Jump to content

objedzenie się i zamazane twarze

elutka24
 Share

Recommended Posts

Miałam dziwny sen o tym,że usiadła w jakimś barze,a właściwie najpierw długo szukałam miejsca. Co chwilę zmieniała stolik,bo to był brudny,tu źle stał... W końcu gdy udiadlam podano mi ogromną ilość jedzenia. Było tego tak dużo,że nie byłam w stanie tego zjeść. W końcu wyszłam z restauracji,sen mi się zamazuje i potem pamiętam,że spaceruje po sklepie z ubraniami i rozgladam się za czymś dla siebie,widzę,że niektórzy ludzie mają zamazane twarze i przypominam sobie,że barman szybko,żeby uniknąć zamazania swojej twarzy. z góry dziękuje za interpretację. :)

Cyganeczko dzis w nocy mialam znow zaskakujacy sen. Nie chce tak Ciebie meczyc po kazdej nocy:p Ale dzis tez mialam dzwny sen,wrecz przerazajacy.

Snily mi sie duchy. Tzn to byli we snie tak zwani "cierpietnicy". Bylam w ogromnym domu(jakis nowoczesny,oszklony) w ktorym grala glosna muzyka. Wszedzie czulam obecnosc tych istot. Wyjzalam za okno,a tam zobaczylam,ze moja rodzina stoi(tzn daleka rodzina),byly tam ciotki,ale tez obcy ludzie. Wiedzialam,ze skonczyla sie jakas impreza i goscie wyszli przed dom,zeby posiedziec na powietrzu.(mam wrazenie,ze to byl pogrzeb). W koncu zaczeli sie powoli rozchodzic do domow. Ja w pewnym momencie polozylam sie na ziemi i czulam jak przechodzily przeze mnie prady:( Wiedzialam,ze to te zjawy. Doslownie do teraz pamietam to uczucie gdy przeze mnie przelatywaly dusze. przede wszystkim na brzuchu czulam takie"kopniecia". Bylam przerazona,prosilam meza o pomoc,ale on nie przejal sie bardzo,ale tez szukal razem ze mna kogos kto mi pomoze. W koncu spotkalam jakas kobiete(okazalo sie,ze jest "tarocistka"-jezeli mozna,to tak nazwac:)) Podejrzewam,ze stad wziela sie tarocistka,bo zaczelam sie interesowac wszystkimi tymi sprawami na tym forum;) I tak "tarocistka" spytala czy to ci "cierpietnicy",ja odpowiedzialam,ze tak. A on a na to wzruszyla ramionami i powiedziala,ze po prostu musze je ignorowac i jakos z nimi zyc,bo oni nie znikna. W sensie,ze byli i beda.

Cyganeczko strasznie cie przepraszam,ze tak Cie teraz mecze tymi moimi snami:) Obiecuje,ze dam sobie kilka dni przerwy:)

Pozdrawiam Cie jak zwykle cieplutko!

Guest cyganicha

Witaj :)

bałagan w uczuciach,niezaspokojenie w sferze emocjonalnej,braki w uczuciach jakie otrzymujesz od bliskiej Tobie osoby.Kłopoty sentymentalne i powrót myslami do przeszłości.Chcesz więcej a druga strona tego nie daje.

Jakiś etap zaraz będziesz miała,jakiś kłopot zakończony.Jeden z trudnych elementów w Twoim życiu odejdzie.

To tyle :) Pozdrawiam cieplutko i wszystkiego dobrego życzę :)