Jump to content

Jak walczyć z duchami


boilerek
 Share

Recommended Posts

Czasami książki kłamią. Co do A.C. może i wiele osiągnął, ale jego metody były tak powalone, że mało kto z nim praktykował a on sam robił rzeczy w stylu :"ciekawe co się stanie jak wejdę do trójkąta".

 

To się nazywa eksperymentowanie ;) Obecnie cała nauka się na tym opiera;)

 

Tak czy siak polecam "Voice...", bo to dość ciekawa historia kontaktu z pewnym duchem.

Link to comment
Share on other sites

Walka z duchami (demonami) daje takie same korzyści jak walka ze stresem, bólem, czy strachem. Jednakże to zależy od człowieka, czy woli walczyć czy zrozumieć, pogodzić , poznać ducha czy swój lęk. To tak samo jak walka dobra ze złem, w tym przypadku poznanie, zrozumienie wybaczenie to 'dobro' a walka to 'zło'. W całym wszechświecie panuje takie coś jak, równowaga, od człowieka zależy czym będzie dla niego ta równowaga.

Link to comment
Share on other sites

No tak, wielowymiarowość astralu jest przeogromna, nie rozumiem tylko jak można nazywać ducha - demonem. To tak jakby człowieka chorego na depresję nazwać mordercą.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ Demony to Bardzo Złe Duchy Które Mogą wcielać się w kogo zechcą ,przybierać różne maski i nazwy -Szatan ,Diabeł,Antychryst ,Demon ,Potwór,Wampir,Wilkołak ,Strzyga itp .

 

wyobraź sobie największego oszusta na ziemi ,a jeszcze nie będziesz mógł/mogla określić rozmiarów zła,knowań,oszustw,podstępów itd .Złego żeby zwieść wcielone Dobre Duchy jak Anioły,Archaniołowie.

 

Wiem bo wiele razy w swoim życiu się z nim Szatanem - Diabłem zmagałem .

Link to comment
Share on other sites

Dusza może zamieszkać w aurze czlowieka który wibracjami z nią współgra. Niekoniecznie musiał to być zły człowiek. Takim duszom się pomaga, podnosi wibracje i odprowadza, a nie atakuje, bo co jeśli znalezlibyśmy się na ich miejscu? A demony często stwarzamy sobie my, poprzez swoje myślokształty, nierzadko o tym nie wiedząc.

Link to comment
Share on other sites

Ale co ma walka ze swoimi "demonami" do walki z bytami które utknęły gdzieś blisko naszego planu fizycznego ?

 

Nie wszystkie osobiste leki czy choroby są spowodowane doświadczeniem życiowym, a własnie te byty, które utknęły mogą powodować te wszystkie nieprzyjemności poprzez "przyklejenie się" do danej osoby.

 

Termin demon a duch używam potocznie i jest tylko terminem do określenia danej rzeczy.

 

Jeżeli możesz tranquil to powiedz co znaczy dla Ciebie termin "duch" a "demon" to może wtedy może dojdziemy do odpowiedzi czym dla Ciebie się różnią te dwa terminy.

 

ps. ludzie chorzy na depresję, też mogą być mordercami ;)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście depresja to termin medyczny ,natomiast z duchowego punktu widzenia to Zaciemnienie Ludzkich Subtelniejszych Ciał Energetycznych -Aury ,co ma odbicie w ciele materialnym - psychice i organiżmie.

Link to comment
Share on other sites

hmmm... w sumie już sam zgłupiałem :)

 

w najprostszy sposób jaki mogę to określić to dla mnie duchy można podzielić na "dobre" lub "złe", dobre to anioły a złe to demony. Jedne i drugie mogą podpinać się pod aurę i tam spełniają swoje "potrzeby" lub potrzeby człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...