Skocz do zawartości

Skrajne odczucia


katboi

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o interpretację.

Jestem na plaży, jest świetnie, cieplutko słonecznie, szum fal, mili ludzie, spotykam koleżankę z lat szkolnych nadal jest miło, mamy gdzieś pójść, odczuwam błogostan, ale idę się przebrać, dom wczasowy przypomina mieszkanie z dzieciństwa, zaczynam się bać i nie byłoby tak źle gdyby nie okna- stare, spróchniałe, połamane zabezpieczone dechami, podparte,mają podwójne okiennice. Pytam mamy, która nie żyje, co się stało z tymi oknami, a ona mówi że tak musi być, są po prostu stare.

Najdziwniejsze w tym śnie były moje odczucia: ciepło - zimno, jasno - ciemno, miło - niefajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że czujesz się w głębi dusza samotna, nie do końca rozumiana przez otoczenie. Okno to symbol komunikacji pomiędzy Tobą a otoczeniem. Tylko, że one są zamknięte, zabite deskami i jeszcze mają podwójne okiennice. Tak jakbyś zamykała się na otoczenie z powodu leku być może depresji. Matka to przede wszystkim symbol kochania więc może potrzebujesz wsparcia, bezpieczeństwa co pewnie potwierdza jeszcze dom z dzieciństwa - pragnienie wsparcia od bliskich, bo przezywasz teraz trudny okres w życiu. A;e mama mówi Ci, ze tak musi być więc ten okres samotności minie bo odnajdziesz w sobie siłę, równowagę psychiczną poprzez swoją dobroć i miłość.

 

A te odczucia to ja odczytałabym w ten sposób, że będą Tobą targać emocje - raz będziesz czuła się silna a za chwilę myśl, że jednak nie dasz rady. Ale poradzisz sobie (:

 

Pozdrawiam (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...