Jump to content

sen o zmianie kolorów


weja

Recommended Posts

Proszę o pomoc.Sniło mi się dzisiaj, że moja koleżanka, którą lubie tak średnio, powiedziała mi że potrafi zmienić mi kolor włosów za pomocą... czarów!! Jestem cemną blondynką i poprosiłam ją żeby zmieniła mój kolor na trochę jaśniejszy. Więc (chyba w moim domu) stanęła za mną i wypowiedziała jakąś rymowankę w której zawarte było moje zyczenie i po chwili w lustrze ujrzałam siebie z bląd włosami!! Ale niezbyt się sobie podobała w tym kolorze. Poprosiłamwięc zeby rozjaśniła go bardziej, tyle że najpierw poszłam do kiosku i tam spotkałam dwie moje kol z klasy za którymi nie przepadam. Kupowały wode mineralną. Jak załatwiłam swoje sprawy to moja "magiczna" koleżanka zrobiła kolejną zamianę przy kiosku in nikt nie zauważył jak ona to robiła. Znowu powiedziała jakąś rymowakę ale zupełnie inną. i miałam takie śliczne jaśniutkie włosy i tak ładnie przycięte. Podobało mi sie bardzo i pszłam tak do szkoły coś załatwić. Tam wiodziałam chłopaka w którym jestem nieszczęśliwie zakochana i ciekawa byłam czy jemu się taka spodobam, ale chyba mnei nie zauważył.. Jak wiadomo apeyt rośnie w miarę jedzenia i chciałam zobaczyć jak będę wyglądać w ciemno brązowych włosach. Znowu poprosiłam kolezankę o zmiane koloru. tym razem odbyło się to w jej domu. Znów wypowiedziane były magiczne słowa i już miałam nowy kolor włosów. Niezbyt mi się podobał i chciałam wrócić do poprzeniego,ale niestety to się nie udało,bo wpewniej chwili do mieszkania mojej kol wpadło z pięciu pijanych chłopaków, bałam się bardzo i chciałam wyjść z mieszkana, ale zauwazyłam ze ukradziono mi komórkę. Byłam załamana i szukałam jej. Nie miałam odwagi zapytać czy ktoś jej nie widział. I tu sen się skończył.. Bardzo Proszę o interpretacje[shadow=red:0c5fd5b6f6][/shadow:0c5fd5b6f6][shadow=red:0c5fd5b6f6][/shadow:0c5fd5b6f6][glow=darkblue:0c5fd5b6f6][/glow:0c5fd5b6f6]

Link to comment
Share on other sites

Czy mi się wydaje czy jesteś osobą, dla której duże znaczenie ma zdanie innych na własny temat, na przykład koleżanek? Zaryzykowałabym stwierdzenie, że w zależności o tego jak jesteś przez nie postrzegana, tak sama siebie postrzegasz.

Dlaczego tak myślę? Ponieważ ani razu rodzaj fryzury, w końcu Twojej, nie wyszedł od Ciebie. To Twoja koleżanka czarowała i wychodziły najróżniejsze i kolory i ułożenia włosów. Zauważ, że była też taka fryzura, która ewidentnie Ci się nie podobała. Nie jest zatem bajkowo, i czasem pewnie zdarza się osobom, które Cię otaczają - urazić Cię jakimś nieodpowiednim "zaklęciem".

Przy tym istnieje tutaj zbieżność słowna - ona "czarowała" Twoje włosy, ale przecież w potocznej mowie, też używamy takiego słowa w kontekście osób, które z jakiegoś powodu nas "czarują", czyli mówią nam miłe słowa w jakimś celu.

Co chcę powiedzieć? To mianowicie, że zaspokajając swoją próżność, skupiając się na niej - stajesz się bezbronna, tracisz czujność. Dlaczego? Bo zostajesz na końcu okradziona, a taki symbol we śnie oznacza, że możesz coś stracić i niekoniecznie materialnego.

U Ciebie był to telefon, wnioskuję więc, że chodzi o Twój kontakt ze światem.

Mam na myśli rzeczywisty, realny kontakt, który możesz utracić ulegając "czarom" z zewnątrz. W koncu się po prostu zagubisz w plątaninie informacji na własny temat, kiedy podstawą sprawnego funkcjonowania są głównie jednak Twoje przemyślenia w powyższym temacie - na przykład kim jestem, jaka jestem i czy siebie lubię.

 

[ Dodano: 2006-06-12, 18:47 ]

Sorry - mała korekta - jednak proponowałaś odcienie kolorów. To jednak nie zmienia głównego sensu interpretacji, że zbyt duże uleganie wpływom z zewnątrz, plus dość chaotyczne szukanie własnego wizerunku, może sprawić, że się pogubisz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...