Jump to content

Sen o koledze z chatu

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Hmmm... Bardzo interesujący sen. Próbowałam go chociaż trochę zinterpretować przy pomocy sennika, ale nie zbyt dużo sie dowiedziałam, wiec proszę Was o pomoc w tej sprawie :)

A więc śnił mi się taki kolega z chatu (pisze z nim codziennie i widzę na skype, ale nie widuje się z nim bo on mieszka wgl na innym kontynencie ;/). No i w tym śnie byliśmy w jakimś mieszkaniu, jasnym pokoju i on spał na stojąco XD No, ale nie miał koszulki i jak tak patrze na niego, nie wiem po co ściągam bluzkę, podchodzę i zaczynam go tak delikatnie całować od klatki piersiowej przez szyję no i potem w usta. I jak tak go lekko całowałam, on się zaczął przebudzać i też odwzajemniał pocałunki, to sobie pomyślałam, że 'to jest to', że 'o to mi chodziło i że nie potrzebuję niczego więcej'. I pamiętam jeszcze, że pomyślałam wtedy "to jest idealny pocałunek". To wszystko było takie czułe i delikatne ^^ I jakoś tak to zakończyłam. Potem był tylko jakiś urywek, że on spał na takiej jasnej kanapie i ja chyba na nim albo obok niego, nie pamiętam dokładnie.

Potem sie zaczęła kolejna scena z jego udziałem, ale trochę z innej beczki. Byliśmy na jakiś wysokich, ciemno zielonych wzgórzach. Pełno trawy i wgl było stromo, a my zjeżdżaliśmy razem na deskorolkach :/ To było niebezpieczne, trochę się o niego bałam, bo musieliśmy przeskakiwać na tych deskach przez jakieś płoty elektryczne i zwykłe drewniane. Jeden błąd i można było też spaść z tego wzgórza, bo było takie strome. A no i była tam z nami chyba jeszcze moja młodsza kuzynka, ale nie pozwalałam jej z nami jeździć, bo stwierdziłam, że to dla niej zbyt niebezpieczne, więc ona tylko stała na szczycie tego wzgórza i się na nas patrzyła.

I to tyle chyba. Proszę o interpretację :)

Sen ukazuje, ze bardzo dobrze dogadujesz się z tym chłopakiem z chatu. Te pocałunki to autentyczny pociąg Twój do tego chłopaka i być może jego do Ciebie których Ty nie dostrzegasz. Boisz się też. A sen wskazuje, ze to idealny czas abyś mogła działać. Jednak sen mówi też o tym a byś była w tym wszytskim ostrożna.

Pozdrawian (: