Skocz do zawartości

Prosba o wrozbe do KatiJo-na prace


majowa19

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ale zwrocilam sie z prosba do Gaja11 ale ona nie wrozy na forum-odpisala mi aby zwrocic sie do kogos innego.. Jesli moge zwrocic sie o prosbe do Ciebie??

 

Witam,

Zwracam sie z prosba o postawienie kart na moja prace. W chwili obecnej pracuje ale jakies dziwne przeczucia mam ze moze strace posade. Czy powinnam sie obawiac? Czy sa jakies zmiany w mojej karierze w najblizszym czasie?

Rowniez, czy mozesz sprawdzic czy moj partner Krzysztof znajdzie prace? Przylatuje do mnie i przyjdzie mu szukac pracy..czy znajdzie cos w najblizszym czasie?

Nasze dane:

Katarzyna 19 maj 76

Krzysztof 17 styczen 71

 

Slicznie dziekuje za poswiecony czas i pozdrawiam cieplo.

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiu.

Sprawy mają się tak.

U Ciebie nie widać raczej zagrożenia utraty posady, tym niemniej powinnaś uważać i bardziej na pracy się skupić. Karty pokazują tak, jakbyś czasami udawała, że ciężko pracujesz, ale myślami była gdzie indziej - ze swoim chłopakiem. Niektórym może się nie podobać, że zamiast o pracy myślisz o niebieskich migdałach... Na razie zmian powinnaś unikać, zostań tam, gdzie jesteś, o ile to możliwe.

Co do twojego chłopaka - jest podobnie - też myśli on o Tobie i dla Ciebie przyjeżdża... Znajdzie pracę, możliwe, że z Twoją pomocą... Warunki płacy będą nawet niezłe, ale może trafić na despotycznego szefa i niezbyt fajne towarzystwo (intrygi, knowania, itp...). Dlatego pewnie będzie myślał o zmianie...

A poza tym karty radzą Wam założyć coś własnego wspólnie... Nie wiem czy jest to możliwe tam, czy może kiedyś podejmiecie decyzję powrotu do kraju...

W każdym razie możecie osiągnąć wiele razem - założyć biznes, który da pieniądze i satysfakcję... Bylebyście tylko potrafili oddzielić życie zawodowe od prywatnego i właściwie ustalić priorytety... Jeśli kiedyś dojdzie do tego wspólnego przedsięwzięcia - pamiętaj - Twój facet powinien być szefem - tym najważniejszym... Możecie się dzielić władzą, ale decyzje ostateczne należeć powinny do Niego...

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kochana Kobieto rece Ci caluje!Dziekuje Slicznie za odpowiedz!!! odetchnelam...uspokoilas mnie i pocieszylas.

Co do zalozenia cos wspolnego, musze Ci powiedziec ze wrozba sie potwierdza, bo nie jestes pierwsza osoba ktora nam to doradzala!!:) Trzeba bedzie o tym cos pomyslec w takim razie!!!

Wiesz, ostatnio zastanawialam sie czy dobrym pomyslem byloby wrocic do Europy... ale to nie takie proste....czy moglabym Cie poprosic abys moze postawila mi karty na to?Czy byla by to dobra decyzja aby wrocic do Europy? Czy kiedys wroce na stale do kraju?

Pozdrawiam serdecznie! I slicznie dziekuje za poswiecony czas.

 

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Kasiu, nie wiem kiedy uda mi się spojrzeć w karty dla Ciebie, mam mnóstwo pracy i zaległości tu na forum...

Ale pamiętam...

KatiJo

 

Dzien Dobry, przepraszam ze moze sie przypomne... KatiJo-jak mozesz w wolnej chwili prosze nie zapomnij o mnie.

Dziekuje slicznie i pozdrawiam cieplo:buzki:

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Kasieńko miła - miałam się wczoraj wziąć za wszystkie zaległości, ale jak to zwykle bywa - coś mi wypadło...

Karty mówią, ze powrót do Europy jest doskonałym pomysłem... Los szykuje jakieś niespodzianki i prawdopodobnie wydarzy się coś takiego, co tę decyzję utwierdzi...

Nie należy się jednak spieszyć... Zastanów się, omów wszystko dokładnie z chłopakiem i zacznijcie szykować się powoli...

Możliwa pomoc ze strony jakiejś opiekuńczej starszej kobiety - może mamy któregoś z Was dwojga, albo jakiejś cioci czy przyjaciółki... Pomyślcie...

Jest pewne opóźnienie, dlatego, jak pisze wyżej odradzam pośpiech... Dokładna kalkulacja, wejrzenie w siebie, w to gdzie będziecie szczęśliwsi....

A w międzyczasie pewnie spadnie ta pomoc i wszystko odmieni się na dobre :)

Pozdrawiam

KatiJo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...