Skocz do zawartości

Bardzo proszę o interpretację snu


dysiaa13

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio śniło mi się, że rozpoczeła się wojna. Najpierw sen zaczął się normalnie, można nawet powiedzieć, że bardzo miło. Polepszyłam swoją znajomość z byłym przyjacielem i naprawdę się do siebie zbliżyliśmy. Jednak chwile potem mój sen zamienił się w koszmar. Nagle blok w którym mieszkam zaczął się trząść, usłyszałam wybuchy, krzyki moich najbliższych. Nagle z windy wysiadł jakiś człowiek, troche przypomniający Hitlera.. zaczął strzelać. Zabił mojego przyjaciela, Maćka. Ja zdążyłam uciec. W domu wszyscy panikowali, dziadkowie zostali zabici, moja mama i pies leżeli ranni, a ja podeszłam do okna, widziałam jak wszystko i wszyscy giną. Podwórko na którym się wychowywałam zamieniło się w istną ruinę. Czułam się jakbym była na świecie tylko ja i ten zamachowiec, że robi wszystko bym właśnie JA zgineła. Odeszłam od okna i próbowałam pomóc mamie i pieskowi wyjść z domu. Nagle znalazłam się na schodach które prowadziły do jakiegoś schronu. Po drodze spotkałam również mamę Maćka, zaprowadziłam ich tam i sama z niewiadomego powodu wróciłam do mieszkania. Znów wyjrzałam przez okno, ale zamiast zobaczyć ruiny innych bloków, zobaczyłam mnóstwo dzieciaków z mojej dzielnicy którzy mimo tych wybuchów obok nich jak gdyby nigdy nic grają mecz. Nagle zaświeciło słońce, w tym momemcie przypomniałam sobie o Maćku, o rodzinie i o wszystkich chwilach które przeżyłam w ciągu całego życia. Zobaczyłam wybuch. Chwile później znalazłam się nad blokiem, w powietrzu, obserwowałam wszystko z góry. Wydawało mi się, że świat zaraz przestanie istnieć. Próbowałam się wybudzić ze snu, zobaczyłam blask słońca i wtedy dopiero się obudziłam. Cała przerażona. Nigdy nie oglądam filmów, zdjęć, nie słucham opowieści wojennych i katastroficznych. Boję się. A do tego, od dłuższego czasu śni mi się że coraz bardziej polepszam swoje stosunki z Maćkiem i coraz bardziej się do siebie zbliżamy. Co to wszystko może znaczyć? Mam się czymś martwić? Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Podpowiem Tobie tyle,że sen ukierunkowuje Cie w strone ostrożności.Mówi o tym,że mężczyzna z którym jestes aktualnie emocjonalnie związana nie da Tobie szczęścia.Martwic nie wiem czy sie powinnaś,nie wiem na ile poważnie podchodzisz do tej znajomości.jeśli jednak masz plany dalekosiężne w związku z nim sen daje przesłanie,iż nic z nich nie wyjdzie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...