Skocz do zawartości

Sen o swiniach


mar64

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym poprosic kogos o pomoc w zrozumieniu snu jaki mi sie przysnil ostatniej nocy...

Snilo mi sie ze mieszkam w domu ktory mi sie kiedys spalil (mialem kiedys male gospodarstwo rolne)ktore obecnie juz nie istnieje,dalej we snie bylo ze goscilem w tym domu wielu gosci i dobrze sie bawilismy przez kilka dni az w koncu przypomnialo mi sie ze w budynku gospodarczym sa swinie,ktorych nie karmilem przez ten czas...kiedy otworzylem drzwi do chlewni swinie lezaly jedne juz zdechle a inne zdychaly z glodu...poczulem ogromny zal smutek i ogromne wyrzuty sumienia ze ja balowalem i nie pamietalem o obowiazku ich nakarmienia...

 

Od dwudziestu lat nie prowadze gospodarstwa rolnego,ale mam firme,ktora dobrze prosperuje....czy to jest jakies ostrzezenie przed klopotami?

Bede wdzieczny osobie,ktora potrafila by mi ten sen wytlumaczyc..

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy to ostrzeżenie to trudno powiedzieć.

Sen wskazuje na to że poprostu uśpiłaś swoją czujność (to ta zabawa ze znajomymi) a trzeba dopilnować czegoś co jest bardzo ważne ale jest zapomniane lub odłozone na później. Moim zdaniem dotyczy to sprawy z przed kilku dni (zabawa trwała kilka dni) i w tym okresie czasu należy szukać "zagubionej" sprawy, wymagajacej bezwzględnie "panskiego oka". Jeżeli założymy że gospodarstwo rolne to firma to problem leży nie w firmie lecz zupełnie gdzieś indziej i wcale moze jej nie dotyczyć ale nie koniecznie. Musisz sama poszukać zapomninego problemu.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Slawku ,ale ja jeszcze pera słów dodam od siebie.

Marku świnia jest to symbol przyziemnych uciech , zmysłowości i popędów .Często tez występuję w naszym słowniku ,kiedy chcemy określić kogoś kogo nie lubimy ,lub na kogo jesteśmy wkurzeni. Nie wiem ,czy ty "zagłodziłeś" swojego wewnętrznego

' świntucha" :icon_rolleyes:,ale myślę ze Twój sen pokazuje ,ze cos wydarzyło sie ,czy wydarzy w Twoim zyciu ,co spowoduje ,ze Twoje stosunki z osobami ,których nie darzysz zbytnia sympatia ochłodzą się,a nawet moze dojść do zerwania kontaktow co z niektórymi ..Mogą to byc Twoi "przyjaciele ."(którzy wykorzystują Cie w jakiś sposóB),ale tez pomyslałam o Twoich klientach.Pozdrawiam serdecznie .Powodzenia .Miriam

 

Edit. Świntucha poprawiłam i ubrałam go w cudzysłów, byś nie poczuł się urażony ;)

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Slawku ,ale ja jeszcze pera słów dodam od siebie.

Nie wiem za co mnie przepraszasz, sam nie wiedziałem jak podejść do symbolu świni stąd szukanie "zaniedania obowiązków",na wątek ludzko - przajcielski bym niewpadł.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Sławku ,tak naprawdę to nie wiemy co ten sen będzie oznaczał dla Mar 64 ,acha i chyba zauważyłeś juz ze to nie kobieta tylko mężczyzna ;) Ja podeszłam do świni ;)archetypowo i stad moja interpretacja .Pomyslałam sobie teraz idąc tym tokiem ,ze może jakieś świństwo związane z Markiem zostanie unicestwione.Pozdrawiam Ciebie rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim musisz ogarnąć emocje, sen pokazuje, że stracisz wiele przez swoją agresje. Symbolika snu dokładnie mówi o Twoich kłopotach nadchodzących bądź istniejących, sen cały czas mówi o przeciwnikach, że teraz masz ich mniej lecz będzie ich przybywać, lecz smutek we śnie zapowiada "światło" nad Twoją osobą więc prawdopodobnie wszystko będzie okej.

 

Generalnie sen sugeruje Ci abyś pohamował emocje bo się potkniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Slawku...

Przedewszystkim dziekuje za odpowiedz i interpretacje tego snu...

Mysle ze obydwie wasze odpowiedzi sa bliskie prawdy tzn.Twoja i Miriam...chociaz nasza podswiadomosc przesyla nam rozne wiadomosci w postaci sennych rebusow czasami trudnych do wytlumaczenia...

Nie pamietam w moim zyciu nocy zeby mi sie nic nie snilo...czasami sa to tak realistyczne sny ze mysle ze to dzieje sie na jawie i budze sie zlany potem lub rozczarowany...

Raz jeszcze bardzo dziekuje i zycze milego wykendu...

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Miriam...

Tobie rowniez dziekuje za probe wytlumaczenia mojego snu...bede czujny i postaram sie zaobserwowac co sie wydarzy w najblizszych dniach i Was o tym poinformuje ...

Ciesze sie ze do Was dolaczylem i ze pewnie nie raz bede korzystal z waszej pomocy i doswiadczenia...

Pozdrawiam serdecznie...

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...