Jump to content

Cyganicho, powiedz mi prosze co znaczyl moj sen o synku i zmarlym ojcu..

Nicekolt
 Share

Recommended Posts

Snilo mi sie ze jestem w swoim starym mieszkaniu, w tym ktorym sie dorastalam, a pozniej rowniez przez kilka lat moj synek. Patrze na mojego spiacego synka i i chyba segreguje jego klocki lego.. Nagle z kuchni wola mnie moj ojciec (dodam, ze zmarl on kilka lat temu) i mowi, zebym zobaczyla jak bedzie gotowal zupe z chleba, bo ktos mu niedowierza ze chleb sie jeszcze do tego nadaje, - moze chodzilo o 'wodzionke' bo tata czesto ja sobie robil - po czym pyta czy bede chciala jej skosztowac. Na to budzi sie moj synek i wyrywa sie, ze on skosztuje.. Ja sie w snie nawet nie odzywam.. Spogladam tylko na tych dwoje..

Wlasnie wtedy sie obudzilam, tak jakby w snie do mnie dotarlo ze to nierealne, bo synek jest daleko, a tata nie zyje.. Zreszta nie zdazyli sie nawet poznac.. ;(

Edited by Nicekolt

Guest cyganicha

Witaj :)

powielanie postów jest niezgodne z regulaminem.Zamieściłaś wcześniej prośbę o interpretację snu w dziale ogólnym http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacj%EA-snu/55517-sen-o-synie-i-zmarlym-ojcu-%3B.html

Dlatego proszę albo czekaj na interpretacje tam, albo tam też edytuj swój post-jeśli chcesz uzyskać ją ode mnie.Pozdrawiam

PS.czy żartujesz sobie ze mnie? każdy sen jest inny... brak jakiejkolwiek informacji w odniesieniu do tego co było przez Ciebie zamieszczone wcześniej...Edytowałaś,owszem, tylko jak...

Edited by cyganicha
uzupełnienie wypowiedzi

Guest cyganicha

Jest okey,bardzo proszę.Dałam linka w ogólnym.

Twój sen jest przesłaniem dla Ciebie bys naprawiła i zacieśniła relacje z synem.On Ciebie potrzebuje.Potrzebuje Twoich uczuć i Twojej miłości.Twojej bliskości.Pomyśl o nim,daj to czego dziecko oczekuje od matki.

Powodzenia

A co w takim badz razie robil w nim moj ojciec?? Naprawde stosunkowo zadko miewam sny.. To o synku bylo dosc jasne.. Ojciec poki co smil mi sie moze z 3 razy..

Guest cyganicha

Twój ojciec skłania Cie do spojrzenia innym wzrokiem na siebie i swoje postępowanie wobec swojego dziecka.Zachęca Cie do tego byś relacje zacieśniła i dawała miłość matczyną swojemu dziecku.Byś była rodzicem póki masz taka możliwość będąc po tej stronie.Masz doceniać relacje matka -syn i dawać dziecku miłość,dawać siebie,nie odtrącać go.Syn ma poczuć miłość od matki,więzi jakie Was łączą.To ma być silne uczucie,takie jakie powinno być w normalnej matczynej relacji ze swoim dzieckiem a nie pozostawienie go po części samemu sobie i chłodne uczucia.Twój ojciec jest w tym snie wskazówka dla Ciebie,daje Ci rady,ukierunkowuje na właściwą drogę.Skoro przyszedł teraz a tak śni się Tobie mało,oznacza to,że to bardzo ważny moment w zyciu Twojego syna i bardzo Cie teraz potrzebuje.Czas szczególny byś mogła coś pozytywnego do własnego dziecka zrobić.Powodzenia :)