Skocz do zawartości

Prośba o wróżbe kogokolwiek!


Aalice86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam na imię Alicja i chciałam się zapytać czy związek z niedawno poznanym mężczyzna jest realny.

Niestety jest on od pół roku w separacji z żoną i mają 4letnią córkę ale ich małżeństwo nie układa się od ok 2 lat.

Poznałam go niedawno, spotkaliśmy się kilka razy ale mimo krótkiej znajomości strasznie mi się spodobał.

Proszę i powiedzieć czy nasza znajomość ma szanse przerodzić się w poważny związek oczywiście tylko wtedy gdy rozwiedzie się z żoną.

Drugie pytanie dotyczy tego czy powinnam zaproponować i pójść z nim na ślub jego brata, ja jestem zaproszona od strony Panny Młodej a on jest bratem Pana Młodego ( on ma zaproszenie z osobą towarzyszącą a nie z żoną)

 

Alicja 29.09.1986

Mariusz 14.02.1981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karty wskazuja , ze jestes na dobrej pozycji i powinnas pójsc na wesele , bedzie z Was sympatyczna para.

Powinno wszystko iśc w dobrym kierunku , jednak On narazie jest w ciężkiej sytuacji z powodu swojego połozenia z żona i nie bedzie to wszystko takie proste i łatwe , jednak jego mysli sa skierowane na nowa miłośc , ale w sercu ma sprawy moralne jakie go wiążą z rodzina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, chciałam jeszcze zapytać czy ta nowa miłość odnosi się do mojej osoby czy ogólnie jest otwarty na nową miłość którą spotka? I czy powinnam robić tzw. pierwszy krok w jego kierunku czy poczekać na jego inicjatywę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Syla3 proszę o odp. Tak jak napisałaś wychodzę z inicjatywą ale on jest strasznie zapracowany i w sumie to się nie odzywa.... ale jak już rozmawiamy zapewnia mnie że się spotkamy i znajdzie dla mnie czas..... powiedz mi co karty mówią na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałam w odpowiedzi nie bedzie to takie proste i łatwe , sytuacja jego jest jeszcze zbyt swieza , zeby był otwarty na nowe , ale do ciebie jest sympatycznie nastawiony , ale działaj powoli i ostroznie , zeby go nie zrazic .nic nie przyspieszaj raczej staraj się byc jego przyjacielem .Cierpliwosc popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Syla3 proszę o pomoc..... sprawy się bardziej skomplikowały niż myślałam...

Mariusz jednak postanowił pójść z córką na ten ślub i żoną ze względu na córkę bo ona nic nie wie o ich separacji... prosił abym poszła z kimś z kim się pobawię bo on całe wesele będzie zajmował się córką i nie chce mi go psuć.... a jak córka pójdzie spać to będziemy się razem bawić....

I tak miało być.... ale...

koleżanka która brała ślub poznała mnie z jej kolegą z pracy z którym poszłam na ślub, aby mieć z kim być na nim...

z tymże że koledze się spodobałam i w sumie on też mi się spodobał bo jest bardzo sympatyczny i rozmowny.... Mariusz był bardzo zazdrosny na ślubie o mnie ale między czasie bardzo mało się do mnie odzywał...

proszę powiedz mi co mam zrobić... czy spotykać się z Grzegorzem czy czekać na Mariusz.....

to są dane Grzegorza.... 25.09.1976

i co mnie czeka z tymi mężczyznami....

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...