Skocz do zawartości

Jazda po śniegu, przeprowadzka, kolejka w banku.


Konstruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z tym że ten sen powtarza mi się dość często a w ostatnim czasie co parę dni i nie jestem w stanie znaleźć odnośników w sennikach proszę o interpretacje.

 

Śni mi się że jadę samochodem w towarzystwie po ośnieżonej drodze. Oczywiście ja prowadzę samochód a osoba siedząca obok panikuje że jest ślisko i że wpadniemy w poślizg, w który wpadamy ale bez najmniejszych problemów udaje mi się szybko wyprowadzić samochód.

 

Kolejnym etapem snu który się powtarza jest przeprowadzka która zostaje na mnie wymuszona a ja mam wielkie obawy że to zły pomysł. Sen wygląda tak że jestem już po przeprowadzce za którą stoi jakaś osoba a ja nie jestem zadowolony z tego powodu.

 

Kolejną powtarzającym się snem jest stanie w dość długiej kolejce w banku i kiedy jestem już blisko okienka okazuje się że mam pieniądze które wyjmuje z kieszeni i stwierdzam że nie potrzebuje brać pieniędzy z banku i wychodzę z tej kolejki. Ale okazuje się że kwota która posiadam nie jest zadawalająca i są to pieniądze w obcej walucie ale okazuje się że między banknotami znajduje czek którego kwota różna jest w każdym śnie.

 

Podzieliłem sen na 3 części by łatwiej było go zinterpretować. Będę wdzięczny za każdą interpretacje nawet jeżeli będzie to interpretacja jednej z części snu.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w Twoim życiu ma na Ciebie destrukcyjny wpływ. Chce wszystko wiedzieć, kontrolować każdy Twój ruch. Jesteś już trochę zmęczony takim zachowanie tej osoby i dochodzi chyba do starć słownych. Wpadasz w poślizg - być może czeka Cię jakaś większa kłótnia z tą osobą, ale zakończy się to wszystko dobrze, bo udaje Ci się wyjść z poślizgu bez problemu.

 

Jeśli chodzi o przeprowadzkę to czeka Cie jakaś zmiana w życiu z której nie będziesz zadowolony - powodem jej będzie właśnie osoba ze snu... może właśnie ta z pierwszego etapu snu...?

 

Bank to symbol Twojej energii, siły, możliwości - tak samo jak pieniądze. Myślę, że nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego jak silnym człowiekiem jesteś, i le przed Tobą możliwości, szans w życiu dzięki którym rozwiniesz skrzydła jeśli tylko zaczniesz działać. To wskazówka abyś już więcej nie czekał na zrealizowanie swoich zamiarów, wziął się w garść spełniał swoje marzenia. Nie otrzymasz nic za darmo - aby coś dostać trzeba też coś dać z siebie. Weź ten czek i zrealizuj go. (;

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...