Jump to content

Witam, czy jest możliwe abym otrzymała analizę związku partnerskego?


malwed77
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ten związek z sumy dróg zycia Pani i Pana daje wibracje jedynki natomiast decydujacy wplyw ma 2, poniewaz pierwsza osoba posiada ja w drodze życia a druga w I punkcie zwrotnym. Jest to relacja karmiczna. Opis ponizej:

 

Ogólnie osoba pierwsza jest 2 z drogi życia , druga osoba 8. Z jednej strony dwójka wydaje się być idealną partnerkądla ósemki – spokojna, cicha i ładnie się prezentująca – z pewnością taką osobąmożna się pochwalić przed rodziną i znajomymi. Z drugiej jednak strony, jakdługo można cieszyć się takim życie, zwłaszcza, gdy się prowadzi tak aktywneżycie. Bardzo szybko do miłości może wkraść się rutyna, a za nią nuda, a tojest już pierwszy stopień do… zdrady. Jeśli dwójka zdobędzie się na odrobinęszaleństwa, ósemka pokocha ją nad życie. W przeciwnym wypadku – związek prędzejczy później się rozpadnie.

 

1 dla związku mówi o relacji, która tworzy nowy etap dlaobojga partnerów. Oczywiście my możemy powiedzieć, że zawsze wejście w związekjest nowym etapem . Otóż nie – często jest tak, że wchodzimy w związekpowielając swoje dotychczasowe wzorce relacji partnerskich próbując odzyskaćcoś co żeśmy utracili bo nam się wcześniej jakiś związek rozpadł. Czasami jesttak, że w związku jedna osoba ucieka z przestrzeni w której jest i w tymzwiązku upatruje przychylnej, przyjaznej przystani.

 

Związek sygnowany 1 – jest to zdecydowanie związek w którymobie osoby absolutnie odcinają się od przeszłości , tworzą nowy potencjał ,pamiętamy, że 1 to wibracja słoneczna więc jest to również związek przedewszystkim który będzie tak trochę na „świeczniku”. Który jeśli się cos będzieźle działo , to nikomu do ogródka nie będzie się zaglądało a tu bez przerwybędą wszyscy o tym mówić ale jeśli również będzie to związek harmonijnierealizowany to stanowi pewien rodzaj przykładu dla innych, pewien rodzajtakiego zafascynowania się otoczenia ta relacja. Jest to związek oświetlonyprzez słońce. – czyli tak troszkę w świetle Jupiterów , w świetle reflektorów.To jest raczej związek który opiera się o tzw. dynamiczna realizację chwili, opomysłowość, o szukanie nowych sposobów rozwiązań, i takich życiowych ale tez i komunikacjimiędzy partnerskiej. Jest to związek w którym nie powinno się tworzyć tzw.ciężkich, psychodelicznych klimatów. Dlaczego? – dlatego, że taki związek nieprzetrwa próby trudnych sytuacji. On może się niekoniecznie rozpaść natomiastwtedy ta 1 będzie wibrowała negatywnie dla tego związku i będzie trudnośćwprowadzenia zmian , trudność rozpoczynania czegokolwiek .

 

Natomiast ta 2, która jest decydujacą wibracją mowi o tym,że to związek w którym dominują uczucia, emocje, w którym poszukujemy tejbratniej duszy. I zwykle tak jest, że właśnie żeśmy odnaleźli tą bratnią duszę.Związek gdzie – przede wszystkim uczucie miłości , miłości która daje nampoczucie bezpieczeństwa , związek w którym partnerzy się sobą wzajemnieopiekują ale nie dlatego, że czuja obowiązek tylko dlatego, że mają takawewnętrzna potrzebę.

 

Jeśli natomiast występuje dość duży rozdźwięk z tzw.wibracjach charakteryzujących poszczególnych partnerów może być to związekpełen niejasności , pełen niedomówień, związek w którym niewiadoma jest taprzyszłość . Żyjemy bo żyjemy , bo nikt nie ma odwagi jeszcze podjąćgwałtownych decyzji ale z drugiej strony ten księżycowy aspekt negatywny jestto ta informacja , że jeśli się schodzi wibracja – człowiek którego droga życiai którego wibracje są wibracjami miękkimi, łagodnymi , domatorskimi alerealizuje się przy człowieku który , nie lubi, ma awersje do zbliżeń , którynie lubi tworzyć wspólnoty tylko chadza własnymi drogami – takie zderzenie możenastąpić pomiędzy chęcią tworzenia relacji ludzi którzy skrajnie różnie reagująna emocje. Gdzie jeden się przywiązuje i tworzy cos na kształt bluszcza a drugipróbuje się bronić, żeby ten bluszcz zupełnie nie zarósł jego rzeczywistości –i wtedy taki związek obłożony wibracja 2 będzie związkiem bez perspektyw,związkiem gdzie nie wiemy dokąd zmierzamy a zmierzamy bo nie mamy na dzieńdzisiejszy innego pomysłu na Zycie. Związek w którym dominująca rolę będzie odgrywałaprzede wszystkim kobieta. – energia kobieca, łagodna, energia pasywnejaktywności . Związek w którym istotna jest przeżywalność . W takim związku tezsilny wpływ mogą mieć kobiety z naszej rodziny (mama i teściowa) i dobrze bybyło ograniczyć ten wpływ jeśli chodzi o decyzyjność , o komentowanie apozostawić go jeśli chodzi o tworzenie ciepła wzajemności i traktowania tychkobiet które są mentorkami rodu jako księgi pytań trochę na zasadzie doradcówale nie pozwolić się wtrącać w to życie. W takim związku silniejszym aspektemjest aspekt kobiety ale to nie znaczy, że kobieta ma być dominująca. To jestten układ który mówi, że kobieta w pewnym sensie będzie cementem tego związku.jeśli nie będzie np. chciała spektakularnie realizować swojej kariery zawodowej., jeśli nie będzie chciała tworzyć rodzaju nowatorskiej relacji partnerskiejczyli tak trochę bez zobowiązań, dom w walizce - wtedy taki związek kompletnie będzie związkiem gdzie jak w takiejciemnej studni – utknęliśmy i nie bardzo wiemy co dalej ze sobą zrobić ikompletnie się związek nie realizuje.

 

Poza tym pierwsza osoba jest pod kulminacyjnym wpływem I punktu zwrotnego pod wibracja 5/14 5/14 – karma wolności – więc pewien rodzaj zmagania znadużywaniem tej wolności i jest pewnego rodzaju wyzwaniem, rozbija to co jestpoukładane czyli jest to chaos. Tu mogą destabilizować różne rzeczy. Ta 5bardzo często narusza stabilność tego co my żeśmy wcześniej zdążyli zbudować,ukształtować, to co nam się wydawało, że jest niezmienne przynajmniej przezjakiś czas.Również silniezaznaczona zagranica, taka potrzebazahaczania o przestrzeń zagranicy ale nie na stałe lecz wyjazdy, powroty. Poza tym pierwsza osoba jest w 9 roku osobistym, to bardzo ważny rok, rok To rok podsumowania,zamykania i weryfikowania przydatności niektórych rzeczy w naszym życiu na przyszłość. To co się w tym roku samo kończy czyli nie za sprawa naszych decyzji ale decyzje poza nami zapadają jest informacja, że stanowiło by balast , utrudnienie i ciężar na przyszły początek. Bardzo często wysypują nam się sytuacje które należy załatwić, należy się z nimi rozprawić, rozliczyć , zamknąć i więcej do tego nie wracać.To rok zaoraniaa nie rok siewu a rzeczy które uzyskujemy w 9 roku są rzeczami które nie przetrwają próby czasu lub będą od nas wymagały wyciągnięcia wniosków.To nasza życiowa lekcja – czasami lepsza, czasami bardziej bolesna ale lekcja. Rok w którym dochodzi do sytuacji albo rozchodzenia się dróg w sposób definitywny jeśli ktoś komuś nie jest pisany a dokładnie chodzi o to , że jeśli już nie możemy sobie nic więcej ofiarować to taka relacja zostaje w sposób naturalny zaorana. Układy karmiczne, które są bardzo trudne w realizacji i wtedy my ich nie możemy uniknąć albo są to tzw. znajomości przelotne do których nie należy nadmiernie emocjonalnie podchodzić.

 

Druga osoba przez całe życie będzie sie zmagać z karmą 8/26 jest troszkę trudniejsza wibracja jeśli chodzi o budowaniezwiązków, budowanie układów emocjonalnych ale do realizowania siebie na planiezawodowym jest wibracja fenomenalną. Ona tylko uczy wytrwałości w dążeniu docelu. 26 – jako składowa 8 – wibracja karmiczna, karma miłości. Tomoże tez wskazywać na to, że wszelkiego rodzaju poszukiwania miłości przez „M”a nie chwilowych fascynacji. I 2 i 6 jest wibracja która tworzy potrzebęzwiązku, związku opartego o miłość „my wobec naszej miłości i rodziny. Dla tej osoby nie ma spotkań przypadkowych, kazda z nich czegos uczy. Takie poszukiwanie tej prawdziwej miości az do skutku. Ponadto jest rowniez pod wpływem wibracji 6, to wibracja fajna ciepła ale z drugiej strony też taki rodzajfolgowania samemu sobie jeśli chodzi o dopełnianie obowiązków oraz pod wpływem trojki w punkcie zwrotnym co u mężczyzny – wnosi cos co powoduje, że jest onatrakcyjny dla kobiet. Nie zawsze on musi po te kobiety sięgać. Może mieć tychkobiet w nadmiarze, to wibracja która przede wszystkim skłania nas dokomunikacji z drugim człowiekiem. Patronuje jej Jowisz , ten który pozwala namłatwo rozwiązywać relacje z ludźmi. Powoduje tez nadmiar ludzi w życiu. Ta osoba jest w 6 roku osobistym-rok decyzji, rok wyborów. Czasami ten rok nazywa się rokiemślubów i rozwodów, bo w tej wibracji podejmujemy przede wszystkim decyzjezwiązane z naszym życiem uczuciowym , ż naszym życiem partnerskim, stąd bardzodobry rok na podejmowanie działań zamierzających do legalizacji związku , dopoznawania kogoś o kimś już poważnie chcemy myśleć na przyszłość. Pomagaukładać nam ciepłe stosunki emocjonalne z naszym otoczeniem. Stawia nas w sytuacji wyboru , w którym to my musimyzmierzyć się z decyzjami . Zapadają decyzje które nie pozostają nam obojętne nanasza przyszłość. Najczęściej podejmujemy decyzje , że albo się z czymś, kimśzwiążemy na stałe albo wręcz się rozstajemy. Niezły czas na decyzje emocjonalne jeśli osoba już z kimś jest.Nabieramy wewnętrznego przekonania, że nie jesteśmy samotnym żaglem.

Link to comment
Share on other sites

Ona: 12.02.1977

On: 06.05.1968

Jako te same kody osobowe powinniście się dogadywać ale jest destrukcja między 3 i 6 - 6 niszczy 3 (On Ją), czyli mogą być na codzień spięcia o pierdoły i czasami to wystarcza do skasowania związku. Reszta pasuje. Ale to u Was jest tak: Ona ma pewnie problemy z ojcem i przez to ma więcej energii męskiej w sobie i jest nadopiekuńczą mamusią a On znowu ma na sobie zbyt dużo energii kobiecej - widocznie macie tego doświadczać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...