Jump to content

Pożar bloku socjalnego


pawel116
 Share

Recommended Posts

To znowu ja ;) W swoim śnie byłem w pobliżu bloku socjalnego, który znajduje się na moim osiedlu. Mam negatywne odczucia związane z tym budynkiem (mieszkają w nim pijacy, którzy stale się awanturują). Po chwili spostrzegłem płomienie wewnątrz budynku, na parterze. Świadkowie wezwali straż pożarną. Oddaliłem się na pewien czas, wróciłem jak już straż przyjechała. Wówczas płonął cały blok, przez okna widać było różowe języki ognia (świadczyło to o wysokiej temperaturze płomienia), ale ogień nie wydostawał się na zewnątrz. Nie było prawie wcale dymu. Ludzie krzyczeli. Nie wiem czemu, ale chcieli żebym pomógł strażakom gasić pożar. Wtedy ja zacząłem uciekać (w rzeczywistości przeżyłem jeden pożar jako małe dziecko w bloku i było to dla mnie traumatyczne wydarzenie), a oni zaczęli mnie gonić i wołać za mną po imieniu. Potem zmiana scenerii, jest już po pożarze, siedzę i rozmawiam z jakimś strażakiem na ławce. Co to oznacza?

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj :) Sen moim zdaniem nie ma żadnego związku z pożarem, który przeżyłeś w dzieciństwie.Dotyczy tego co aktualnie czujesz,co jest w Tobie.Najkrócej i najprościej mówiąc sen zachęca do tego bys nie ciągnął przeszłości a to Cie jeszcze gdzieś powraca w tobie bys zamknął jak najszybciej. Teraz chcesz ale ... Pozbądź sie tego ale,o którym ostatnio mówiłeś. Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Rozumiem.Jednak chciałam Tobie też i to własnie powiedzieć,bys akurat w tym przypadku tamtych wydarzeń moim zdaniem nie brał pod uwagę. Ich wpływu na obecny stan rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...