Skocz do zawartości

Jak walczyć z duchami


boilerek

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami książki kłamią. Co do A.C. może i wiele osiągnął, ale jego metody były tak powalone, że mało kto z nim praktykował a on sam robił rzeczy w stylu :"ciekawe co się stanie jak wejdę do trójkąta".

 

To się nazywa eksperymentowanie ;) Obecnie cała nauka się na tym opiera;)

 

Tak czy siak polecam "Voice...", bo to dość ciekawa historia kontaktu z pewnym duchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z duchami (demonami) daje takie same korzyści jak walka ze stresem, bólem, czy strachem. Jednakże to zależy od człowieka, czy woli walczyć czy zrozumieć, pogodzić , poznać ducha czy swój lęk. To tak samo jak walka dobra ze złem, w tym przypadku poznanie, zrozumienie wybaczenie to 'dobro' a walka to 'zło'. W całym wszechświecie panuje takie coś jak, równowaga, od człowieka zależy czym będzie dla niego ta równowaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Demony to Bardzo Złe Duchy Które Mogą wcielać się w kogo zechcą ,przybierać różne maski i nazwy -Szatan ,Diabeł,Antychryst ,Demon ,Potwór,Wampir,Wilkołak ,Strzyga itp .

 

wyobraź sobie największego oszusta na ziemi ,a jeszcze nie będziesz mógł/mogla określić rozmiarów zła,knowań,oszustw,podstępów itd .Złego żeby zwieść wcielone Dobre Duchy jak Anioły,Archaniołowie.

 

Wiem bo wiele razy w swoim życiu się z nim Szatanem - Diabłem zmagałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusza może zamieszkać w aurze czlowieka który wibracjami z nią współgra. Niekoniecznie musiał to być zły człowiek. Takim duszom się pomaga, podnosi wibracje i odprowadza, a nie atakuje, bo co jeśli znalezlibyśmy się na ich miejscu? A demony często stwarzamy sobie my, poprzez swoje myślokształty, nierzadko o tym nie wiedząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma walka ze swoimi "demonami" do walki z bytami które utknęły gdzieś blisko naszego planu fizycznego ?

 

Nie wszystkie osobiste leki czy choroby są spowodowane doświadczeniem życiowym, a własnie te byty, które utknęły mogą powodować te wszystkie nieprzyjemności poprzez "przyklejenie się" do danej osoby.

 

Termin demon a duch używam potocznie i jest tylko terminem do określenia danej rzeczy.

 

Jeżeli możesz tranquil to powiedz co znaczy dla Ciebie termin "duch" a "demon" to może wtedy może dojdziemy do odpowiedzi czym dla Ciebie się różnią te dwa terminy.

 

ps. ludzie chorzy na depresję, też mogą być mordercami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście depresja to termin medyczny ,natomiast z duchowego punktu widzenia to Zaciemnienie Ludzkich Subtelniejszych Ciał Energetycznych -Aury ,co ma odbicie w ciele materialnym - psychice i organiżmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... w sumie już sam zgłupiałem :)

 

w najprostszy sposób jaki mogę to określić to dla mnie duchy można podzielić na "dobre" lub "złe", dobre to anioły a złe to demony. Jedne i drugie mogą podpinać się pod aurę i tam spełniają swoje "potrzeby" lub potrzeby człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...