Skocz do zawartości

Różowe rajstopy, glany, alarm budzika - proszę o interpretację!


chusteczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Zwlekałam z tym i sprawdzałam hasła w senniku, ale to raczej mi niewiele dało, więc chciała bym sie dowiedzieć, co dokładnie mój sen moze oznaczać :)

 

Otóż peirwszy sen - śnił mi się głośny alarm budzika, taki, jaki zawsze ustawiony mam i wtedy się obudziłam.

Drugi sen - nie pamiętam go całego, właściwie tylko fragmenty, ale postaram się opisać jak najwięcej rzeczy: śniła mi się moja starsza kuzynka w czarnej, ladnej sukience, z różowymi rajstopami i ładnymi, czarnymi glanami. Była też druga kuzynka i chciała wyciagnąć ubrania, ale one były na dole, bo ona wraz z drugą kuzynka mieszkała w jakiejś norze na strychu. Chwilę z nimi gadałam, sama nie pamiętam o czym. Potem sniło mi się, że piłam bardzo dobre, czerwone wino i wypiłam całą butelkę, a psutą już odstawiłam do skrytki. Wiedziałam, ze kupiła je moja mama i że było drogie. Następnie w śnie byłam starsza, miałam męża i dziecko (?) i przechodziłam przez jakiś piasek, którego było dużo, do jakiegoś dużego balona. Potem byłam na jakichś wakacjach w jakiejś norze i byłam w kabinie od wc, niezbyt ładnej... Następnie sama nadmuchałam balon, jakby go napampowałam i naciskałam coś od dołu, zeby balon lecia i on się ciagle tak odbijał od ziemi, pod wpływem tego naciskania i latałam. To wszystko, co pamietam...

 

Była bym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zinterpretował moj dziwny sen.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...