Jump to content

Nie wiem, co mi jest?


Aura
 Share

Recommended Posts

Ale jestem wykonczona od wczoraj, nie mam siły, czuję jakby ktoś spuścił ze mnie energię, no i do tego te złe fluidy.

Nie wiem co mam o tym myśleć i jak się bronić?:_smutny:

Link to comment
Share on other sites

Auro, jak już wspomniałam w innym temacie, czułam się tak dosłownie przez ostatnie 2 tygodnie i nie pomagało mi zupełnie nic. Mogłabym spać cały dzień, ale sen i tak nie był odpoczynkiem, po prostu nie miałam siły na robienie czegokolwiek innego. Do tego osłabienie przyczyniło się do różnych problemów zdrowotnych. W swojej bezsilności poprosiłam Szylę o pomoc - zabieg energetyczny na odległość. Od dwóch dni czuję się bardzo dobrze, i sądzę, że również w Twoim przypadku nie zaszkodzi małe doładowanie energetyczne.

Link to comment
Share on other sites

Końcem kwietnia miałam okropny sen, śniło mi się, że ktoś siadł mi na klatce piersiowej i wciąga mnie w otchłań pod łóżkiem. Jedną nogą prawie tam byłam, więc zaczęłam okropnie krzyczeć i wołać mojego męża. Później doszła też trwożliwa myśl, że obudzę moją 13-letnią córkę i męża tymi krzykami. Bo miałam wrażenie, że ja na spaniu krzyczę. I to mnie chyba uratowało, przed czym? Wtedy jeszcze nie wiedziałam, bo nigdy z takim czymś nie miałam do czynienia. Tak samo od dłuższego czasu byłam strasznie osłabiona, a po operacji którą miałam 13 maja w moje urodziny, jeszcze bardziej. Żadna kawa, kielich nic nie pomagało. Wydawało mi się, że chce mi się spać, ale nigdy od dłuższego czasu po południu chociaż bym chciała, nie mogę zasnąć. Przymykałam oczy i za każdą taką moją próbą, kiedy człowiekowi wydawało się że już zaśnie ja miałam wrażenie że mdleję. Tylko strach, że mnie nikt nie wyratuje, wyrywał mnie z tego. Zaczęłam interesować się tym co mi siedziało na klatce. Dowiedziałam się również, że matka moja z którą byłam pokłócona umarła 17 kwietnia 2008, więc przypuszczam, że to co się ze mną działo było jej sprawką. Bo kiedyś dzwoniąc do brata w bólu powiedziałam, żeby ona tak samo cierpiała tak jak ja przez nią. Weszłam na strony internetowe i dowiedziałam się o zmorach. Po wymówieniu pewnej regułki moje dolegliwości, jakby ręką odjął. Tak samo znajomi ludzie, którzy umierają przychodzą przed śmiercią do mnie i nie wiem czemu tak jest. Ostrzegają mnie też przed różnymi sytuacjami i większość z tych ostrzeżeń się sprawdza. Mąż się z tego śmiał, więc postanowiłam wszystkie moje sny mu opowiadać i teraz już mi wierzy. Zresztą jeden sen mieliśmy tej samej nocy o tym samym tylko w innej kolejności poukładany. Co nas bardzo zdziwiło. Czy to znaczy, że mam jakąś przyciągającą osobowość?:zegar:

Link to comment
Share on other sites

A podobnie jak ja wspomniałem w innym temacie :) myślę że to było spowodowane specyficznym układem planet (ale nie jestem do końca pewien, kolega w szkole mnie poinformował o tym zjawisku). Chociaż z jakiegoś powodu demony, stwory itp. były za bardzo nad pobudzone, i to może ine odbierały wszystkim (na całym świecie?) energię życiową.

Link to comment
Share on other sites

Auro - wiem, że odpowiedź daję po tak długim czasie, ale Twoje samopoczucie wynika pewnie ze zmian atmosferycznych. Ja przy zmianie pór roku czuję się wprost fatalnie, mam złe samopoczucie, czuję się ciężka i przede wszystkim dużo śpię. Nie ma się czym martwić, chociaż ten stan trochę potrwa ;) Musisz sobie dać czas, by stwierdzić, czy też tak masz, czy może lepiej zastosować się do rad Sephiry, chociaż zrobienie tak, jak ona poleca na pewno nie zaszkodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Auro - wiem, że odpowiedź daję po tak długim czasie, ale Twoje samopoczucie wynika pewnie ze zmian atmosferycznych. ;)

 

Nie Reina to nie o zmiany atmosferyczne chodzło - ale już wyjaśnione, przeproszono - wybaczyłam jak na razie jest dobrze :ok:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...