Jump to content

Dziwny sen na temat zabojstwa małego chłopca.


Ewcia4848
 Share

Recommended Posts

Mój sen zaczął się w momencie kiedy ja leżałam w swoim pokoju i oglądałam telewizje nagle zaczął się jakiś program. Nagle znalazłam się gdzieś obok małego stawu albo taka kałuża była większa. Tak trudno mi określić bynajmniej nagle zauważyłam w oddali jakiegoś dużego chłopca zainteresowało mnie to i podeszłam. nagle zauważyłam malutkie niemowlę w tej kałuży które patrzyło na mnie niebieskimi oczkami miał prześliczne oczka.

 

Nagle ten większy chłopiec odwrócił się do tego dziecka i zaczął je dusić i topić. To niemowlę naglę stało się takim chłopcem który mógłby mieć 2 latka. W momencie tego duszenia cały czas patrzył się na mnie i widziałam w jego oczach że prosi mnie o pomoc. i zarazem mówi do chłopca "proszę nie rób tego proszę". Ja nie mogłam nic zrobić bo miałam takie odczucie żę to się stało a ja jestem takim obserwatorem.

 

nic nie mogłam zrobić kiedy udusił to dziecko pozostawił w tej kałuży a ja stanęłam i popatrzyła na miejsce czyli pole, ulice, kilka drzew przy ulicy rów i niedaleko kałuże a raczej miejsce zbrodni. Ja sama byłam w takim szoku że dusiło mnie do płacz, że chciałam płakać ale nie mogłam uronić łezki i nagle znów byłam w swoim pokoju a to co się stało było nadawane w telewizji. Wtedy zaczełam płakać i się obudziłam.

 

Bardzo dziwny sen nadal jestem w szoku. Prosiłabym o choć troszkę interpretacji co mogło to znaczyć.

 

Pozdrawiam:*

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

W niedługim czasie wydarzy się w Twoim życiu coś,co zaburzy Twój spokój.Zachwianie harmonii w życiu.Kontroluj swoje emocje,swoje postępowanie.Jeden nieopatrzny krok może przysporzyć Ci kłopotu.Kontroluj sytuacje,w których będziesz się znajdowała.Bądź ostrożna i staraj się postępować tak,by kłopoty omijać szerokim łukiem.

Dużo spokoju i wszystkiego dobrego życzę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...