Jump to content

sen o wilkach


wilkuuu
 Share

Recommended Posts

Witam, mojej mamie, gdy byla jeszcze malym dzieckiem, dosyc czesto w dziecinstwie do 7 roku zycia powtarzal sie sen o wilkach. Znajdowala sie w dole, nad ktorym staly wilki obserwujace ofiare(mame) majaca spuszczona glowe. W pewnym momencie zauwazala wyjscie z dolu, byla to luka miedzy dwoma wilkami, lecz ktorys z wilkow zagrodzil wyjscie widziane przez mame. W tym wlasnie momencie sen konczyl sie. Coz moze on oznaczac i czy sen ten w jakis sposob mogl sprawdzic sie i byc oznaka poznego doroslego zycia?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj,być może Twoja mama jako dziecko czuła agresję w kierunku jej osoby.Przy tym czuła się gorsza,słaba,poniżona,nieszczęśliwa jako dziecko.Coś sprawiało jej smutek,postępowanie osoby dorosłej z jej bliskiego otoczenia.

Mama jako dziecko próbowała zmienić ta sytuację,próbowała nad sobą pracować-tyle ile jest to możliwe w wieku dziecięcym.Próbowała pokonać swój strach przed dorosła osobą,która uniemożliwiała jej pogodne beztroskie dzieciństwo.Może było to spowodowane postępowaniem któregoś z rodziców.Agresja.Silna osobowość nie znosząca sprzeciwu.Mama jako dziecko nie poradziła sobie z tym w czym żyła,z emocjami jakich doświadczała.Wszystko to mogło ale nie musiało mieć wpływu na jej późniejsze dorosłe życie.Jeśli sen zostawił swoje piętno to Twoja mama zawsze czuła się gorsza,słabsza od innych,nie czuła się pewnie nawet w otoczeniu najbliższych osób.Słabość,lęk,ucieczka przed dojrzałością emocjonalną.Strach przed osobami silnymi psychicznie,osobami,które maja silną pozycję społeczną.Tak to widzę.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...