Jump to content

Odjeżdżający pociag z bagażami... Ktoś pomoże?


wiwi14741

Recommended Posts

Posłuchajcie, zazwyczaj jak pamiętam sen to mi się sprawdza, tylko, że akurat dzisiejszego snu nie mogę nijak zinterpretować...

Śniło mi się, że jechałam z kolegą pociągiem, ja wysiadłam pierwsza z pociągu a za mną mój kolega z bagażami, ale nie miał mojej walizki... Zanim się zorientowałam to pociąg odjechał. Próbowałam go zatrzymać by odzyskać swój bagaż. ktoś mi powiedział, że mam się wstawić na jakieś stacji o godzinie 12 to odzyskam walizkę. Ale nie teraz nie pamiętam finału snu, czy odzyskałam ta walizkę czy nie... proszę pomóżcie mi.

Link to comment
Share on other sites

Pociąg w twoim śnie to symbol życia wewnętrznego a także Twoje przeznaczenie i zmiany. Kolega to symbol jakości uczuć w Twoim życiu a dokładniej chodzi o to, że On pokazuje jaki masz stosunek do ukochanego. Prawdopodobnie Twój partner dźwiga odpowiedzialność za Wasz związek. Ty być może nawet czasami wykorzystujesz Jego poświęcenie dla Ciebie. Ten sen to prawdopodobnie wskazówka, abyś także przyjęła świadomą postawę odpowiedzialności za Was, też zaczęła dawać a nie tylko brać. Nie zaniedbuj Waszego związku, bo może być za późno i nie zdążysz tego uratować, a godzina 12 właśnie pokazuje, ze to najwyższy czas aby zacząć coś robić.

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...