Jump to content

Ksiądz, kwiaty, świeczka ...

Guest Vampirella
 Share

Recommended Posts

Guest Vampirella

Witam :)

Dzisiejszej nocy śniły mi się przygotowania w zakrystii do mszy, ksiądz najpierw się ubierał w szaty liturgiczne a potem zaczął wybierać kwiaty które miały stać na ołtarzu i poprosił mnie o pomoc i wybrałam takie podobne do konwalii tylko z troszkę większymi dzwoneczkami. Potem śnił mi się jakiś rytuał właśnie przez tego księdza z użyciem świeczki, chodził z ta świeczką przy ołtarzu, no i w połowie okazało się, że ta świeczka powinna się palić jednak nie była zapalona, dopiero później ów ksiądz ją zapalił. Później śniło mi się że ten sam ksiądz przyszedł do mnie do domu, tak jakby chodził po kolędzie, ale bardziej nieoficjalnie, tak jakby przyszedł tylko porozmawiać.

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.

Pozdrawiam serdecznie,

V

Guest cyganicha

Witaj Vampi :)

Dla mnie ten sen oznacza kłopot,przykrość i smutek.Niemiłe wydarzenie dla Ciebie.

Pozdrawiam cieplutko i dużo siły oraz pozytywnych myśli Vampi Ci życzę :*

Guest Vampirella

dziękuję za interpretację :)

hmm ... no zobaczymy jak to będzie ... właśnie staram się myśleć pozytywnie, ostatnio dużo stresów najróżniejszych w życiu miałam, co też się pewnie w tych moich dziwnych snach odbija troszkę.

Edited by Vampirella

Guest cyganicha

Vampi, te stresy jak najbardziej mogą rzutować na takie sny.Stresy z reala i kłopoty w realu mogą dawać taki obraz w śnie.

Wszystkiego co najlepsze :)