Jump to content

ucieczka, las, niemowlę, gwałt.

Nakitka
 Share

Recommended Posts

Prosiłabym o interpretacje snu. Sen wyglądał tak. Uciekałam przez las przed kimś, zachciało mi sie sikać wiec poszłam to zrobić za drzewem wtedy wychylił sie chłopak przed którym uciekałam razem z kolega i powiedział "widzę cie" Ja spanikowałam i biegłam dalej.Nie pamietam co śniło mi sie dalej ale potem. Chyba gadałam z tym chłopakiem i nie byłam już przerażona a żartowałam z nim.Potem bylam na spacerze z moim psem bawiałm sie z nim i znów zaczełam uciekać przed tym chłopakiem. W oddali darła sie cos moja koleżanka z którą jestem obecnie skłócona. Potem nagle znalazłam sie gdzieś, sama nie wiem gdzie jakieś ciemne pomieszczenie i leżało koło mnie niemowlę. Wychwalałam je, bylo bardzo malutkie po chwili okazało się ,że jest to moje dziecko z tym chłopakiem przed którym uciekałam. Nie wiedzialam jak do tego doszło i z rozmowy z kimś (nie widziałam go) dowiedziałam sie,że ten chłopak przed którym uciekałam mnie zgwałcił.Wtedy się obudziłam. Sen był strasznie realistyczny trochę się przejęłam i pół nocy nie mogłam potem zasnąć. Bardzo proszę o interpretacje.

Witam!

A czy ten chłopak to jakiś znajomy?

Sen jest typową relacją męsko damską połaczoną z itrygą plotkarsko intymną - już wyjaśniam:

Las oznacza naszą podświadomość ty w swoim lesie przed kimś uciekasz ale również chcesz się wysikać co może symbolizować że poprostu czegos sie wstydzisz ( to właśnie to sikanie) i skrzetnie nie dopuszczasz tego do siebie - ukrywasz to przed samą sobą (to ta ucieczka). Czego to dotyczy? Moim zdaniem czegoś co wie twoja koleżanka ( to ze snu) i jest to powiazane ze sprawami intymnymi ( znów to sikanie oraz pies). Poglądanie przez chłopaka może swoadczyć że to ty jesteś nim zainteresowana ale masz wrazenie że i ty jemu nie jesteś obojętna ( to znaczą słowa "widzę cię"). Wasza rozmowa może poporstu oznaczać że znasz ta osobę i w realnym zyciu macie ze sobą kontakt. Tak jak pisalem pies to symbol nawiązujący do seksualności a konkretnie do pociągu pomiedzy płciami ty ze swoim psem się bawisz jakbyś używała 'typowych" kobiecych gierek w stylu trzepotanie żęsami, flirciki itp ale gdy ofiara (być moze chłopak ze snu) zaczyna mieć nadzieje - panikujesz i "uciekasz" - lękasz sie zaangażowania - to właśnie symbolizuje to ciemne pomieszczenie........... ale (zawsze jest jakieś ale) w skrytości marzysz o tym aby któryś z "usidlonych" odkrył twoją słabość i w tej ciemności jednak cię odnalazł i dał możliowść zmiany "uczuciowego żartu" w coś poważniejszego - nowa jakośc uczuć - to właśnie symbolizuje to dziecko - jako symbol nowej sytuacji a to żę jest wynikiem gwałtu to poprostu twoje oczekiwanie że może w końcu znajdzie się taki meżczyna który ciebie zawojuje a nie ty jego - "weźmie" cię siłą i wbrew woli - rozkocha cię na dobre i na złe.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir

Tak. Znam tego chłopaka nie osobiście ale z wyglądu(zagadywał do mnie parę razy ale go olewałam(był bardzo nachalny i jest to niezbyt miły typ)).

Widzę w tym dużo sensu.

Bardzo dziękuję :D