Jump to content

Potok, nakrycie falą/zimorodki i lisy?


Embargo
 Share

Recommended Posts

Obudziłam się dosłownie kwadrans temu, mając uprzednio bardzo dziwny sen.

Śniło mi się, że z jakiegoś powodu ja i jeszcze ktoś [prawdopodobnie człowiek którego kocham, ale nie mogę teraz powiedzieć w 100% czy to był on] staliśmy w potoku po kolana [czy nawet głębiej] w wodzie, bokiem do kierunku jego płynięcia. Jeśli chodzi o samą wodę, to pamiętam że była raczej czysta, nie była też lodowata ani przykra w odczuciu w inny sposób.

Nagle zauważyliśmy że nadpływa ktoś obcy w kajaku, który nagle został przewrócony przez falę i wypadł on z łódki. Chciałam się rzucić go ratować, ale ten człowiek sam dał sobie radę. W międzyczasie ta fala, która go przewróciła, dotarła do miejsca gdzie staliśmy i w nas uderzyła - nie przewróciła żadnego z nas, ale pamiętam bycie przez moment pod wodą. Wystraszyłam się przez chwilę, ale udało mi się wynurzyć; temu, który był ze mną, chyba też. Tylko że gdy spojrzałam w stronę przeciwną niż ta, z której nadpłynął kajak, albo przestałam zwracać na niego uwagę, albo po prostu zniknął ze scenerii.

Teraz zauważyłam, że w tym samym potoku płynie z nurtem topiący się lis, któremu udało się jednak wydostać z wody. Biegł przez moment brzegiem i chciał uskoczyć w las, jednak coś jakby go blokowało. Zaś chwilę później, gdy lis miał już uciec do tego lasu, nadleciał zimorodek [jeden z tych małych niebieskich ptaszków] gigantycznych rozmiarów, i porwał go w sposób podobny, w jaki orzeł porywa swoje ofiary. To samo zrobił później z dwójką małych lisków, które skądś się wyłonęły, albo to był jakiś inny zimorodek.

 

Patrząc w sennik - fala to znak zmian, czysta woda to nic złego, zimorodek to podobno ogólnie dobry znak, ale dla mnie jako śniącej/obserwatora było to widowisko przedziwne. A tych malutkich lisków było mi żal. Jeśli będziesz taka dobra, rozjaśniłabyś mi trochę w głowie? Chodziłoby mi chociaż o sferę, której symboliki mam się doszukiwać, bo sporo ostatnio się u mnie dzieje. Z góry dziękuję ;**

Edited by Embargo
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Twój sen interpretuje jako kłopot pomiędzy Tobą a osoba którą kochasz.Sen dotyczy sfery uczuciowej.To w niej napotkacie na przeszkody i trudności,których nie zdołacie przezwyciężyć.Na drodze do wspólnego szczęścia staną Wam inne osoby a wraz z nimi różne kłopoty.Nie podążycie wspólna ścieżką życia.To nie Ty zrezygnujesz pierwsza. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...