Jump to content

Skrajne odczucia

katboi
 Share

Recommended Posts

Proszę o interpretację.

Jestem na plaży, jest świetnie, cieplutko słonecznie, szum fal, mili ludzie, spotykam koleżankę z lat szkolnych nadal jest miło, mamy gdzieś pójść, odczuwam błogostan, ale idę się przebrać, dom wczasowy przypomina mieszkanie z dzieciństwa, zaczynam się bać i nie byłoby tak źle gdyby nie okna- stare, spróchniałe, połamane zabezpieczone dechami, podparte,mają podwójne okiennice. Pytam mamy, która nie żyje, co się stało z tymi oknami, a ona mówi że tak musi być, są po prostu stare.

Najdziwniejsze w tym śnie były moje odczucia: ciepło - zimno, jasno - ciemno, miło - niefajnie.

Wydaje mi się, że czujesz się w głębi dusza samotna, nie do końca rozumiana przez otoczenie. Okno to symbol komunikacji pomiędzy Tobą a otoczeniem. Tylko, że one są zamknięte, zabite deskami i jeszcze mają podwójne okiennice. Tak jakbyś zamykała się na otoczenie z powodu leku być może depresji. Matka to przede wszystkim symbol kochania więc może potrzebujesz wsparcia, bezpieczeństwa co pewnie potwierdza jeszcze dom z dzieciństwa - pragnienie wsparcia od bliskich, bo przezywasz teraz trudny okres w życiu. A;e mama mówi Ci, ze tak musi być więc ten okres samotności minie bo odnajdziesz w sobie siłę, równowagę psychiczną poprzez swoją dobroć i miłość.

A te odczucia to ja odczytałabym w ten sposób, że będą Tobą targać emocje - raz będziesz czuła się silna a za chwilę myśl, że jednak nie dasz rady. Ale poradzisz sobie (:

Pozdrawiam (:

Edited by e