Jump to content

Juno


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Moim skromnym zdaniem analiza Juno jest... nadużywaniem planetoid kosztem planet. Planetoidy biorą pod uwagę najlepsi oraz ... odważnie eksperymentujący z małymi planetami. Na 95% można dokonać przesadnej interpretacji Juno, wypaczając obraz klasycznej astrologii. Ona jest przyprawą do głównego dania, a jak wiadomo, przyprawami człowiek się nie nakarmi, dlatego należy postępować ostrożnie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Bardzo szczerze i niezłośliwie: o niczym. Nie dlatego, że astrologom się "nie chce" tego interpretować. Po prostu obszar jest zbyt mało zbadany i zbyt mało eksploatowany. Poza tym Pluton jest planetą bardzo wolą biegnącą. W ciągu 2014 roku przemieści się ledwo kilka stopni. Naprawdę nie warto rozrdabniać się i fiksować na takich szczegółach.

 

Może jeszcze inaczej: proszę spróbować powiedzieć coś o kimś, stosując tylko 10 urodzeniowych planet.

Następnie proszę spróbować powiedzieć coś o kimś, dodając te 6 czy 8 więcej.

 

Co się lepiej interpretuje? Co wydaje się być spójniejsze? Ano właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Andrina

Dziękuję za odp. Faktycznie te planetoidy mieszają człowiekowi w głowie ale teraz wiem już jakie powinno sie mieć do nich podejście bo zawsze nachodziły mnie myśli że one pewnie coś wnoszą... ale właśnie faktycznie nie powinnam sobie zawracać tym głowy bo od tego robi się niezły mętlik bo nagle wszystkiego się robi "za dużo". Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja dziękuję za ... akceptację mojej propozycji. Niektórzy upierają się przy swoim. Cóż, ja nie mówię tego dla splendoru, to naprawdę tak działa. Najpierw reguły podstawowe, a później "przystawki" w postaci planetoid, punktów arabskich i gwiazd stałych.

 

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Bethany

Astrologia Miłości - Juno w horoskopie

 

 

Miłośnicy astrologii wiedzą, że planety, aspekty, domy, punkty arabskie, tranzyty i progresje mają wpływ na nasze zachowanie, temperament, życie miłosne, zawodowe i potencjał intelektualny.

Ale nie tylko!

Jest też 5 ważnych asteroid: Junona, Chiron, Ceres, Pallas Atena i Vesta.

 

Junona (Juno) w horoskopie mówi o tym jakie masz oczekiwania wobec związku. Czy potrafisz tworzyć trwałe związki? Jakie one są? Zażyłe, pełne ciepła i miłości, czy namiętne i przepełnione seksem? Jaki jest emocjonalny klimat Twoich związków? Potrzebujesz wolności i niezależności, czy też wręcz przeciwnie? Jakie masz kompleksy w swoich relacjach z innymi?

Powie Ci o tym Juno.

Pamiętajmy, jednakże i o tym, że Słońce, Księżyc, Wenus, Mars i domy: 5 i 7 mają również wpływ na nasze postrzeganie związków i życie uczuciowe.

 

Sprawdź jakie masz potrzeby emocjonalne w związku, w małżeństwie, w partnerstwie.

 

Junona była żoną Jowisza. Była opiekunką kobiet, życia seksualnego i macierzyństwa. Planetoidę tę odkryto w 1804 roku. Znajduje się między Marsem a Jowiszem.

 

Gdzie Juno znajduje się w Twoim horoskopie? Jeśli nie wiesz, z łatwością dokonasz stosownych obliczeń na stronie Horoscope and Astrology - Homepage - Astrodienst

Oczywiście, chcąc obliczyć swój horoskop, musisz znać swoją dokładną godzinę urodzenia. Jeśli jej nie znasz, udaj się do Urzędu Stanu Cywilnego, gdzie uzyskasz tę informację. Mama może nie pamiętać...

 

Chcąc sprawdzić co Juno oznacza w Twoim, czy Twojego partnera horoskopie, trzeba zinterpretować jej pozycję w znaku, domu i jej aspekty.

Z tego artykułu dowiesz się co oznacza pozycja Junony w poszczególnych znakach zodiaku.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Baranie, potrzebujesz niezależności w związku. Masz tendencję do dominacji. Przyciągają Cię też dominujący i silni partnerzy. W związku potrzebujesz rywalizacji i nie znosisz nudy.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Norah Jones, Kate Hudson, Sheryl Crow, Drew Barrymore.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Byku, potrzebujesz stałego i bezpiecznego związku. Duże znaczenie ma dla Ciebie materialne bezpieczeństwo. Jeśli partner nie potrafi zaspokoić Twoich potrzeb, potrafisz okropnie gderać i żałować mu seksu! Pociągają tacy Cię zmysłowi partnerzy, na których możesz polegać.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: David Beckham, Melanie Griffith, Claudia Schiffer.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Bliźniętach, szukaj inteligentnego gaduły na swojego partnera. Wymiana poglądów ma dla Ciebie istotne znaczenie. Twój partner powinien być dla Ciebie wyzwaniem intelektualnym. Lubisz spędzać aktywnie czas ze swoim partnerem. Jednak, wolisz przyjaźń od pełnych poświęcenia związków.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Sharon Stone, Angelina Jolie, Mia Farow, Michael Douglas.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Raku, szukasz wrażliwego i troskliwego partnera. Lubisz "matkować" partnerowi i czuć, że on również dba o Ciebie. Potrafisz oddać całe serce i duszę partnerowi. Źle się dzieje jeśli Twoje potrzeby emocjonalne nie są zaspokojone.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Annette Bening, Tom Cruise, Martin Sheen.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Lwie, potrzebujesz aktywnego i zabawnego partnera. Osobnik nieśmiały nie ma u Ciebie szans! Uwielbiasz czuć się kochaną / kochanym, a swojego partnera traktujesz jak księcia z bajki / księżniczkę. Chcesz być dumny ze swojego partnera a Twój związek musi Ci dawać dużo radości.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Oprah Winfrey, Jessica Simpson, Sophie Marceau, Yves Saint Lauren, Nicole Kidman, Kurt Cobain.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Pannie, szukasz pracowitego i rozsądnego partnera. Masz duże oczekiwania w związku i liczysz na to, że Wasze życie będzie uporządkowane.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Johnny Depp, Helen Hunt, Michael Jordan, Demi Moore, Winona Ryder.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Wadze, szukasz uroczego partnera, towarzyskiej, poetyckiej i romantycznej duszy. Zwracasz uwagę na maniery swojego towarzysza i oczekujesz, że wszelkie decyzje będziecie podejmować razem. Twój związek musi być oparty na zasadzie równości i harmonii.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Julia Roberts, Diana Keaton, Cameron Diaz, Warren Beatty, Ben Affleck.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Skorpionie, w związku potrzebujesz napięcia emocjonalnego, intensywności doznań, zwierzęcego seksu i magnetyzmu. Nie chcesz powierzchownego związku, ale związku zażyłego i głębokiego. Twój partner powinien być silny i tajemniczy.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Kirstie Alley, Sandra Bullock, Nicholas Cage, Kevin Costner, Jane Fonda, Bill Gates, Paris Hilton, Bob Hope, Larry King, Gwyneth Paltrow.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Strzelcu, potrzebujesz partnera, który jest Twoim przeciwieństwem. To ktoś zupełnie inny. Może to być obcokrajowiec. Twój partner powinien być dla Ciebie wyzwaniem intelektualnym, człowiekiem wykształconym o szerokich horyzontach. Razem będziecie wiele podróżować i dyskutować.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Britney Spears, Carlos Santana, Camila Parker-Bowles, Monica Lewinski, Val Kilmer, Russell Crowe.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Koziorożcu, szukasz rozsądnego i dobrze zorganizowanego partnera, człowieka oddanego i z tradycyjnymi poglądami. Chętnie zalegalizujesz swój związek. Nie szukasz przelotnych romansów i jesteś długodystansowcem.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Aristotle Onassis, księżniczka Stephania.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Wodniku, szukasz kogoś zupełnie innego, może ekscentryka, może wariata Smile Pociągają Cię niekonwencjonalne typy i relacje. Chcesz, aby Twój partner szanował Twoją indywidualność i prywatność.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: Victoria Beckham, Elizabeth Hurley, Sarah Jessica-Parker, Christopher Reeve, J.K. Rowling, Brooke Shields.

 

Jeśli Twoja Junona jest w Rybach, szukasz ciepła, romantyzmu i wrażliwości w partnerze. Twój związek musi być głęboki. Wybaczysz mu wszystko za wspólnie spędzone romantyczne chwile, wieczorek przy kominku czy kolację przy świecach. Potrafisz się poświęcać dla swojego partnera.

Gwiazdy z Juno w tym znaku: George Clooney, Penelope Cruz, Księżna Diana, Michael J. Fox, Meg Ryan.

 

źródło: astrocafe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...