Jump to content

Rodzenie dziecka.


Peggy Brown
 Share

Recommended Posts

Miała dziwny sen. Byłam na porodówce. Rodzilam dziecko, poszło bardzo szybko i malo boleśnie. Mówilam do kogos, ze dobrze, że nie miałam dużego brzucha w czasie ciąży to wiele osob się zdziwi. Pielęgniarka przyniosła mi potem dziecko. Była to jedna wielka "bryłka" zawinięta w ręcznik o dziwnym kształcie. Zapytałam jaka to płeći dowiedziałam sie że chłopiec. Mowiłam, że jest piękny, głaskałam zawiniatko choć wcale mi sie nie podobało. Podczas gdy je trzymałam dopiero zaczęły wywrastac rączki, nóżki i główka. Zabrano mi je. Potem przyniesiono inne zawiniątko z inforamcja ze była to pomyłka i to jest moje dziecko i jest to dziewczynka. Dziewczynka była już normalna, wygladała jak noworodek.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Ciąża reprezentuje zarodek nowego życia wewnętrznego,jakiegoś zamierzenia, planu zmierzającego do konkretnego celu.Przypomnij sobie od kiedy byłaś w ciąży we śnie i połącz to z wydarzeniami w życiu realnym.Co w przeszłości niedalekiej wydarzyło się w Twoim życiu.Wtedy gdy urodziłas cos w tym czasie sie zrealizowało/zaraz zrealizuje,cos nastąpi nowego.Ty w ciąży to realizacja tego co kiełkuje w Twoim umysle.Jakas myśl,postepowanie,plan dojrzewa w Tobie.Kobietom często się śni,że są ciężarne.To zarodek nowego życia zmierzającego do konkretnego celu.Tylko dopiero jak dojrzejesz do czegoś nowego,zaczniesz nowy etap on dopiero wtedy zacznie się jeszcze bardziej krystalizować.Częściowo będziesz musiała zmienić swoje plany ale do tego wszystkiego też dojrzewasz.Powodzenia i wszystkiego dobrego .

Link to comment
Share on other sites

Może chodzi o decyzje o planowanej operacji. A co z tym dziwnym noworodkiem? W ksztalcie bryłki, to było takie przerazające...

 

Dziekuje slicznie za odp!

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Moze chodzić o planowaną operację.Może dotyczyć i tego,że w trakcie zabiegu wyjdzie cos nieprzewidywanego co pozwoli później lepiej poprowadzić dalsze leczenie.

najważniejsze,że wszystko jest na dobrej drodze i z pozytywnym skutkiem sie zakończy :)

 

Bardzo proszę i pozdrawiam. Powodzenia i dużo zdrowia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...