Skocz do zawartości

Na lek przed przedszkolem


majka69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rozpaczliwie potrzebuje skryptu dla mojej córeczki która bardzo źle znosi chodzenie do przedszkola.

od pierwszego września rozpoczęła uczęszczanie na zajęcia, ma 3 latka i strasznie nerwowo to znosi. Zrywa się z płaczem w nocy, wymiotuje, sika i ciągle płacze.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię martwić, ale zwracanie się w takich sprawach o pomoc run to wyraz twojej bezradności jako matki. Zrób coś z tym i ogarnij się. Opanuj emocje, zacznij spokojnie myśleć, podejmij odpowiednie kroki. Jakby mi dziecko wymiotowało, to bym z nim poszedł chyba do lekarza najpierw, czy nie żadne zatrucie itp.

 

Jeszcze jest sprawa psychiki takiego dziecka, ale to już musisz sobie sama przepracować z nią. Nie wiem, porozmawiaj z nią, staraj się ją uspokoić. To twoja córka i sama najlepiej pewnie wiesz, jak tego dokonać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry LoonyMystic, ale chyba nie masz dzieci i nie wiesz co piszesz.

Nie chodzi o to czy mam dzieci, czy nie, tylko, że nie wierzę w zabobony ani gusła.

Mamy widocznie inny światopogląd religijny. Nie potępiam religijności, tworzenia skryptów do ochrony, czy oddania dziecka pod opiekę Najświętszej Maryi Panienki. Uważam po prostu, że dziecko to dziecko, a nie żaden "przedmiot praktyk magicznych". Co się stało, że uważasz, że już się nic nie da zrobić normalną drogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że nie można nic zrobić inną drogą, ponieważ pracuję nad dzieckiem. Ale z mojego doświadczenia wynika że można działać dwutorowo i wspomagać swój trud wychowywania dzieci. Wiem co mówię, ponieważ już tak robiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to ok. Byleby nie popaść w paranoję skryptową.

Wybacz, ale to forum jest pełne dziwnie myślacych ludzi, może się zapędziłem.

Ludzie na tym forum:

- zamiast się uczyć do egzaminu, piszą skrypt runiczny na jego zdanie

- zamiast zadzwonić do swojej sympatii, otwierają klapkę telefonu(sic!) i wkładają tam kartkę z narysowanymi runami.

- jak mają firmę, to losują runę, i w zależności od tego jaka runa się wylosuje to podpisują kontrakt albo nie z danym kontrahentem

itp. itd.

Dlatego po prostu się przeraziłem pomysłem, że skrypt runiczny mógłby rozwiązać wszystkie problemy z dzieckiem. Ale nie znam całej sytuacji i być może coś nieopatrznie zrozumiałem, to jest możliwe ;)

Edytowane przez LoonyMystic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...