Jump to content

Sperma, mężczyzna, dyskoteka, chłopak, nastolatka


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Byłam w dyskotece z jakimś chłopakiem i myślałam, że jesteśmy parą. On chciał uprawiać ze mną seks, ale ja nie zgodziłam się na to i powiedziałam mu, że ,,pewnie nie chcesz, że mną być, bo nie chcę uprawiać z tobą seksu?'' On miał na sobie spodnie i siedział prawie na przeciwko mnie, rozporek miała zapięty, ale na mój widok tak się podniecił, że przez zamknięty rozporek miał wytrysk i jego sperma pobrudziła moją twarz. Blisko nas widziałam też jakiegoś innego chłopaka, który nie chciał ze mną być i wybrał jakąś młodziutką nastoletnią szatynkę z długimi, kręconymi włosami. Obejmowali się i patrzyli sobie w oczy, stali przytuleni. Pomyślałam o niej, że wygląda na dziewicę. Ten chłopak wolał tamtą, a tamten chciał ode mnie jedynie seksu. Oboje nie chcieli być ze mną w związku.

Link to comment
Share on other sites

Marzysz o miłości ale w gruncie rzeczy boisz się. Myślę, że jest ktoś kto jest Toba zainteresowany, ale Ty nie zwracasz na Niego uwagi. Jesteś wpatrzona w kogoś innego.

 

Pozdrawiam (:

Edited by e
Link to comment
Share on other sites

Może rzeczywiście tak jest, ale obecnie nie mam kontaktu ze znajomymi od połowy lipca, a jak już to właśnie bym kogoś ze znajmoych mogła podejrzewać, ale nie wiem, kogo... Chyba nie dowiem się, kto to jest, bo jestem zajęta i zapewne ta osoba nie ujawni się ze swoimi uczuciami.

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie musi być to ktoś bliski Nam. Może to też być osoba którą "tylko" znamy np. z widzenia albo z pracy. Różnie się w życiu plecie. Obserwuj a może sama zauważysz.

 

Powodzenia (:

Link to comment
Share on other sites

Może dlatego mój chłopak zazdrości mi, że udzielam się w mojej parafii, bo on myśli, iż ktoś mnie poderwie i że nie będę z nim. Rozmawiałam z nim na ten temat i przyznał się do takich obaw. Dlatego z nim o tym porozmawiałam, bo dziwiłam się, dlaczego nie podoba mu się, iż udzielam się.

Link to comment
Share on other sites

Raczej zazdrosny o Ciebie jest. A Ciebie to chyba trochę męczy Jego podejrzliwość. I wydaje mi sie też, że zaczynasz mieć watpliwości czy coś do Niego czujesz... Dobrze, że porozmawialiście (:

Link to comment
Share on other sites

Na temat moich wątpliowści to powiem tak, że ponad rok miał mnie w nosie, a ja przez ponad rok cieszyłam się, iż mam w końcu chłopaka, a on tego nie szanował. Teraz twierdzi, że nie umiał okazywać uczuć i jego zdaniem one były od samego początku i sam przyznał, iż nie liczył się z moimi potrzebami. Moje uczucia do niego uleciały albo mi się znudził. Czy w tym śnie widać, czy ten komu się podobam ujawni się?

Link to comment
Share on other sites

Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Postaraj się uważnie obserwować ludzi wokół siebie a może nie będziesz musiała czekać aż ta osoba pierwsza podejmie kroki, Ty pierwsza być może wyciągniesz rękę. Dużo w naszym życiu zależy od nas samych.

 

I pamiętaj - nie jestem Alfą i Omegą, więc także mogę się mylić.

 

Wszystkiego dobrego (:

Edited by e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...