Skocz do zawartości

Czy ktoś może wyliczyć drogę życia również dla mnie?


kotus00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich!

Mam gorącą prośbę, czy ktoś mógłby wyliczyć moją drogę życia. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy tkwię jakby w zawieszeniu i nie wiem, jakie dalsze kroki podjąć.

Mam na imię Joanna, data urodzenia 11.03.1983 godz. 8:50. Nie wiem czy to ważne, ale nie mam drugiego imienia, a na bierzmowanie dostałam Weronika:)

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj kotus00!

 

Twoja droga życiowa to 26/8

26/8 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do Twojego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla Twojego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Powinnaś panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Zapowiedź cierpienia i niefektywności działania.

 

Jeśli chodzi o kosmogram, to niech się lepiej ktoś bardziej obeznany w astrologii wypowie, dodaj tylko jeszcze miejsce urodzenia. Nie podejmę się interpretacji, bo nie jestem jeszcze na tym etapie, żeby całościowo czytać radixy, ale mogę powiedzieć, że dość ciekawie wygląda np. 5 "pustych" domów, Uran w opozycji do ascendentu czy koniunkcja Plutona z Saturnem w VI domu (przypisanym transformacji, sytuacjom kryzysowym, wiążącym się także z higieną i stosunkiem do własnego ciała oraz zdrowiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...