Skocz do zawartości

wędrówka


eufrozyna

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w interpretacji snu

śniło mi się, że weszłam do jakiejś karczmy, w której były dwa piętra. Poszłam tam z myślą o tym, że idę na wesele koleżanki. Ale to wcale wesela nie przypominało. Poszłam na górę, bo wiedziałam, że tam będzie mój kolega z pracy, a bardzo mi zależało na tym, żeby go spotkać. To dziwne, bo nie mam z nim dużego kontaktu i znamy się raczej słabo. Rozmawiamy raczej jedynie o sprawach zawodowych. Usiadłam tam przy wielkim, drewnianym stole. Koleżanka cały czas nas czymś częstowała. Pamiętam, że jadłam jakieś ciasto. Później przyszedł mój brat z tym kolegą, który również był zaproszony na wesele, chociaż wcale nie zna pary młodej. Nie pamiętam o czym rozmawialiśmy. Później byliśmy w moim pokoju. On leżał na moim łóżku, a ja starałam się je zaścielić.

Później byłam sama w drodze. Musiałam dotrzeć do Poznania. Poruszałam się pieszo wzdłuż ruchliwej ulicy. W pewnym momencie doszłam do rozdroży, ale śmiało wybrałam drogę po prawej stronie. Wiedziałam, że to właściwa droga. Wiedziałam, że muszę dojść do Poznania, żeby znaleźć tego kolegę z pracy. Znalazłam się jednak we Wrocławiu. Pamiętam wielki, wręcz olbrzymi Ratusz. Pomyślałam, że jest podobny do tego z Torunia. Byłam też w jakieś kaplicy i się modliłam. Wiedziałam, że nie mogę tracić czasu i muszę ruszać dalej, ale cały czas coś mi przeszkadzało. Odczuwałam niepokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujesz się troszkę znudzona ostaniami czasy w życiu, więc chcesz to zmienić i idziesz na wyższe piętro. I już niedługo być może spotkasz miłość w swoim życiu. Ale takie uczucie które będzie dawało Ci poczucie stabilizacji i spełnienia. Czekają Cie szczęśliwe chwile życiu. Znajdziesz zaspokojenie w sferze seksualnej. Będziesz czuła, że to jest to o czym marzyłaś i, że dobrze wybrałaś... Być może ten związek zalegalizujesz bo wybrałaś prawą stronę drogi i jeszcze ten ratusz mnie do takiego myślenia skłania. Troszkę jednak możesz być zaniepokojona tym wszystkim ale nie bój się, bo masz wsparcie Sił Wyższych. Oby się sprawdziło (:

 

Pozdrawiam (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...