Jump to content

Skrajne odczucia


katboi

Recommended Posts

Proszę o interpretację.

Jestem na plaży, jest świetnie, cieplutko słonecznie, szum fal, mili ludzie, spotykam koleżankę z lat szkolnych nadal jest miło, mamy gdzieś pójść, odczuwam błogostan, ale idę się przebrać, dom wczasowy przypomina mieszkanie z dzieciństwa, zaczynam się bać i nie byłoby tak źle gdyby nie okna- stare, spróchniałe, połamane zabezpieczone dechami, podparte,mają podwójne okiennice. Pytam mamy, która nie żyje, co się stało z tymi oknami, a ona mówi że tak musi być, są po prostu stare.

Najdziwniejsze w tym śnie były moje odczucia: ciepło - zimno, jasno - ciemno, miło - niefajnie.

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że czujesz się w głębi dusza samotna, nie do końca rozumiana przez otoczenie. Okno to symbol komunikacji pomiędzy Tobą a otoczeniem. Tylko, że one są zamknięte, zabite deskami i jeszcze mają podwójne okiennice. Tak jakbyś zamykała się na otoczenie z powodu leku być może depresji. Matka to przede wszystkim symbol kochania więc może potrzebujesz wsparcia, bezpieczeństwa co pewnie potwierdza jeszcze dom z dzieciństwa - pragnienie wsparcia od bliskich, bo przezywasz teraz trudny okres w życiu. A;e mama mówi Ci, ze tak musi być więc ten okres samotności minie bo odnajdziesz w sobie siłę, równowagę psychiczną poprzez swoją dobroć i miłość.

 

A te odczucia to ja odczytałabym w ten sposób, że będą Tobą targać emocje - raz będziesz czuła się silna a za chwilę myśl, że jednak nie dasz rady. Ale poradzisz sobie (:

 

Pozdrawiam (:

Edited by e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...