Jump to content

uderzenie pioruna, tulipany, kwiaty na drzewach


pawel116
 Share

Recommended Posts

Witaj :) Byłem w pokoju swoich rodziców i wyglądałem przez otwarte okno. Obserwowałem nadciągającą burzę - widziałem na niebie chmury, takie jasne i jakby to określić "rzadkie", nie były to typowe ciemne sztormowe chmury, co mnie w tym śnie zdziwiło. Z oddali parę razy dało się słyszeć ciche grzmoty. W pewnym momencie w pobliżu domu uderzył piorun. Poczułem krótkotrwały ból w uszach od huku, po czym zaczął padać ulewny deszcz. Zmoczył mnie, jednak zdecydowałem się zamknąć okno. Po chwili burza przeszła a niebo się rozjaśniło i widoczne były przebłyski słońca. Poszedłem do swojego pokoju, chciałem wyjrzeć przez okno, ale moim oczom na parapecie ukazał się szklany wazon z żółtymi tulipanami. Stał na miejscu juki, którą mam obecnie. Kwiaty były duże, ale już nieświeże. Mimo to zdecydowałem się ich nie wyrzucać do czasu, aż same opadną. Wyjrzałem przez to okno i spostrzegłem, że wszystkie drzewa w okolicy obsypane są kwiatami różnego koloru, niektóre z nich były wręcz gigantycznych rozmiarów.

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Po burzy uczuciowej w Twoim życiu,w Twoich emocjach dojrzejesz do pogrzebania przeszłości ale nie będzie to tak szybko jak sądzisz. Wciąż rozpamiętujesz...

Poradzisz sobie ale szczerze mówiąc jesteś w rozdwojeniu.Niby chciałbyś juz a jednak jeszcze z ta przeszłością wiążą się wspomnienia,coś Cie trzyma.Jeszcze w niej tkwisz.Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Wciąż rozpamiętujesz...

Poradzisz sobie ale szczerze mówiąc jesteś w rozdwojeniu.Niby chciałbyś juz a jednak jeszcze z ta przeszłością wiążą się wspomnienia,coś Cie trzyma.Jeszcze w niej tkwisz.

 

Tak, masz rację. Wciąż rozpamiętuję przeszłość, mam przed oczami wizje tego co było, czasem żałuję, czasem mam wyrzuty sumienia... Ale wiem, że dobrze że to się skończyło ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Wybacz tamtej stronie,wybacz sobie.Podziękuj za całe dobro,które od tamtej osoby otrzymałeś,za wszystkie razem pięknie spędzone chwile.

Wybacz sobie,nie miej wyrzutów sumienia.

Zamknij przeszłość-ulży.Zobaczysz,ze będzie Ci łatwiej,czego z serca Ci życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Ale ja już otworzyłem się na przyszłość, powiedziałem to już wcześniej. Czekam na lepsze, czekam na zmiany w moim życiu... Tyle że wspomnienia nadal męczą. Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Własnie Paweł, te wspomnienia.Otworzyłeś się ale jeszcze nie w pełni.Jeszcze nie całkowicie.Jak przestana męczyć wspomnienia, wtedy powiedz "otworzyłem się na nowe". Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...