Jump to content

Ślicznie proszę :)


pretoria
 Share

Recommended Posts

Cyganicho to znowu ja, niedługo będziesz miała mnie dosyć :)

Sniło mi się, ze z przyjaciółką poszłam na obiad do mojej rodziny (babci,cioci,wujka,kuzynów- nikogo z rodziny w tym śnie nie było). Weszłyśmy do klatki schodowej i tam czekał na nas stół, a na nim pieczeń, 2 surówki. Moja przyjaciółka jest wybredna w jedzeniu i jej nie smakowało więc nie nałozyła sobie jedzenia na talerz. Powiedziała, że ona nie chce, że ma w domu kurczaka. Gdy jadłam widziałam, że ona jest głodna i chce już iść, zdenerwowałam się, ale nic jej nie powiedziałam. Jak siedziałyśmy przy tym stole to z piwnicy wychodziło starsze małżeństwo (nie wiem czy nawet to nie była sąsiadka babci) i pan coś powiedział (nie pamiętam co), a pani do niego żeby dał spokój, bo pewnie nawet nie wiemy od kogo jemy (ale miło to powiedziała), ja odpowiedziałam, że wiemy i poszli.

Potem nie wiem czy to dalej ten sam sen czy nie... Byłyśmy u przyjaciółki w domu i jej tata powiedział, że jej siostra ma zrobić u niej w domu przyjecie urodzinowe dla swojej córki. Przyjaciółka się zdenerwowała, bo jest pies i siostra jest takim dusigroszem i patrzy od kogo jak najwięcej wyrwać... Jej ojciec odpowiedział, że psa się zamknie w łazience/ inny pokoju... No i sen się urwał, bo pies mnie obudził:P Nie wiem czy to coś oznacza czy tylko ot tak mi się przyśniło :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Pretoria nie będzie tak źle ;) nie martw się :) damy radę :)

Coś chyba w realu ustępujesz sporo swojej przyjaciółce.Mam na myśli to,że jesteś jej bardziej podporządkowana,nie ma takich relacji całkowitego porozumienia bez kompromisów.Ale każda z Was odczuwa potrzebę tej przyjaźni i Waszych pozytywnych wzajemnych relacji.Choć czasem trudno o porozumienie,taka jest ta Wasza przyjaźń ;) Uważajcie na przykrość jaka moze w niedługim czasie Was spotkać.Nie zadrażniajcie sytuacji.Porozumiecie się.

Każdy sen cos znaczy.Nawet taki,który jest tylko wynikiem przeżyć z minionego dnia.Wszystkiego co najlepsze zycze i tylko miłych dni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...