Skocz do zawartości

Zdarzenie :) - ZAKOŃCZONE


miriam 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli macie ochotę poćwiczyć to zapraszam .!

Pare dni temu w moim domu doszło do pewnego zdarzenia" .Co to było.?Dla ułatwienia podam ,ze przyczyna tego zdarzenia byłam tylko ja .Nikogo więcej w domu nie było nie licząc mego kota Mariana ,ale tu nie o niego chodzi.

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.

2.Co sie stało?

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie.

4.Jakie tego były skutki ?

Jestem bardzo ciekawa co karty pokarzą.:_oczko:

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty w gorącej wodzie kąpana... Raz czekałam 3 dni aż ktoś się łaskawie odezwał, kochana zluzuj ;) Już raz skasowałaś post jakiś i potem nie mogłam go znaleźć, niedobra Ty... Jak skasujesz - znajdę i pogryzę ;)

Położyłabym karty już dziś, alem się zdążyła piwem zluzować - bezalkoholowym ;) A w takim luzie nie biorę się nawet za ćwiczenia, o wróżbach poważnych nie wspominając;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo :D nowe ćwiczenie - w poniedziałek postaram się położyć karty, bo próbowałam, ale jakiś kosmos mi wyszedł :D

Edytowane przez Erza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zacznę :)

 

Ile denarów mam w rozkładzie...

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy. As Mieczy- oj, miecz przecina, więc myślę, że sam środek...karta jest chłodna, jasna, więc stawiam na okolice południa

2.Co sie stało? Rycerz denarow/ Pustelnik, 4 Pucharów-denary...ziemia...więc coś z materią...może coś z jakimś sprzętem gospodarstwa domowego...pralka wylała...było nastawione pranie...i zapomniałaś o nim...albo był odkręcony karan...i woda gdzieś się powoli wylewała...

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie. Kochankowie/ Król denarów, As Pucharów- zamyśliłaś się,może się kąpalaś albo korespondowałaś z kimś bliskim, może coś dla mężczyzny prztgotowywałaś...kolacje...albo się szykowałaś na jakieś wyjście

4.Jakie tego były skutki ?- 4 denarów/ 7 denarów, Księżyc- musiałaś zostać w domu, przełożyć wyjście zaplanowane

 

Nie ma buław, więc mam nadzieję, ze to nic z ogniem i ze skończyło sie dobrze:)

Czekam z wielką ciekawością, żeby sie dowiedzieć, co to było...Pozdrawiam Miriam:*

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jaka to była pora dnia,czy nocy - Król mieczy,Paz kielichów,5 kielichów-pózne popołudnie ,już pod wieczór.

2.Co się stało? Kapłanka,6 denarów,6 kielichów -coś czego byś sie nigdy nie spodziewała a ma to związek z wodą.Albo zalała Cię sąsiadka lub awaria która wystąpiła u Ciebie np.pękł wężyk,przelała sie woda w wannie.

3.Czym sie zajmowałam,ze nie zauważyłam o się dzieje wokól mnie? -Król kielichów,Księżyc,Słońce,6 buław - prowadziłaś interesująca rozmowę telefoniczną lub mailową ,którą byłas bardzo zajęta.

4.Jakie tego były skutki? Sprawiedliwość,Rycerz pucharów,Rycerz buław,5 buław ,9 mieczy - mogłaś zalać Siebie i sąsiadów,potrzebowałaś pomocy gdyż nie mogłas dać sobie rady.Bardzo Cie to zmartwiło co się stało,nie spałas w nocy ,z pomoca przyszli Ci dwaj mężczyzni.Zastanawiam się czy Ty w ogóle w domu spałaś.

 

Dziękuje za ciekawe ćwiczenie i czekam na weryfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję i ja :)

 

1. Jaka była pora dnia czy nocy?

 

2 Buław - wczesne popołudnie

 

2. Co się stało?

 

Paź mieczy, 3 Pucharów, Arcykapłanka, suma Świat - nowe nowiny, które bardzo cię ucieszyły, może od któregoś z dzieci? Nie wiem czemu dokładnie, ale pachnie mi tu ciążą. Czyżby nowe wnuki?

 

3. Czym się zajmowałam, że nie zauważałam co się dzieje wokół mnie?

 

3 Mieczy, 9 Mieczy - miałaś własne problemy na głowie, jakieś rozterki i kłopoty, które bardzo cię zamartwiały.

 

4. Jakie były tego skutki?

 

3 Buław, Cesarzowa - postanowiłaś odwiedzić tego kogoś kogo tyczyła nowina. Córkę?

 

Heh, u mnie buławy i miecze głownie :]

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.Rycerz Monet, Giermek Mieczy, 6 Buław suma Rydwan to był wczesny ranek, ok. godz. 7.00

2.Co sie stało? Sprawiedliwośc,Król Monet, Głupiec suma Siła coś strąciłas, albo uderzyłas się i upadłaś, bo usłyszałaś jakis huk, moze dziwny dźwięk, który wytrącił Cię z równowagi, ew. poparzyłas się

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie.Wisielec, Kapłanka, Mag suma Diabeł podejrzewam,ze swoją pasją, moje skojarzenia, to medytowałaś, albo stawiałaś karty, w każdym razie byłaś bardzo skupiona na tym co robisz

4.Jakie tego były skutki ? 5 Kielichów, Siła, 10 Kielichów suma Świat było Ci przykro, płakałas, bo Cię bolało, ból mógł być nawet silny, sądzę, że ktoś z rodziny, domowników pomógł Ci, być może wezwałas pogotowie, ew. udałas się na izbę przyjęć

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy Krol mieczy jak sie zaczyna ciemnic, wieczorkiem

2.Co sie stało 3 denary, Pustelnik, Cesarzowa nie mam pojecia co sie moglo stac :) Ale skoro karty postawilam to wkleilam :) Pomyslalam, ze cos w kuchni sie stalo, spadlo?

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie 8 bulaw, Sad bylas zajeta soba, pielegnacja, aaaaalbo z kims gadalas

4.Jakie tego były skutki Diabel, 9 denarow nieodwracalne, musialas to wyrzucic...

Edytowane przez Caryca
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie ochotę poćwiczyć to zapraszam .!

Pare dni temu w moim domu doszło do pewnego zdarzenia" .Co to było.?Dla ułatwienia podam ,ze przyczyna tego zdarzenia byłam tylko ja .Nikogo więcej w domu nie było nie licząc mego kota Mariana ,ale tu nie o niego chodzi.

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.8 monet, giermek monet, 6 buław -> popołudniu to było

2.Co sie stało? rycerz mieczy, 3 buław, mag -> zdenerwowałaś czymś...Coś robiłaś o czymś innym zapomniałaś i się zdenerwowałaś. Ale później usiadłaś ochłonęłaś i było już ok

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie. 5 buław, 7 mieczy, 2 pucharów - > może z kimś rozmawiałaś, jeśli nie z kimś w cztery oczy to przez tel albo przez internet

4.Jakie tego były skutki ? 6 monet, 6 mieczy, 4 buław -> nie dało się uratować tego czegoś co robiłaś. Trzeba było się pozbyć i zrobić jeszcze raz.

 

Taka myśl mnie naszła może ty robiłaś obiad, zapomniałaś się na forum i się obiad przypalił? :D

 

Dzięki za ćwiczenie :-)

I za poczekanie na mnie :):milosc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Jak to była pora dnia,czy nocy. Wisielec - --> południe, być może równo godzina 12

2.Co sie stało? Paź mieczy, 6 buław, 3 buław ---> być może okno było źle zabezpieczone i był przeciąg w domu, możliwe, że drzwi od pokoju zatrzasnęły się z hukiem, co mogło Cię wystraszyć

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie Królowa pucharów, Księżyc, 3 pucharów ---> możliwe, że w tym czasie medytowałaś, albo byłaś zajęta rozkładaniem kart dla kogoś na sprawy uczuciowe, możliwe także, że mogłaś się robić coś związanego w wodą... no nie wiem, kąpać się, robić pranie lub zmywać

4.Jakie tego były skutki ? 8 pucharów, Mag, Sąd ---> zmartwiłaś się, że ktoś wszedł do mieszkania lub pomyślałaś, że ktoś z domowników wrócił do domu wcześniej i narobił takiego rabanu, szybko skończyłaś, to czymś się zajmowałaś, aby sprawdzić co się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty w gorącej wodzie kąpana... Raz czekałam 3 dni aż ktoś się łaskawie odezwał, kochana zluzuj ;) Już raz skasowałaś post jakiś i potem nie mogłam go znaleźć, niedobra Ty... Jak skasujesz - znajdę i pogryzę ;)

Położyłabym karty już dziś, alem się zdążyła piwem zluzować - bezalkoholowym ;) A w takim luzie nie biorę się nawet za ćwiczenia, o wróżbach poważnych nie wspominając;)

 

Katijo !!!!Ty gdzie?Czyzby piwo Cie tak długo trzymało?:icon_razz:Toc ono bezalkoholowe.:icon_wink:Czekam na Ciebie :piwo_na::serduszka2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już, już, jestem;)

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy. - 3 buław - na mojej karcie widzę późny wieczór lub wczesną noc, gdzieś tak 23-24.00.

2.Co sie stało? - Paź Mieczy, 5 kielichów, 7 kielichów --> suma Wieża - coś się wylało, przypaliło lub stłukło... Z tej Wieży wnioskuję, że jednak stłukło, runęło, było to coś dużego, albo sporo rzeczy - drogi lub związany z sentymentem wazon, albo cała sterta talerzy czy kieliszków...

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie. - Król buław, As kielichów, 8 denarów - suma Sprawiedliwość - czyżbyś flirtowała z jakimś Buławowym? A może chodziło jednak o pracę lub interesy w tych 8 denarach? Albo coś urzędowo - sądowego... Wiem, stawiałaś Buławowemu karty przez net od flirtu nie stroniąc - wróżąc mu rozwód ;)))

4.Jakie tego były skutki ? - 8 mieczy, 4 miecze, 2 denary - suma Kapłanka- zamartwiałaś się do rana, wręcz to odchorowałaś. Najpierw musiałaś posprzątać, potem martwiłaś się, że nie zdołasz tych rzeczy odkupić zbyt prędko... Jeśli były sentymentalne, to w ogóle nie zdołasz... Ale potem śmiałaś się z tego wierząc, iż przedmioty materialne - rzecz nabyta - najważniejsza duchowość i stosunki międzyludzkie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglam zinterpretowac kart pod poszczegolne pytania (brak doswiadczenia). W drodze desperacji zadalam pytanie ogolne, tak wiec i ogolna odpowiedz ;)

As Pucharow, Giermek Pucharow, 5 Mieczy

duuuuzo wody, rozmawialas przez telefon, z lekka spanikowalas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoohoho!! Ja tu czytam powoli wątek, myśląc, że pewnie jest odpowiedź, więc to co mi z kart wyszło to sie zaraz wyjaśni, a tu nie... No to i ja wpiszę!

 

1. Pora dnia:

król kielichów, 8 mieczy, as mieczy - dzień, okolice południa, do pierwszej po południu

 

2. Co się stało?

2monet, pustelnik, mag - moja pierwsza myśl, jak zobaczyłam karty - zupa wykipiała i się rozlała po kuchence i podłodze i generalnie bajzel był... generalnie moglo to być związane z gotowaniem, albo po prostu wylała sie woda z czegoś - z kranu, pralki, itp

3. Czym byłaś zajęta?

królowa mieczy, diabeł, głupiec - byłaś zajęta czyms intelektualnie, coś związane z rozrywką, hazardem może i do tego kompletnie w danej chwili straciłaś głowę, zapatrzyłaś się... oglądałaś teleturniej, albo grałaś w jakąś grę, która wymaga główkowania?

 

4. Jakie były skutki?

koło, paź monet, 7kielichów - było brudno, podłoga była czymś zalana - jak pisałam na górze coś wykipiało, albo wylalo się; musiałaś to sprzątac, możliwe też, że wołać fachowca od sprzątania, któremu trzeba bylo zapłacić (więc może jednak ta woda?)

 

Pozdrawiam :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Madeliine

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.(Cesarz) Późne popołudnie-wczesny wieczór :]

2.Co sie stało?(10 denarów, Mag, 7 Pucharów) Miałaś w planach zrobić coś nowego, nowe danie, ale przez Twoje zamyślenie sie przypaliło;p Tam mi sie kojarzy :]

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie.(Królowa Buław, Księzyc, 7 Miecze) Rozmawiałaś z kobieta, ze starą znajomą, z osobą która znasz od dawna i ona nie była wobec Ciebie szczera.

4.Jakie tego były skutki ?(3 denary, Koło Fortuny, Królowa Pucharów) Mimo szczerych chęci nie dało sie już nic zrobić(odratować). Zaczełaś robić od nowa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze nie rozwiązane to ja dołączę :zeby:

 

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy? (9 buław, Królowa mieczy, Diabeł)

Ja myślę, że to było popołudnie, ewentualnie wieczór

 

2.Co sie stało? (6 buław, 6 mieczy, 5 pucharów)

Zalało Was w mieszkaniu albo coś Ci wykipiało, w każdym razie miało to związek z płynącą, wyciekającą wodą, której nie zauważyłaś

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie? (Kapłan, 4 buław, Rycerz buław)

Byłaś zajęta obowiązkami, czynnie coś robiłaś (może byłaś wynieść śmieci albo sprzątałaś dom) albo miałaś gościa lub prowadziłaś rozmowę z kimś

 

4.Jakie tego były skutki ? (5 pucharów, 9 buław, Królowa monet) wypadła 4 monet

Z pewnością nie byłaś zadowolona, gdy się zorientowałaś co się stało, wystraszyłaś się, troszkę lęku się pojawiło, ale ostatecznie opanowałaś sytuację, choć zdałaś sobie sprawę, że mogą być potrzebne dodatkowe środki pieniężne na naprawę szkody

 

Obym coś trafiła ;D

Edytowane przez Daffne
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !Nie tak ostro wiedźmy!!!Problemy z kompem miałam i nie tylko z nim.Czasem bywa:icon_wink: Mam nadzieje,ze punkciki reputacji wynagrodzą te oczekiwanie.:jezyk_oko:Matko święta nie wiem jak sobie poradzę z tym wklejaniem i zaznaczaniem Waszych interpretacji:boisie:.

Zacznę od tego ,że jestem sowa i spać się kładę nad ranem.O godzinie 5 postanowiłam iść na górę do sypialni .Zgasiłam świeczkę, zamknęłam laptopa ,wzięłam go pod pachę...,gdy nagłe z kuchni doleciały do mnie dziwne hałasy.Jakieś stuki,pomruki .Nie powiem nawet się wystraszyłam.Z dusza na ramieniu zaczęłam zbliżać się do drzwi kuchennych.W jednej chwili przypomniałam sobie horrory,bo gdy oglądam tego typu sceny, to zawsze sobie myślę jaki idiota i po co on tam lezie. Powolutku otworzyłam drzwi. Odgłosy były znacznie silniejsz. Zapaliłam światło i oniemiałam .Z garnka ,który stał na kuchence wylatywały jak z katapulty jajka,a właściwie ich strzępy.Cała kuchenkę miałam opaćkaną tymi jajkami.

Parę godzin wcześnie nastawiłam je i tak rozmowa na Skype i wróżby pochłonęły moja uwagę ,ze na śmierć o nich zapomniałam.Chyba opaczność nade mną czuwa,bo gdybym poszła wcześniej spać mogłoby dojść do nieszczęścia .Od i cała historia. Dzięki serdeczne za udział w ćwiczeniu.

 

ANDOLKA -Kiedy chciałam przyznać ci punkcik ,pokazała się informacja ,ze mam rozdać najpierw innym ,a gdy juz rozdałam innym i chciałam Tobie pokazało mi się to!!! :_bezradny: http://screenshooter.net/8333466/hltlerg

 

Andolka -Ile denarów mam w rozkładzie...

1.Jak to była pora dnia ,czy nocy. As Mieczy- oj, miecz przecina, więc myślę, że sam środek...karta jest chłodna, jasna, więc stawiam na okolice południa

2.Co sie stało? Rycerz denarow/ Pustelnik, 4 Pucharów-denary...ziemia...więc coś z materią...może coś z jakimś sprzętem gospodarstwa domowego...pralka wylała...było nastawione pranie...i zapomniałaś o nim...albo był odkręcony karan...i woda gdzieś się powoli wylewała...

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie. Kochankowie/ Król denarów, As Pucharów- zamyśliłaś się,może się kąpalaś albo korespondowałaś z kimś bliskim, może coś dla mężczyzny prztgotowywałaś...kolacje...albo się szykowałaś na jakieś wyjście

4.Jakie tego były skutki ?- 4 denarów/ 7 denarów, Księżyc- musiałaś zostać w domu, przełożyć wyjście zaplanowane

 

Nie ma buław, więc mam nadzieję, ze to nic z ogniem i ze skończyło sie dobrze:)

Anez -1.Jaka to była pora dnia,czy nocy - Król mieczy,Paz kielichów,5 kielichów-pózne popołudnie ,już pod wieczór.

2.Co się stało? Kapłanka,6 denarów,6 kielichów -coś czego byś sie nigdy nie spodziewała a ma to związek z wodą.Albo zalała Cię sąsiadka lub awaria która wystąpiła u Ciebie np.pękł wężyk,przelała sie woda w wannie.

3.Czym sie zajmowałam,ze nie zauważyłam o się dzieje wokól mnie? -Król kielichów,Księżyc,Słońce,6 buław - prowadziłaś interesująca rozmowę telefoniczną lub mailową ,którą byłas bardzo zajęta.

4.Jakie tego były skutki? Sprawiedliwość,Rycerz pucharów,Rycerz buław,5 buław ,9 mieczy - mogłaś zalać Siebie i sąsiadów,potrzebowałaś pomocy gdyż nie mogłas dać sobie rady.Bardzo Cie to zmartwiło co się stało,nie spałas w nocy ,z pomoca przyszli Ci dwaj mężczyzni.Zastanawiam się czy Ty w ogóle w domu spałaś.

 

Inez 2503 1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.Rycerz Monet, Giermek Mieczy, 6 Buław suma Rydwan to był wczesny ranek, ok. godz. 7.00

2.Co sie stało? Sprawiedliwośc,Król Monet, Głupiec suma Siła coś strąciłas, albo uderzyłas się i upadłaś, bo usłyszałaś jakis huk, moze dziwny dźwięk, który wytrącił Cię z równowagi, ew. poparzyłas się

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie.Wisielec, Kapłanka, Mag suma Diabeł podejrzewam,ze swoją pasją, moje skojarzenia, to medytowałaś, albo stawiałaś karty, w każdym razie byłaś bardzo skupiona na tym co robisz

4.Jakie tego były skutki ? 5 Kielichów, Siła, 10 Kielichów suma Świat było Ci przykro, płakałas, bo Cię bolało, ból mógł być nawet silny, sądzę, że ktoś z rodziny, domowników pomógł Ci, być może wezwałas pogotowie, ew. udałas się na izbę przyjęć

 

Caryca-1.Jak to była pora dnia ,czy nocy Krol mieczy jak sie zaczyna ciemnic, wieczorkiem

2.Co sie stało 3 denary, Pustelnik, Cesarzowa nie mam pojecia co sie moglo stac :) Ale skoro karty postawilam to wkleilam :) Pomyslalam, ze cos w kuchni sie stalo, spadlo?

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie 8 bulaw, Sad bylas zajeta soba, pielegnacja, aaaaalbo z kims gadalas

4.Jakie tego były skutki Diabel, 9 denarow nieodwracalne, musialas to wyrzucic...

 

Gaja 11-1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.8 monet, giermek monet, 6 buław -> popołudniu to było

2.Co sie stało? rycerz mieczy, 3 buław, mag -> zdenerwowałaś czymś...Coś robiłaś o czymś innym zapomniałaś i się zdenerwowałaś. Ale później usiadłaś ochłonęłaś i było już ok

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie. 5 buław, 7 mieczy, 2 pucharów - > może z kimś rozmawiałaś, jeśli nie z kimś w cztery oczy to przez tel albo przez internet

4.Jakie tego były skutki ? 6 monet, 6 mieczy, 4 buław -> nie dało się uratować tego czegoś co robiłaś. Trzeba było się pozbyć i zrobić jeszcze raz.

 

Taka myśl mnie naszła może ty robiłaś obiad, zapomniałaś się na forum i się obiad przypalił? :

 

Erza- Jak to była pora dnia,czy nocy. Wisielec - --> południe, być może równo godzina 12

2.Co sie stało? Paź mieczy, 6 buław, 3 buław ---> być może okno było źle zabezpieczone i był przeciąg w domu, możliwe, że drzwi od pokoju zatrzasnęły się z hukiem, co mogło Cię wystraszyć

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie Królowa pucharów, Księżyc, 3 pucharów ---> możliwe, że w tym czasie medytowałaś, albo byłaś zajęta rozkładaniem kart dla kogoś na sprawy uczuciowe, możliwe także, że mogłaś się robić coś związanego w wodą... no nie wiem, kąpać się, robić pranie lub zmywać

4.Jakie tego były skutki ? 8 pucharów, Mag, Sąd ---> zmartwiłaś się, że ktoś wszedł do mieszkania lub pomyślałaś, że ktoś z domowników wrócił do domu wcześniej i narobił takiego rabanu, szybko skończyłaś, to czymś się zajmowałaś, aby sprawdzić co się stało.

 

JB72-Nie moglam zinterpretowac kart pod poszczegolne pytania (brak doswiadczenia). W drodze desperacji zadalam pytanie ogolne, tak wiec i ogolna odpowiedz ;)

As Pucharow, Giermek Pucharow, 5 Mieczy

duuuuzo wody, rozmawialas przez telefon, z lekka spanikowalas ;)

 

 

 

 

 

Katijo- 1.Jak to była pora dnia ,czy nocy. - 3 buław - na mojej karcie widzę późny wieczór lub wczesną noc, gdzieś tak 23-24.00.

2.Co sie stało? - Paź Mieczy, 5 kielichów, 7 kielichów --> suma Wieża - coś się wylało, przypaliło lub stłukło... Z tej Wieży wnioskuję, że jednak stłukło, runęło, było to coś dużego, albo sporo rzeczy - drogi lub związany z sentymentem wazon, albo cała sterta talerzy czy kieliszków...

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie. - Król buław, As kielichów, 8 denarów - suma Sprawiedliwość - czyżbyś flirtowała z jakimś Buławowym? A może chodziło jednak o pracę lub interesy w tych 8 denarach? Albo coś urzędowo - sądowego... Wiem, stawiałaś Buławowemu karty przez net od flirtu nie stroniąc - wróżąc mu rozwód ;))

4.Jakie tego były skutki ? - 8 mieczy, 4 miecze, 2 denary - suma Kapłanka- zamartwiałaś się do rana, wręcz to odchorowałaś. Najpierw musiałaś posprzątać, potem martwiłaś się, że nie zdołasz tych rzeczy odkupić zbyt prędko... Jeśli były sentymentalne, to w ogóle nie zdołasz... Ale potem śmiałaś się z tego wierząc, iż przedmioty materialne - rzecz nabyta - najważniejsza duchowość i stosunki międzyludzkie.

 

Kloto-1. Pora dnia:

król kielichów, 8 mieczy, as mieczy - dzień, okolice południa, do pierwszej po południu

 

2. Co się stało?

2monet, pustelnik, mag - moja pierwsza myśl, jak zobaczyłam karty - zupa wykipiała i się rozlała po kuchence i podłodze i generalnie bajzel był... generalnie moglo to być związane z gotowaniem, albo po prostu wylała sie woda z czegoś - z kranu, pralki, itp

 

3. Czym byłaś zajęta?

królowa mieczy, diabeł, głupiec - byłaś zajęta czyms intelektualnie, coś związane z rozrywką, hazardem może i do tego kompletnie w danej chwili straciłaś głowę, zapatrzyłaś się... oglądałaś teleturniej, albo grałaś w jakąś grę, która wymaga główkowania?

 

4. Jakie były skutki?

koło, paź monet, 7kielichów - było brudno, podłoga była czymś zalana - jak pisałam na górze coś wykipiało, albo wylalo się; musiałaś to sprzątac, możliwe też, że wołać fachowca od sprzątania, któremu trzeba bylo zapłacić (więc może jednak ta woda?)

 

Madeliine-1.Jak to była pora dnia ,czy nocy.(Cesarz) Późne popołudnie-wczesny wieczór :]

2.Co sie stało?(10 denarów, Mag, 7 Pucharów) Miałaś w planach zrobić coś nowego, nowe danie, ale przez Twoje zamyślenie sie przypaliło;p Tam mi sie kojarzy :]

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie.(Królowa Buław, Księzyc, 7 Miecze) Rozmawiałaś z kobieta, ze starą znajomą, z osobą która znasz od dawna i ona nie była wobec Ciebie szczera.

4.Jakie tego były skutki ?(3 denary, Koło Fortuny, Królowa Pucharów) Mimo szczerych chęci nie dało sie już nic zrobić(odratować). Zaczełaś robić od nowa :]

 

Daffne- 1.Jak to była pora dnia ,czy nocy? (9 buław, Królowa mieczy, Diabeł)

Ja myślę, że to było popołudnie, ewentualnie wieczór

 

2.Co sie stało? (6 buław, 6 mieczy, 5 pucharów)

Zalało Was w mieszkaniu albo coś Ci wykipiało, w każdym razie miało to związek z płynącą, wyciekającą wodą, której nie zauważyłaś

 

3.Czym sie zajmowałam ,ze nie zauważyłam co sie dzieje wokół mnie? (Kapłan, 4 buław, Rycerz buław)

Byłaś zajęta obowiązkami, czynnie coś robiłaś (może byłaś wynieść śmieci albo sprzątałaś dom) albo miałaś gościa lub prowadziłaś rozmowę z kimś

4.Jakie tego były skutki ? (5 pucharów, 9 buław, Królowa monet) wypadła 4 monet

Z pewnością nie byłaś zadowolona, gdy się zorientowałaś co się stało, wystraszyłaś się, troszkę lęku się pojawiło, ale ostatecznie opanowałaś sytuację, choć zdałaś sobie sprawę, że mogą być potrzebne dodatkowe środki pieniężne na naprawę szkody

 

Obym coś trafiła ;D

 

Diiana tobie również serdecznie dziękuję za udział w ćwiczeniu .Dziewczyny jestem pod wrażeniem .Bardzo dziękuje za udział w ćwiczeniu i przepraszam za tak długie milczenie .Wszystkim przydzielam punkciki .Mam nadzieje ,ze nikogo nie pominęłam.Pozdrawiam

Edytowane przez miriam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miriam uśmiałam się z Twojego opisu od mroczności po latające jaja ;P Czyli porę dobrze mi karty pokazywały, że nad ranem, wczesnym ranem, a ja sobie w góry założyłam, ze późniejszym popołudniem, gdy jest szarówka już... mój błąd :)

 

Muszę zapamiętać,że 6 buław-> 6 mieczy to wystrzelające jajka jak z procy wraz z wygotowującą się wodą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...