Jump to content

Dziwne.. wspomnienie?

raaveir
 Share

Recommended Posts

Zacznę od tego, że jestem nowy, więc chcę się ze wszystkimi przywitać i jeśli umieściłem temat w złym dziale, to przepraszam :)

Ostatnio rozmyślając przypomniałem sobie pewne "wspomnienie", z tym wyjątkiem, że sytuacja taka nie miała miejsca w rzeczywistości. Był to krótki urywek, taka jakby kilkusekundowa scenka, pamiętam z niej ... jakby to nazwać... "bodźce" wzrokowe i o dziwo czuciowe/smakowe. Było to bardzo realistyczne. Wspomnę też, że miałem "widok pierwszoosobowy" na to. Takie "wspomnienie" mam już drugi raz. Zastanawiam się, czy to jest wspomnienie snu, jaki miałem? Dodam, że zazwyczaj nie pamiętam snów, chyba, że chwilę po przebudzeniu i wtedy muszę dokładniej poprzypominać sobie, żeby wiedzieć, co mi się śniło, a to wspomnienie przyszło mi samo z siebie w środku dnia. A jeśli to nie sen, to może być to czymś w stylu - no nie wiem - wizji itp...?

Przepraszam za chaotyczną wypowiedź i bardzo proszę o wasze odpowiedzi :>

Pierwsze jak jakaś dziewczyna częstowała mnie gumą do żucia, w nietypowy sposób bo z ust do ust. Drugie (to dawniejsze) już nieco normalniejsze, bo w nim wspinałem się pod górkę z pewnej dolinki, gdzie obecnie budują drogę, z tym że we wspomnieniu była tam ledwie górka wysypanej ziemi, a teraz już prawie asfalt kładą :D

• 2 months later...

Już odpowiadam: sny to nasze pragnienia oraz obawy,często marzenia ale także i wspomnienia,lęki. To co Ci się przyśniło to wg mnie lekkie marzenie ( dziewczyna i guma,moze pocałunek? ) tak to odbieram.

Guest cyganicha
sny to nasze pragnienia oraz obawy,często marzenia ale także i wspomnienia,lęki.

I z tym się nie zgadzam, ponieważ to co mówisz nie jest wszystkim czym spowodowane są nasze sny.

Sny często to coś więcej niż tylko nasze pragnienia, obawy, marzenia, wspomnienia i lęki.