Skocz do zawartości

chory starzec ale uśmiechniety


Doris36

Rekomendowane odpowiedzi

witam gorąco

 

kuchnia w moim mieszkaniu, ja rozmawiam z kobietą która pracuje jako opiekunka starszych osob w progu tej kuchni(ale ja nie znam tej kobiety). rozmawiamy tak jak zazwyczaj ludzie spotykający sie np. na przystanku, czyli o niczym. Ona jest ze starszym panem, który stoi obok niej. Widać ze jest umyslowo chory. Rozmowa nas pochłania i nie patrzymy na tego mężczyznę. W pewnej chwili ja spojrzałam na podłogę i zobaczyłam owego staruszka na kolanach z wypiętą tylną częścią ciała, calutkiego nago i uśmiechającego się w naszą stronę. Ja ruchem głowy wskazałam kobiecie jej podopiecznego. Ona krzyknęłą na niego i sen się skończył.

 

Zastanawiam się co może znaczyć. Znam dziewczynę ktora jest taką samą opiekunką i właśnie poważnie zachorowała??? A może ma to związek z moją pracą - wróciłam do niej po długim okresie, a atmosfera jest tam okropna - intrygi, donosicielstwo. Może to ostrzeżęnie by trzymać jezyk na wodzy i unikać fałszywych kolegów??? Czekam na interpretację z niecierpliwością i z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj,sen jest ostrzeżeniem przed tym o czym piszesz.Mówi też o tym,że o jakimś koledze z pracy dowiesz się coś bez jego wiedzy.Cos niepochlebnego dla niego.Jakaś informacja do Ciebie dotrze.

Uważaj na plotki i intrygi, rób co do Ciebie należy i nic więcej.Uważaj na osoby.W pracy atmosfera taka jak piszesz i nic nie wskazuje na to,by miało się to w najbliższym czasie zmienić.Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie,jeśli miałabyś taką możliwość byłaby jednak zmiana miejsca pracy.Inne miejsce,inni ludzie,będzie lepiej.

Bardzo proszę i powodzenia zyczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...