Skocz do zawartości

ludzie , obrazliwa piosenka ,noz ...


kasienka10001

Rekomendowane odpowiedzi

witam , czy mozesz mi pomoc ???

 

Bylam na zewnatrz z moim bratem , bylo tam sporo ludzi . w oddali widzialam grupke ktora zaczela spiewac obrazliwie o moim nazwisku , mojej rodzinie . mojego brata to rozdraznilo i postanowil to przerwac i isc do nich . ja sie balam , probowalam zatrzymac , uczepilam sie jego . wkoncu bylismy juz kolo nich , to byli sami mezczyzni , takjakby stali w kole , zobaczylam jednego twarz (byla nieuczciwa , brzydka, chuda ) wyszedl z kola i mial dlogi , cienki , ostry noz i chcial mi nim odciac reke bym poscila , odczepija sie od mojego brata . tylko mnie drasna , zrobil malutka cienka rane cieta z ktorej polecialo troche krwi . niejestem pewna czy to spowodowalo puszczenie brata , chyba poposcilam ale dalej bylam kolo niego blisko. uratowal mnie przed straceniem reki moj byly chlopak , ktory sie pojawil by rozgonc towazystwo , strzelal do nich i byl wkorzony .

 

dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Kasieńko,pewnie,że tak,na tyle na ile potrafię już Ci mówię:

osoba z Twojego bliskiego otoczenia nie ma szczerych zamiarów wobec Ciebie jak i Twojej rodziny.Przede wszystkim wobec Ciebie.Ma zamiar wyrządzić Tobie jakąś przykrość,jest zazdrosna o Twoje kontakty z bratem.Mogę sądzić,że Twój były chłopak gra w Twoim snie rolę tego złego i tego dobrego mężczyzny.Według mnie to Twój były chłopak jest osobą która krzywdzi Ciebie.Ty podświadomie może szukasz w nim teraz oparcia i to dlatego on Ciebie uratował przed straceniem ręki.

Uważaj też proszę na sferę zawodową,jakich ludzi masz wokół siebie.Nie wszyscy z nich są uczciwi.Tak rozumiem Twój sen.Wszystkiego co najpiękniejsze życzę i pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...