Jump to content

ucieczka, las, niemowlę, gwałt.


Nakitka
 Share

Recommended Posts

Prosiłabym o interpretacje snu. Sen wyglądał tak. Uciekałam przez las przed kimś, zachciało mi sie sikać wiec poszłam to zrobić za drzewem wtedy wychylił sie chłopak przed którym uciekałam razem z kolega i powiedział "widzę cie" Ja spanikowałam i biegłam dalej.Nie pamietam co śniło mi sie dalej ale potem. Chyba gadałam z tym chłopakiem i nie byłam już przerażona a żartowałam z nim.Potem bylam na spacerze z moim psem bawiałm sie z nim i znów zaczełam uciekać przed tym chłopakiem. W oddali darła sie cos moja koleżanka z którą jestem obecnie skłócona. Potem nagle znalazłam sie gdzieś, sama nie wiem gdzie jakieś ciemne pomieszczenie i leżało koło mnie niemowlę. Wychwalałam je, bylo bardzo malutkie po chwili okazało się ,że jest to moje dziecko z tym chłopakiem przed którym uciekałam. Nie wiedzialam jak do tego doszło i z rozmowy z kimś (nie widziałam go) dowiedziałam sie,że ten chłopak przed którym uciekałam mnie zgwałcił.Wtedy się obudziłam. Sen był strasznie realistyczny trochę się przejęłam i pół nocy nie mogłam potem zasnąć. Bardzo proszę o interpretacje.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

A czy ten chłopak to jakiś znajomy?

 

 

Sen jest typową relacją męsko damską połaczoną z itrygą plotkarsko intymną - już wyjaśniam:

Las oznacza naszą podświadomość ty w swoim lesie przed kimś uciekasz ale również chcesz się wysikać co może symbolizować że poprostu czegos sie wstydzisz ( to właśnie to sikanie) i skrzetnie nie dopuszczasz tego do siebie - ukrywasz to przed samą sobą (to ta ucieczka). Czego to dotyczy? Moim zdaniem czegoś co wie twoja koleżanka ( to ze snu) i jest to powiazane ze sprawami intymnymi ( znów to sikanie oraz pies). Poglądanie przez chłopaka może swoadczyć że to ty jesteś nim zainteresowana ale masz wrazenie że i ty jemu nie jesteś obojętna ( to znaczą słowa "widzę cię"). Wasza rozmowa może poporstu oznaczać że znasz ta osobę i w realnym zyciu macie ze sobą kontakt. Tak jak pisalem pies to symbol nawiązujący do seksualności a konkretnie do pociągu pomiedzy płciami ty ze swoim psem się bawisz jakbyś używała 'typowych" kobiecych gierek w stylu trzepotanie żęsami, flirciki itp ale gdy ofiara (być moze chłopak ze snu) zaczyna mieć nadzieje - panikujesz i "uciekasz" - lękasz sie zaangażowania - to właśnie symbolizuje to ciemne pomieszczenie........... ale (zawsze jest jakieś ale) w skrytości marzysz o tym aby któryś z "usidlonych" odkrył twoją słabość i w tej ciemności jednak cię odnalazł i dał możliowść zmiany "uczuciowego żartu" w coś poważniejszego - nowa jakośc uczuć - to właśnie symbolizuje to dziecko - jako symbol nowej sytuacji a to żę jest wynikiem gwałtu to poprostu twoje oczekiwanie że może w końcu znajdzie się taki meżczyna który ciebie zawojuje a nie ty jego - "weźmie" cię siłą i wbrew woli - rozkocha cię na dobre i na złe.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir
Link to comment
Share on other sites

Tak. Znam tego chłopaka nie osobiście ale z wyglądu(zagadywał do mnie parę razy ale go olewałam(był bardzo nachalny i jest to niezbyt miły typ)).

Widzę w tym dużo sensu.

Bardzo dziękuję :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...