Jump to content

prośba o interpretacje - pająki

Guest aldik84
 Share

Recommended Posts

Guest aldik84

Witam

Proszę o interpretacje mojego snu. Śniły mi się pająki były w całym mieszkaniu na podłodze, ścianach, meblach wszędzie. Nic nie robiły tylko stały ale nie można było wejść do mieszkania bo były wszędzie. Co to może oznaczać ?

Pamiętam też mysz moja mama się z nią bawiła i nie chciała jej wyrzucić z domu mimo iż ją o to prosiłam.

Co mogą oznaczać te moje sny, raczej nigdy takich nie miewam.

Pozdrawiam :)

Witam!

Mieszkanie w snach symbolizuje nasze wnetrze zaś twoje jest zajęte przez włochate stwory - pająki - symbol nekających obaw. Twoje pajaki są dość nie ruchliwe ale przez to trudne do wygonienia czyli twoje "czarne" myśli (obawy) mieszkaja w twojej głowie od dawna i nie dają ci spokoju a wręcz nic z tym nie robisz - tak jakbyś była w martwym punkcie nie wiesz co masz zrobić i przez to nie szukasz rozwiązania.

Czego dotyczą twoje obawy?

Moim zdanie to przedstawia druga cześć snu - czyli myszy i twoja mama. Mysz to szkodnik (przenosi bardzo groźna chorobę) i w naszych snach symbolizuje zagrożenie dzaiłające podstępnie w ukryciu - jednym zdaniem obawiasz się o zdrowie mamy i strasznie "boli" cie to że mama nic z tym nie robi ( w śnie bawi sie myszą) a działanie z jej strony "przegoniłoby twoje pająki".

Pozdrawiam:

Sławomir