Jump to content

Brat

monicaktm
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że jechałam samochodem z moim narzeczonym i bratem. Mój brat dotąd nie jeździł z nami w strony mojego narzeczonego i nie zna się osobiście z braćmi mojego chłopaka. Jakoś bez poinformowania mój chłopak chciał właśnie jechać z nami do siebie gdzie spotkaliśmy przy stolikach jego braci i znajomych. Przedstawiłam mojego brata, ale we śnie bałam się o niego gdyż bracia mojego chłopaka nikogo nieznajomego nie tolerują. Byłam zdenerwowana i bardzo chciałam stamtąd wracać do domu. Ale mój chłopak mnie uspokoił i powiedział, że będzie wszystko w porządku. Ale ja się bałam że bracia chłopaka zaczną bić mojego brata. W końcu zachciało mi się palić, miałam całą paczkę papierosów i zaczęłam częstować znajomych i nieznajomych. Odeszłam dalej od stolika poczęstować takiego dziwnego agresywnego i nie miłego chłopaka, a ten na złoćc wyjął mi kilka papierosów., Nie zwróciłam mu uwagi bo się go bałam. Po powrocie do stolika już nikogo nie było, zaczęłam szukać swojego chłopaka i brata. Chłopaka znalazłam, zapytałam gdzie jest mój brat ze łzami w oczach. Spojrzał na mnie i dał mi do zrozumienia że był awanturny więc ktoś z nim poszedł się bić. Z płaczem pobiegłam szukać brata, ale go nie znalazłam. I w tej chwili się obudziłam. TO ten sen oznacza?