Jump to content

potomstwo

Izabela123

Recommended Posts

Pani pyta, czy w przyszłości dane jej będzie zotać matką.

Na razie nie stara się, ale chciałaby kiedyś mieć potomstwo.

3 runy- czytane jako całość- wszystkie w pozycji prostej.

Ehwaz- Wunjo-Gebo

myślę, ze jak najbardziej. Ehwaz wskazuje na konieczność harmonii, starania się, dalej czas radości w Wunjo, która wiązana jest z urodzeniem syna Odyna, a na koniec Gebo, dająca wymianę i ukazująca dar- tym darem, myślę, jak najbardziej może być dziecko.

To moje początki, więc wszystkie wskazówki mile widziane:)

Andola, jesli jestes poczatkujaca i chcesz zajmowac sie powaznie runami to najpierw poczytaj to --->Futhark Starszy | Runy

... a potem runy rzucaj a nie baw sie kartami.

:)

Dziękuję bardzo za poleconą stronę.

Nie siadlam do run bez żadnego przygotowania- naprawdę starałam się wcześniej sporo poczytać na ich temat. Kupiłam runy w formie kamieni i takie wczoraj wyciągnęłam. Widziałam, ze niektórym układają się w sposób odwrócony, mi wyszły prosto. Być może mam słownictwo wypaczone Tarotem, ale nie rozumiem do końca Twojej wypowiedzi.

Pomyślałam, ze mogę poćwiczyć na jakiś prostych pytaniach.

Czy chodzilo Ci o to, że moja interpretacja jest za słaba, czy może o to, że zabrzmialo jakbym miała runy na kartach?

A może że nie powinnam rzucać run gdy posluguję się Tarotem? Tylko, ze nawet na poleconej przez Ciebie stronie nie ma przeciwskazan co do tego. Jest wskazówka, że nie można przekladać i mylić znaczeń. Nie chcę zarzucać Tarota, nie sprawdzając wcześniej, jak mi wychodzi komunikacja z runami. Być może coś źle zrozumialam.

Będę wdzięczna za podpowiedź:)

Edited by Izabela123

• 2 months later...

Będzie miała na pewno jeśli tylko zadziała w temacie i też mi się skojarzyło, że nie jedno, no ale ja to wiesz:P Ty masz dłużej ten sprzęt i bardziej wiesz z czym to się je :slonko: