Jump to content

bardzo proszę o analizę związku

m_mariox
 Share

Recommended Posts

ja 25/01/1981

on 17/06/1982

chociaż nie wszystko między nami układa się idealnie, to mam wrażenie, że jakaś siła nie pozwala mi od niego odejść... nigdy wcześniej nie doświadczyłam czegoś takiego

może analiza karmiczności tego związku pozwoli chociaż w części to wyjaśnić

dziękuje Arabiko :)

"Dzień, w którym wasze drogi się przecięły ma liczbę 7"- spotkaliśmy się 16... takim niesamowitym pasmem zbiegów okoliczności zresztą... ;)

Wygląda na to, że nie będzie łatwo, ale skoro mamy coś do wspólnego przepracowania, to musimy to zrobić...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• kasiaangel5
      By kasiaangel5
      Bardzo proszę o analizę, jeśli ktoś mógłby mi poświęcić chwilę. Czy jest to związek karmiczny?
      Kasia 24.07.90
      Tomek 22.09.82
    • Małgo25
      By Małgo25
      Bardzo proszę o sprawdzenie czy moja relacja z pewną osobą jest karmiczna?? 17.07.1987 z 12.11.1969r. jest to dla mnie bardzo ważne baaaardzo proszę o pomoc! :(dziękuję :*
    • newmee
      By newmee
      Witam Bardzo ciekawi mnie jak z punktu widzenia numerologii wyglądają moje związki, z byłym partnerem i obecnym. Podaję daty urodzenia:

Ja 02.06.1985
      Obecny partner 29.07.1985
      Były partner 17.12.1978

Nie podaję żadnych innych informacji, ale obiecuję, że w odniosę się do interpretacji tutaj w wątku, tak aby każdy zainteresowany miał w to wgląd.
      Jeśli ktoś z Was byłby tak miły i podjął się takiej interpretacji - będzie mi bardzo miło I w ramach rewanżu zobowiązuję się rozłożyć karty tarota (ekspertem nie jestem, ale zajmuję się nim już od kilku dobrych lat), oczywiście jeśli ktoś będzie tego chciał.
  • Create New...