Jump to content

Jazda po śniegu, przeprowadzka, kolejka w banku.


Konstruktor

Recommended Posts

Witam

W związku z tym że ten sen powtarza mi się dość często a w ostatnim czasie co parę dni i nie jestem w stanie znaleźć odnośników w sennikach proszę o interpretacje.

 

Śni mi się że jadę samochodem w towarzystwie po ośnieżonej drodze. Oczywiście ja prowadzę samochód a osoba siedząca obok panikuje że jest ślisko i że wpadniemy w poślizg, w który wpadamy ale bez najmniejszych problemów udaje mi się szybko wyprowadzić samochód.

 

Kolejnym etapem snu który się powtarza jest przeprowadzka która zostaje na mnie wymuszona a ja mam wielkie obawy że to zły pomysł. Sen wygląda tak że jestem już po przeprowadzce za którą stoi jakaś osoba a ja nie jestem zadowolony z tego powodu.

 

Kolejną powtarzającym się snem jest stanie w dość długiej kolejce w banku i kiedy jestem już blisko okienka okazuje się że mam pieniądze które wyjmuje z kieszeni i stwierdzam że nie potrzebuje brać pieniędzy z banku i wychodzę z tej kolejki. Ale okazuje się że kwota która posiadam nie jest zadawalająca i są to pieniądze w obcej walucie ale okazuje się że między banknotami znajduje czek którego kwota różna jest w każdym śnie.

 

Podzieliłem sen na 3 części by łatwiej było go zinterpretować. Będę wdzięczny za każdą interpretacje nawet jeżeli będzie to interpretacja jednej z części snu.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ktoś w Twoim życiu ma na Ciebie destrukcyjny wpływ. Chce wszystko wiedzieć, kontrolować każdy Twój ruch. Jesteś już trochę zmęczony takim zachowanie tej osoby i dochodzi chyba do starć słownych. Wpadasz w poślizg - być może czeka Cię jakaś większa kłótnia z tą osobą, ale zakończy się to wszystko dobrze, bo udaje Ci się wyjść z poślizgu bez problemu.

 

Jeśli chodzi o przeprowadzkę to czeka Cie jakaś zmiana w życiu z której nie będziesz zadowolony - powodem jej będzie właśnie osoba ze snu... może właśnie ta z pierwszego etapu snu...?

 

Bank to symbol Twojej energii, siły, możliwości - tak samo jak pieniądze. Myślę, że nie do końca zdajesz sobie sprawę z tego jak silnym człowiekiem jesteś, i le przed Tobą możliwości, szans w życiu dzięki którym rozwiniesz skrzydła jeśli tylko zaczniesz działać. To wskazówka abyś już więcej nie czekał na zrealizowanie swoich zamiarów, wziął się w garść spełniał swoje marzenia. Nie otrzymasz nic za darmo - aby coś dostać trzeba też coś dać z siebie. Weź ten czek i zrealizuj go. (;

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...