Jump to content

Dziwny przypadek z komórką


Cyklamenka
 Share

Recommended Posts

Nie twierdzę, że to sprawka ducha, choć w domu często slychać stukania niewiadomego pochodzenia, ale jednak jest to sprawa niewyjaśniona dla mnie i może ktoś z was miał podobny przypadek.

 

Od roku w komórce miałam ustawiony ten sam dzownek, ale zauważyłam, ze ta melodia drazni mojego psa i postanowiłam ją zmienić. Ponieważ kiepsko znam się na swoim telefonie (dość skomplikowany jest i w suymie to tylko piszę smsy z niego :jezyk1_na:) cały czas to odkladałam, ale czesto myślałam: wezmę telefon i zmienię tę melodię. I znowu zapominałam. Tak było jakiś tydzień. Dziś rano zadzowniła moja koleżanka i... melodia była zmieniona na taką standardową. Ja telefonu na pewno nie ruszałam, bo z resztą nawet nie wyjmowałam go z torebki od poprzedniego dnia. Teraz muszę poczytać na forum komórkowym jak się te melodie przestawia, bo ta stadardowa jest dla mnie irytująca.

 

Może to nie jest rzecz nadprzyrodzona, ale miałam wrażenie, jakbym... zmieniła ją siłą woli xD

Link to comment
Share on other sites

Na szczęscie nie ogladałam Paranormal Activity, bo się bałam za bardzo. Tak szczerze to sądzę, że to ja sama jestem przyczyną tego zjawiska z komorką, nie duchy. Najwidoczniej mam mało użyteczną supermoc pozwalajacą na zdalną zmianę dzowonków w telefonie komrokowym :) A tak na powaznie to jestem osobą sensytywną, ale nigdy nie używałam telekinezy, bo nie umiałam. Dodam, że melodię, ktorą wczesniej mialam na komorce bardzo lubiłam i byłam nastawiona do niej bardzo emocjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

Skoro psu nie podobała się ta melodyjka, to sam ją zmienił i - jak to opowiadał w pan Halama w niezapomnianych skeczach o kurczakach - "nosem wcisnął ENTER"? A może po prostu coś sama zmieniłaś coś w ustawieniach i nie pamiętasz, albo udało Ci się przez przypadek. Nie sądzę, by były podstawy doszukiewania się w tym nadprzyrodzonych mocy. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Skoro w domu masz psa to też pewnie stwierdziłaś, że może posiadać nietypowe zachowania. Zwróć uwagę na to na co on zwraca czasami, czego się boi, gdzie lubi spać a gdzie nie oraz co go drażni. To pozwoli ci ustalić dziwne miejsca w twoim domu. Oprócz stukań staraj się też wsłuchać bo może być też co innego. Jak już otworzysz umysł na pewne zjawiska to je wtedy lepiej zgłębisz. Co do telefonu to mogło i być tak, że podczas snu nagle ci się przypomniało, że masz to zrobić. W pół snie mogłaś się udać i to zrobić nawet nie wiedząc jak. W zasadzie ciężko jest coś powiedzieć na ten temat bo się nic o tobie nie wie. Ty sama musisz dojść do tego :).

Często nam się wydaje, że coś robimy nadnaturalnego, lecz w zasadzie jest to jeszcze częściej nasze podświadome działanie. Świadomością oddziaływać można na swoją podświadomość której nie zapamiętamy wykonanej danej czynności. Może to być to jak i 100 innych rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Nie mowię, że nie. Jak wspomniałam nigdy nie posiadałam zdolnosci telekinetycznych, tylko takie delikatne związane ze snami proroczymi i energią. A pies boi się czasem tych róznych stukań czy trzeszczenia podłogi. On lubi spać na mojej kanapie a ja nie lubię właśnie tego swojeog pokoju. Teraz może nieco mniej, bo kiedyś się bałam po tym jak usłyszalam, ze dawno temu były tu seanse spirytystyczne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A mi się zdaje, że skoro powiedziałaś iż nie ogarniasz tego telefonu to sama przez przypadek coś zrobiłaś że zmieniło ten dzwonek ;) Zwłaszcza że zmieniony został na standardowy a nie piosenkę. U mnie w tel. np raz na jakiś czas resetują się ustawienia (w tym tapeta i dźwięki)

Link to comment
Share on other sites

czasami ustawienia telefonu szwankuja, ja tak mam. Czasem cos sie zmieni samo, innym razem nie mozna ustawic czegos tam dopiero po wlaczneiu telefonu i uruchomienie ponownie. To wina oprogramowania. Z dzwiekiem mialem tak samo. Czasem po odebraniu polaczenia , mzienia sie napiecie i orpogramowanie samo sie przestawia, takie mikro zwarcia zdarzaja sie czesto w tych nowoczesnych telefonach ktore pracuja na pierwszych wersjach oprogramowan. Jednak kazdy przypadek moze byc inny.

 

Dwa. Pomijajac sprawe, skoro byly w pokoju robione seanse, zamknij tę brame i wyczysc pokoj oraz dom i siebie. Bac sie nie ma po co, bo masz skuteczna ochrone.

Edited by tos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...