Jump to content

chory starzec ale uśmiechniety


Doris36
 Share

Recommended Posts

witam gorąco

 

kuchnia w moim mieszkaniu, ja rozmawiam z kobietą która pracuje jako opiekunka starszych osob w progu tej kuchni(ale ja nie znam tej kobiety). rozmawiamy tak jak zazwyczaj ludzie spotykający sie np. na przystanku, czyli o niczym. Ona jest ze starszym panem, który stoi obok niej. Widać ze jest umyslowo chory. Rozmowa nas pochłania i nie patrzymy na tego mężczyznę. W pewnej chwili ja spojrzałam na podłogę i zobaczyłam owego staruszka na kolanach z wypiętą tylną częścią ciała, calutkiego nago i uśmiechającego się w naszą stronę. Ja ruchem głowy wskazałam kobiecie jej podopiecznego. Ona krzyknęłą na niego i sen się skończył.

 

Zastanawiam się co może znaczyć. Znam dziewczynę ktora jest taką samą opiekunką i właśnie poważnie zachorowała??? A może ma to związek z moją pracą - wróciłam do niej po długim okresie, a atmosfera jest tam okropna - intrygi, donosicielstwo. Może to ostrzeżęnie by trzymać jezyk na wodzy i unikać fałszywych kolegów??? Czekam na interpretację z niecierpliwością i z góry bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj,sen jest ostrzeżeniem przed tym o czym piszesz.Mówi też o tym,że o jakimś koledze z pracy dowiesz się coś bez jego wiedzy.Cos niepochlebnego dla niego.Jakaś informacja do Ciebie dotrze.

Uważaj na plotki i intrygi, rób co do Ciebie należy i nic więcej.Uważaj na osoby.W pracy atmosfera taka jak piszesz i nic nie wskazuje na to,by miało się to w najbliższym czasie zmienić.Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie,jeśli miałabyś taką możliwość byłaby jednak zmiana miejsca pracy.Inne miejsce,inni ludzie,będzie lepiej.

Bardzo proszę i powodzenia zyczę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...