Jump to content

morze,giganty,przerażenie


goha71
 Share

Recommended Posts

Witam, dziś miałam jeden z najokropniejszych snów w swoim życiu. Jestem młodą mężatka (od ponad dwóch tygodni). Śniło mi się,że byłam nad morzem "na wakacjach" z mężem, który w śnie był pod postacią kolegi ze studiów (zwykły kolega!!!). Morze było czarne... nagle zaczęły tworzyć się na nim przerośnięte-ogromne fale-jakby gigantyczny przypływ. Pozamykaliśmy wszystkie okna w wynajmowanym domku, aby woda nie dostała się do środka (co jednak wydarzyło się, ale w niewielkich ilościach). Fale były tak wielkie ,że nakrywały nasz domek i wycofywały się, tak samo było z plażą.Całą ją zakrywały i odpływały. Czuliśmy niepokój-nie wiedzieliśmy czy uciekać czy zostać, bo poza domem było już tyle wody, że nie wiedzieliśmy co nas czeka na zewnątrz. Nagle na morzu zobaczyłam gigantyczną (formatu dinozaurów) płaszczkę i delfina wyskakujące co chwila z morza. Wychodząc z domku, gdy już morze uspokajało się siedziałam na werandzie czy pomoście z mężem obserwując rozwój sytuacji i nagle ni stąd ni zowąd pojawił się wilk lub dwa szczerzące na nas kły. Początkowo znieruchomieliśmy, ale po chwili postanowiliśmy warczeć na nie jak one na nas. Nie pamiętam jak sen się skończył...niestety-i tak jestem zaskoczona,że w ogóle cokolwiek pamiętam, hehehe :)

Proszę o interpretację mojego snu, pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Twój sen moim zdaniem jest trochę poplątany ale postaram się rzucić na niego światło abyś mogła znaleść znaczenie.

Woda w snach bardzo często oznacza uczucie ale nie w twoim przypadku bo w twoim śnie moim zdaniem jest to symbol zagrożenia zewnętrznego ale nie jakiś tak srasznych rzeczy np; wypadku itp. to poprostu symbol poprzednich wydarzeń o których "mili" ludzie uprzejmie donoszą - to właśnie symbolizują te zamknięte okna w waszym domku - chcecie być jak najdalej od tego co ludzie gadają. To że woda w małej ilości się dostaje oznacza że wspólnie popradzicie sobie z takim obrotem sytuacji co symbolizuje wyjście z domku na plażę już po nawałnicy. Dochodzimy do delfina i płaszczki to trochę pomieszany symbol i ja bym go odczyatał tak:

-płaszczka coś co lata w wodzie- czyli ewentualna wiadomość (taki podwodny ptak a ptak symblizuje w snach wiadomość) to że lata w wodzie - wiadomośc będzie dotyczyć albo uczuć albo pieniędzy

- delfin jako symbol szczęścia nadaje wydźwięk wiadomości czyli będzie to dobra wiadomość.

Ale wasze szczęście wszystkim sie nie spodoba - to właśnie te wilki a skoro są dwa to moim zdaniem będzie chodzić o kobietę zaś te wzajemne szczeżenie to poprostu ostra wymiana zdań.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir
Link to comment
Share on other sites

hmm, to ciekawa interpretacja :) Przejrzałam kilka senników i według nich delfin i płaszczka do tego przerośniętych rozmiarów oznaczają jakieś mega dwa problemy. Wilki znajomych, którzy mogą stać się wrogami. Morze i fale przejściowe kłopoty. Pożyjemy zobaczymy, dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Nie używam senników bo opisują poszczególne symbole ale nie łaczą ich ze sobą a nie raz zminia to całkowicie znaczenie symbolu.

Ja opisałem ci jak ja go interpretuje - czyli to o co prosiłaś a tak całkiem z innej beczki - jak delfin moze oznaczać problem - wystarczy na niego popatrzyć?

Link to comment
Share on other sites

Delfin moze oznaczac problem tylko dla osob, ktore nienawidza i nierozumieja zwierzat. Tak mysle.

Mnie zdziwilo, ze we snie nie jestes ze swoim mezem tylko z kolega ze studiow, z ktorym, jak piszesz nic cie nie laczy. Mysle jednak, ze obawiasz sie, ze twoj maz cos ukrywa. Ze ukrywa swoja prawdziwa twarz. Moge sie mylic, ale czy nie jest tak, ze masz wrazenie, ze go wcale nie znasz, mimo, ze znacie sie dlugo? Ze jest dla cieie takim EVERYMANem?

Klopoty z morzem mogą być nastpstwem ujawienia tych tajemnic. Ale wyjdziesz z nich gladko, jak pisze Slawomir. Choc nie bez uzerania sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...