Jump to content

osiedle, okno, księżyc


Guest User2
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Najpierw był dzień na dworze. Z tego co pamiętam brat się do mnie i kumpla o coś przyfurał, ale olaliśmy. Potem pamiętam jak sam po osiedlu łaziłem na boisku i była ładna słoneczna pogoda. Spotkałem w pewnym momencie pewną koleżankę. Ona studiuje i jest z Gdańska i była ze swoją siostrą ładną brunetką, z krótko obciętymi włosami do uszu. Była z paroma moimi znajomymi z osiedla, z którymi się normalnie nie zna. Ale nie za krótko. Ja się pytam tej pierwszej koleżanki co ona w moim mieście robi, że nie w gdańsku a ona na to, że w moim mieście się czuje dobrze i swobodnie i temu lubi przyjeźdzać; to ja się śmiałem, że jest chyba jedyną, która tak czuje. Potem zabrałem jej siostre na ręce i poszliśmy gdzieś gdzie będziemy mogli się bzykać na spokojnie. Mówiłem jej, że znam takie fajne miejsce. Niosę ją na rękach, dotykach po tyłku. Idziemy za blokiem i ciągle gdzieś ktoś stoi i coś robi więc idę dalej szukać miejsca gdzie mało osób, widziałem w pewnym momencie koty walczące. Jeden taki dziwny i one nas zauważyły, choć raczej mnie wyczuły to nagle tak jakby się mną zainteresowały lub przestraszyły i uspokoiły idę dalej i zaczynam się z nią całować trzymając ją na ręce i dotykam w wiadomym miejscu i palec zaczynam wkładać. Bardzo żywo to czułem. Była mokra i wąska. No i się potem ta część snu skończyła.

 

Kilka dni wcześniej śniło mi się, że z tą dziewczyną oglądam księżyc w pełni i widzimy jak księżyc zalewa tak jakby brunatny kolor. Podobało nam się to.

 

Potem byłem w domu. I w pokoju u babci wyjrzałem przez okno i znów zobaczyłem księżyc w pełni. Była już wtedy noc. Ja lubię księżyc w pełni bardzo mi się to podoba. Lecz jakoś ze smutkiem patrzałem na niego. Co ważniejsze szyba była cała zabrudzona. Na szczęście nie tak żeby nie widzieć, ale dało się zauważyć brud, dziwny troszku. I ja to wycierać zacząłem i lepiej już widać było to co na zewnątrz. Dodam, że wycierałem ręką. nie pamiętam, którą ale chyba prawą.

Edited by User2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...