Skocz do zawartości

uderzenie pioruna, tulipany, kwiaty na drzewach


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :) Byłem w pokoju swoich rodziców i wyglądałem przez otwarte okno. Obserwowałem nadciągającą burzę - widziałem na niebie chmury, takie jasne i jakby to określić "rzadkie", nie były to typowe ciemne sztormowe chmury, co mnie w tym śnie zdziwiło. Z oddali parę razy dało się słyszeć ciche grzmoty. W pewnym momencie w pobliżu domu uderzył piorun. Poczułem krótkotrwały ból w uszach od huku, po czym zaczął padać ulewny deszcz. Zmoczył mnie, jednak zdecydowałem się zamknąć okno. Po chwili burza przeszła a niebo się rozjaśniło i widoczne były przebłyski słońca. Poszedłem do swojego pokoju, chciałem wyjrzeć przez okno, ale moim oczom na parapecie ukazał się szklany wazon z żółtymi tulipanami. Stał na miejscu juki, którą mam obecnie. Kwiaty były duże, ale już nieświeże. Mimo to zdecydowałem się ich nie wyrzucać do czasu, aż same opadną. Wyjrzałem przez to okno i spostrzegłem, że wszystkie drzewa w okolicy obsypane są kwiatami różnego koloru, niektóre z nich były wręcz gigantycznych rozmiarów.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Po burzy uczuciowej w Twoim życiu,w Twoich emocjach dojrzejesz do pogrzebania przeszłości ale nie będzie to tak szybko jak sądzisz. Wciąż rozpamiętujesz...

Poradzisz sobie ale szczerze mówiąc jesteś w rozdwojeniu.Niby chciałbyś juz a jednak jeszcze z ta przeszłością wiążą się wspomnienia,coś Cie trzyma.Jeszcze w niej tkwisz.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż rozpamiętujesz...

Poradzisz sobie ale szczerze mówiąc jesteś w rozdwojeniu.Niby chciałbyś juz a jednak jeszcze z ta przeszłością wiążą się wspomnienia,coś Cie trzyma.Jeszcze w niej tkwisz.

 

Tak, masz rację. Wciąż rozpamiętuję przeszłość, mam przed oczami wizje tego co było, czasem żałuję, czasem mam wyrzuty sumienia... Ale wiem, że dobrze że to się skończyło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Wybacz tamtej stronie,wybacz sobie.Podziękuj za całe dobro,które od tamtej osoby otrzymałeś,za wszystkie razem pięknie spędzone chwile.

Wybacz sobie,nie miej wyrzutów sumienia.

Zamknij przeszłość-ulży.Zobaczysz,ze będzie Ci łatwiej,czego z serca Ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już otworzyłem się na przyszłość, powiedziałem to już wcześniej. Czekam na lepsze, czekam na zmiany w moim życiu... Tyle że wspomnienia nadal męczą. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Własnie Paweł, te wspomnienia.Otworzyłeś się ale jeszcze nie w pełni.Jeszcze nie całkowicie.Jak przestana męczyć wspomnienia, wtedy powiedz "otworzyłem się na nowe". Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...