stanowisku kierowniczym. Z negatywów to może Cię drażnić w pracy trochę głupie zachowanie w pracy albo jakieś plotki za plecami, których nie cierpisz albo olewackie podejście do pracy i obowiązków pracowników podległych.

 

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? Siła, Wisielec, 9 kielichów -> Sprawiedliwość

Po pierwszej karcie widać, że ważny i chyba duży, za spore pieniążki. Wiele starań w niego włożyć, będziesz wolała troszkę wydłużyć czas, ale by był dokładnie przemyślany i dopracowany na ostatni guzik bo zdajesz sobie sprawę ile korzyści może przynieść ten projekt.

 

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? 9 monet, Cesarz, Kapłan ->Kochankowie

Czyżby w pracy był mężczyzna, który zbytnio chciał rządzić, liderować zamiast współpracować z innymi co wprowadziło zamieszanie?

 

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- Cesarzowa, ile- 2 mieczy, płeć - as monet, wiek -Głupiec

masz rodzeństwo, jest Was w sumie dwoje, po asie to kłopot z płcią, ale na obrazku mam dziewczynkęn więc masz siostrę, młodszą od siebie

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za udział w ćwiczeniu :)

W kolejnym poście napiszę odpowiedzi.

Tutaj- czerwonym kolorem odpowiedzi super idealne, zielonym- bardzo bliskie, pokrewne:)

Poszło Wam świetnie! Temat był trudny, więc wszyscy doataniecie punkciki:)

 

 

 

Zib

 

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? - I Mag - Informatyka, przetwarzanie danych, a może publikowanie, czy publicystyka.- firma nie, ale ja osobiście zajmuję się w dużej mierze rzeczami, które wymieniłeś

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? - X Koło Fortuny - raczej zadowolnona, ale bywa, że masz dość, bo to różnie się plecie jak w życiu

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? - Król Mieczy - to pewnie jakieś prawa i regulacje, Czy nie jest to regulamin, albo umowa dla kogoś? tak, w ramach większego projektu, także tym

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? - As Mieczy - wyszła na jaw prawda, dowiedziałaś się, że projekt którym się zajmujesz wstrzymano.

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo-jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia - VIII Moc - ty raczej jedynaczka sądząc po tej karcie

 

 

Caryca

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję Rydwan, Rycerz kielichow, 2 denarow pierwsze co mi przyszlo na mysl to ubezpieczenia samochodow :) Bo na pewno kontakt z klientem, duzo telefonow... ale z drugiej strony, skoro zajmujesz sie jakims projektem to pomyslalam o firmie ktora usprawnia funkcjonowanie innych firm, moze zajmujaca sie fuzjami? (hmmm intrygujace sa te cwiczenia :) )

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? Ksiezyc, Paz bulaw, 10 mieczy dla mnie to jestes i nie jestes, jak to w pracy :) tak jakby masz wiele pomyslow w glowie, ktore firma chetnie przyjmuje. Masz wiele mozliwosci rozwoju w firmie ale z drugiej strony poniekad to Tobie ciazy. Tak to czasem jest, fajnie jest cos robic ale co za duzo to nie zdrowo....

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? Sila, Paz denarow, 4 kielichow na pewno projekt jest wazny ale tez ryzykowny, mozliwosc duzego zarobku...choc mysle, ze czegos brakuje w tym projekcie aby do konca uznac go za udany, jeszcze duzo pracy Cie czeka...

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? 2 kielichow, Rownowaga, 6 bulaw mysle, ze ktos, kto mial Cie wspomagac w tym projekcie po prostu odszedl, tzw. konflikt interesow.

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:) stawiam na brata i siostre :)

Siostra na pewno jest Twoja 'pomoca duchowa' :), kobieta zrownowazona, chyba bierzesz z niej przyklad.Brat, facet ktory sobie w zyciu radzi aczkolwiek mysle, ze czesto sciaga na siebie problemy.

 

Erza

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)?

Paź monet

jest to branża ściśle związana z finansami, może także z nauczaniem, pracują tam młodzi ludzie, przeprowadzają szkolenia, paź kojarzy mi się też z prywatną szkołą

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję?

Kochankowie

lubisz to, co robisz, cieszysz się na każdy dzień pracy, ponieważ masz w niej kontakt z ludźmi i ciągle się coś dzieje, nie ma tam nudy i rutyny

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?

10 mieczy, 2 pucharów, 7 buław

a nie wiem to jest zajęcie długo terminowe, zajmujesz się tym już jakiś czas, może to jakaś reklama, prezentacja, ktoś Ci przy tym pomaga, mnóstwo papierów tu widać

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu?

Księżyc, Koło, Gwiazda

no rzeczywiście nieprzyjemna sprawa, same AW wyszły... wydaje mi się, że na jaw wyszedł jakiś sekret, albo ktoś za Twoimi plecami gwizdnął Ci jakieś fajne zadanie/projekt, coś na co liczyłaś od dawna i miałaś obiecane

5. i jeszcze prywatnie - czy mam rodzeństwo?

7 pucharów, 10 pucharów, 5 monet, Królowa buław

masz siostrę, starszą od Ciebie, około 30/35 lat, jesteście ze sobą bardzo blisko, możecie liczyć na siebie wzajemnie, chociaż nie zdziwiłabym się jakbyś była jedynaczką (Królowa buław)

 

KatJo

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? - 3 monety - organizowanie jakichś wystaw, eventów, promowanie artystów. Coś związanego ze sztuką, może rozwijaniem talentów u dzieci.

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? - Moc- daje Ci mnóstwo satysfakcji, chociaż czasem pracujesz ponad siły.

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? - Papież, Głupiec, Świat - suma Cesarz - hmmm... albo robisz coś dla jakiejś ważnej osobistości, albo też szukasz sponsorów dla dzieci z ubogich rodzin na ich edukację...

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? - Mag, Umiarkowanie, Rydwan - suma Głupiec - ktoś odszedł z pracy ze względu na stan rodzinny, ciążę... Zrobił to znienacka, bez niego wszystko zaczęło się walić... Ewentualnie nie zdobyliście takich datków jak zakładaliście i trzeba było odwołać jakiś wyjazd...

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:) - Dama monet, Dama buław, 6 kielichów, 9 kielichów.

Stawiam na siostrę i brata, ewentualnie dwie siostry i dwóch braci (sumy postaci na tych kartach). Wiek macie raczej zbliżony.

 

miriam 1

 

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)?-10 kielichow -Cos co jest związana ,ze sztuka i kultura .Branżą kulturalna ,lub związana z projektowaniem w ogólnym słowa tego znaczeniu .

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję?-3 denarow-Jestes zadowolona .Możesz wykazać sie swoim talentem.Masz możliwość sprawdzenia sie i rozwoju zawodowego.

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?-Swiat- Organizowaniem imprez ,zajęć terapeutycznych ,Projektowanie zieleni ,ubrań. Jestes odpowiedzialna za kontakty z klientami z zagranicy.

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? Rycerz kielichów.Ktoś zranił Twoje uczucia ,może nie dostałaś nagrody,lub urlopu .

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:)Kochankowie -brat i siostra

 

Madeline

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? Giermek Mieczy, Król Buław, Śmierć Branża, w której potrzebna jest kreatywność i chęć tworzenia. Produkcja, sprzedaż.

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? Rycerz Buław, Księżyc, 4 Buławy Daje Ci satysfakcje i lubisz swoją prace. Masz w niej wielu przyjaciół, ale odnoszę wrażenie, że są i tacy którzy Ci jej zazdroszczą. Możesz udowodnić swoje zdolności przywódcze :]

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?Król Pucharów, Mag,9 Pucharów Projekt bardzo ambitny, który jest wyzwaniem dla Ciebie. Sprawdza Twoją kreatywność, skupiasz sie teraz tylko na nim i jest dla Ciebie bardzo ważny. Projekt ten to wyzwania,a Ty je lubisz:] Projekt bardzo emocjonalny

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu?Królowa Pucharów, 7 Pucharów, Król Mieczy Konflikt z szefem? Doszło do bardzo poważnego konfliktu z człowiekiem z którym lepiej nie zadzierać, nie tylko ze względu na jego pozycje, ale i charakter.

5. i jeszcze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:)4 Puchary + Rycerz Monet, Świat(suma rydwan ) Jesteś jedynaczką, bardzo silną osobowością.

 

Dafne

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)? 8 buław, 2 kielichów, Gwiazda-> Diabeł

karty skojarzyły mi się z jakimiś usługami wykonawczymi na zasadzie wpada zlecenie do firmy, a wy je wykonujecie, produkujecie tak by klient był zadowolony i był pod jego dużym wrażeniem. Najczęściej są bardzo zadowoleni i potem wracają po więcej :)

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję? Król pucharów, królowa Kijów, giermek mieczy -> Słońce

Ogólnie robisz to co lubisz, to praca z pasją, zgodna z Twoimi umiejętnościami :). Podoba Ci się fakt, że możesz się realizować, rozwijać. W swojej pracy czujesz się pewnie, jesteś na stanowisku kierowniczym. Z negatywów to może Cię drażnić w pracy trochę głupie zachowanie w pracy albo jakieś plotki za plecami, których nie cierpisz albo olewackie podejście do pracy i obowiązków pracowników podległych.

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję? Siła, Wisielec, 9 kielichów -> Sprawiedliwość

Po pierwszej karcie widać, że ważny i chyba duży, za spore pieniążki. Wiele starań w niego włożyć, będziesz wolała troszkę wydłużyć czas, ale by był dokładnie przemyślany i dopracowany na ostatni guzik bo zdajesz sobie sprawę ile korzyści może przynieść ten projekt.

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu? 9 monet, Cesarz, Kapłan ->Kochankowie

Czyżby w pracy był mężczyzna, który zbytnio chciał rządzić, liderować zamiast współpracować z innymi co wprowadziło zamieszanie?

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- Cesarzowa, ile- 2 mieczy, płeć - as monet, wiek -Głupiec

masz rodzeństwo, jest Was w sumie dwoje, po asie to kłopot z płcią, ale na obrazku mam dziewczynkęn więc masz siostrę, młodszą od siebie

Link to comment
Share on other sites

... i jeszcze prawidłowe opowiedzi

 

1. Czym zajmuje sie firma w której pracuję (jak branża)?

firma działa w branży farmaceutycznej, ale ja działam w marketingu, więc stąd mógł być kłopot

2. Czy jestem zadowolona z pracy, czy daje mi satysfakcję?

tak, bardzo, chociaż pracuję ponad siły. Praca jest spełnieniem moich marzeń, daje mi możliwość stałego rozwoju i satysfakcję pod każdym względem.

3. Jakim ważnym projektem się obecnie zajmuję?

obecnie wprowadzam na polski rynek nowym produkt. W ramach tego- oczywiście- papiery, umowy, kontakty z zagranicą

4. Co nieprzyjemnego dla mnie wydarzyło się w firmie w sierpniu?

bardzo nagle i niepodziewanie została zwolniona moja koleżanka.

5. i jescze prywatnie- czy mam rodzeństwo- jeśli tak, to ile, jaka płeć, wiek itp. skojarzenia:)

tak, mam jedną siostrę, 14 lat starszą ode mnie, jesteśmy bardzo związane ze sobą

 

Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję:)

Edited by Izabela123
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...