Jump to content

Sen o koledze z chatu


Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Hmmm... Bardzo interesujący sen. Próbowałam go chociaż trochę zinterpretować przy pomocy sennika, ale nie zbyt dużo sie dowiedziałam, wiec proszę Was o pomoc w tej sprawie :)

 

A więc śnił mi się taki kolega z chatu (pisze z nim codziennie i widzę na skype, ale nie widuje się z nim bo on mieszka wgl na innym kontynencie ;/). No i w tym śnie byliśmy w jakimś mieszkaniu, jasnym pokoju i on spał na stojąco XD No, ale nie miał koszulki i jak tak patrze na niego, nie wiem po co ściągam bluzkę, podchodzę i zaczynam go tak delikatnie całować od klatki piersiowej przez szyję no i potem w usta. I jak tak go lekko całowałam, on się zaczął przebudzać i też odwzajemniał pocałunki, to sobie pomyślałam, że 'to jest to', że 'o to mi chodziło i że nie potrzebuję niczego więcej'. I pamiętam jeszcze, że pomyślałam wtedy "to jest idealny pocałunek". To wszystko było takie czułe i delikatne ^^ I jakoś tak to zakończyłam. Potem był tylko jakiś urywek, że on spał na takiej jasnej kanapie i ja chyba na nim albo obok niego, nie pamiętam dokładnie.

 

Potem sie zaczęła kolejna scena z jego udziałem, ale trochę z innej beczki. Byliśmy na jakiś wysokich, ciemno zielonych wzgórzach. Pełno trawy i wgl było stromo, a my zjeżdżaliśmy razem na deskorolkach :/ To było niebezpieczne, trochę się o niego bałam, bo musieliśmy przeskakiwać na tych deskach przez jakieś płoty elektryczne i zwykłe drewniane. Jeden błąd i można było też spaść z tego wzgórza, bo było takie strome. A no i była tam z nami chyba jeszcze moja młodsza kuzynka, ale nie pozwalałam jej z nami jeździć, bo stwierdziłam, że to dla niej zbyt niebezpieczne, więc ona tylko stała na szczycie tego wzgórza i się na nas patrzyła.

 

I to tyle chyba. Proszę o interpretację :)

Link to comment
Share on other sites

Sen ukazuje, ze bardzo dobrze dogadujesz się z tym chłopakiem z chatu. Te pocałunki to autentyczny pociąg Twój do tego chłopaka i być może jego do Ciebie których Ty nie dostrzegasz. Boisz się też. A sen wskazuje, ze to idealny czas abyś mogła działać. Jednak sen mówi też o tym a byś była w tym wszytskim ostrożna.

 

Pozdrawian (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...