Jump to content

Czy ktoś może wyliczyć drogę życia również dla mnie?


kotus00
 Share

Recommended Posts

Witam, wszystkich!

Mam gorącą prośbę, czy ktoś mógłby wyliczyć moją drogę życia. Mam wrażenie, że ostatnimi czasy tkwię jakby w zawieszeniu i nie wiem, jakie dalsze kroki podjąć.

Mam na imię Joanna, data urodzenia 11.03.1983 godz. 8:50. Nie wiem czy to ważne, ale nie mam drugiego imienia, a na bierzmowanie dostałam Weronika:)

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witaj kotus00!

 

Twoja droga życiowa to 26/8

26/8 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do Twojego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla Twojego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Powinnaś panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Zapowiedź cierpienia i niefektywności działania.

 

Jeśli chodzi o kosmogram, to niech się lepiej ktoś bardziej obeznany w astrologii wypowie, dodaj tylko jeszcze miejsce urodzenia. Nie podejmę się interpretacji, bo nie jestem jeszcze na tym etapie, żeby całościowo czytać radixy, ale mogę powiedzieć, że dość ciekawie wygląda np. 5 "pustych" domów, Uran w opozycji do ascendentu czy koniunkcja Plutona z Saturnem w VI domu (przypisanym transformacji, sytuacjom kryzysowym, wiążącym się także z higieną i stosunkiem do własnego ciała oraz zdrowiem).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...