Skocz do zawartości

osiedle, okno, księżyc


Gość User2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Najpierw był dzień na dworze. Z tego co pamiętam brat się do mnie i kumpla o coś przyfurał, ale olaliśmy. Potem pamiętam jak sam po osiedlu łaziłem na boisku i była ładna słoneczna pogoda. Spotkałem w pewnym momencie pewną koleżankę. Ona studiuje i jest z Gdańska i była ze swoją siostrą ładną brunetką, z krótko obciętymi włosami do uszu. Była z paroma moimi znajomymi z osiedla, z którymi się normalnie nie zna. Ale nie za krótko. Ja się pytam tej pierwszej koleżanki co ona w moim mieście robi, że nie w gdańsku a ona na to, że w moim mieście się czuje dobrze i swobodnie i temu lubi przyjeźdzać; to ja się śmiałem, że jest chyba jedyną, która tak czuje. Potem zabrałem jej siostre na ręce i poszliśmy gdzieś gdzie będziemy mogli się bzykać na spokojnie. Mówiłem jej, że znam takie fajne miejsce. Niosę ją na rękach, dotykach po tyłku. Idziemy za blokiem i ciągle gdzieś ktoś stoi i coś robi więc idę dalej szukać miejsca gdzie mało osób, widziałem w pewnym momencie koty walczące. Jeden taki dziwny i one nas zauważyły, choć raczej mnie wyczuły to nagle tak jakby się mną zainteresowały lub przestraszyły i uspokoiły idę dalej i zaczynam się z nią całować trzymając ją na ręce i dotykam w wiadomym miejscu i palec zaczynam wkładać. Bardzo żywo to czułem. Była mokra i wąska. No i się potem ta część snu skończyła.

 

Kilka dni wcześniej śniło mi się, że z tą dziewczyną oglądam księżyc w pełni i widzimy jak księżyc zalewa tak jakby brunatny kolor. Podobało nam się to.

 

Potem byłem w domu. I w pokoju u babci wyjrzałem przez okno i znów zobaczyłem księżyc w pełni. Była już wtedy noc. Ja lubię księżyc w pełni bardzo mi się to podoba. Lecz jakoś ze smutkiem patrzałem na niego. Co ważniejsze szyba była cała zabrudzona. Na szczęście nie tak żeby nie widzieć, ale dało się zauważyć brud, dziwny troszku. I ja to wycierać zacząłem i lepiej już widać było to co na zewnątrz. Dodam, że wycierałem ręką. nie pamiętam, którą ale chyba prawą.

Edytowane przez User2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...