Skocz do zawartości

sen o śmierci


Nine

Rekomendowane odpowiedzi

Cały sen był jakby lekko spowity mgłą, nie wiedziałam dokładnie co się dzieje, było jakieś tło historyczne, widziałam wojska, zamek, plemiona, byłam na wzgórzu na zamku w otwartej komnacie zniszczonej od wojny i widziałam ogień na dole, moja przyjaciółka umarła, nie wiem w jaki sposób, nagle nie byłam sobą tylko postacią z serialu a moja przyjaciółką drugą postacią z tego samego serialu, w którym obie te postaci się przyjaźniły. Pamiętam, że dużo płakałam i bałam się, że nie uda mi się pochować jej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nine, ten sen może się odnosić do Twojej przeszłości, poprzedniego związku. Być może odczuwasz, że przy wyborze partnera pokierowałaś się zbytnim romantyzmem, nie przemyślałaś dobrze wszystkich decyzji i to było powodem bolesnych przeżyć. Ten sen zwraca Ci uwagę, aby w przyszłości kierować się nie tylko sercem, ale i troszkę rozumem.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałam do tej pory partnera, także myślę, że może to znaczyć, że boje się samotności, ostatnio strasznie dużo rzeczy narzuciło mi się na głowę jednocześnie i lekarz stwierdził, że za bardzo sie stresuje, myślę, ze to ma coś wspólnego z tym snem, ale nie ejstem pewna czy daje jakieś jasne wskazówki co do przyszłości, czy tylko opiera się na moich teraźniejszych przeżyciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...