Jump to content

sen o śmierci


Nine

Recommended Posts

Cały sen był jakby lekko spowity mgłą, nie wiedziałam dokładnie co się dzieje, było jakieś tło historyczne, widziałam wojska, zamek, plemiona, byłam na wzgórzu na zamku w otwartej komnacie zniszczonej od wojny i widziałam ogień na dole, moja przyjaciółka umarła, nie wiem w jaki sposób, nagle nie byłam sobą tylko postacią z serialu a moja przyjaciółką drugą postacią z tego samego serialu, w którym obie te postaci się przyjaźniły. Pamiętam, że dużo płakałam i bałam się, że nie uda mi się pochować jej w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

Nine, ten sen może się odnosić do Twojej przeszłości, poprzedniego związku. Być może odczuwasz, że przy wyborze partnera pokierowałaś się zbytnim romantyzmem, nie przemyślałaś dobrze wszystkich decyzji i to było powodem bolesnych przeżyć. Ten sen zwraca Ci uwagę, aby w przyszłości kierować się nie tylko sercem, ale i troszkę rozumem.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

nie miałam do tej pory partnera, także myślę, że może to znaczyć, że boje się samotności, ostatnio strasznie dużo rzeczy narzuciło mi się na głowę jednocześnie i lekarz stwierdził, że za bardzo sie stresuje, myślę, ze to ma coś wspólnego z tym snem, ale nie ejstem pewna czy daje jakieś jasne wskazówki co do przyszłości, czy tylko opiera się na moich teraźniejszych przeżyciach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...