Jump to content

wędrówka


eufrozyna
 Share

Recommended Posts

Proszę o pomoc w interpretacji snu

śniło mi się, że weszłam do jakiejś karczmy, w której były dwa piętra. Poszłam tam z myślą o tym, że idę na wesele koleżanki. Ale to wcale wesela nie przypominało. Poszłam na górę, bo wiedziałam, że tam będzie mój kolega z pracy, a bardzo mi zależało na tym, żeby go spotkać. To dziwne, bo nie mam z nim dużego kontaktu i znamy się raczej słabo. Rozmawiamy raczej jedynie o sprawach zawodowych. Usiadłam tam przy wielkim, drewnianym stole. Koleżanka cały czas nas czymś częstowała. Pamiętam, że jadłam jakieś ciasto. Później przyszedł mój brat z tym kolegą, który również był zaproszony na wesele, chociaż wcale nie zna pary młodej. Nie pamiętam o czym rozmawialiśmy. Później byliśmy w moim pokoju. On leżał na moim łóżku, a ja starałam się je zaścielić.

Później byłam sama w drodze. Musiałam dotrzeć do Poznania. Poruszałam się pieszo wzdłuż ruchliwej ulicy. W pewnym momencie doszłam do rozdroży, ale śmiało wybrałam drogę po prawej stronie. Wiedziałam, że to właściwa droga. Wiedziałam, że muszę dojść do Poznania, żeby znaleźć tego kolegę z pracy. Znalazłam się jednak we Wrocławiu. Pamiętam wielki, wręcz olbrzymi Ratusz. Pomyślałam, że jest podobny do tego z Torunia. Byłam też w jakieś kaplicy i się modliłam. Wiedziałam, że nie mogę tracić czasu i muszę ruszać dalej, ale cały czas coś mi przeszkadzało. Odczuwałam niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Czujesz się troszkę znudzona ostaniami czasy w życiu, więc chcesz to zmienić i idziesz na wyższe piętro. I już niedługo być może spotkasz miłość w swoim życiu. Ale takie uczucie które będzie dawało Ci poczucie stabilizacji i spełnienia. Czekają Cie szczęśliwe chwile życiu. Znajdziesz zaspokojenie w sferze seksualnej. Będziesz czuła, że to jest to o czym marzyłaś i, że dobrze wybrałaś... Być może ten związek zalegalizujesz bo wybrałaś prawą stronę drogi i jeszcze ten ratusz mnie do takiego myślenia skłania. Troszkę jednak możesz być zaniepokojona tym wszystkim ale nie bój się, bo masz wsparcie Sił Wyższych. Oby się sprawdziło (:

 

Pozdrawiam (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...