Skocz do zawartości

potomstwo


Izabela123

Rekomendowane odpowiedzi

Pani pyta, czy w przyszłości dane jej będzie zotać matką.

Na razie nie stara się, ale chciałaby kiedyś mieć potomstwo.

3 runy- czytane jako całość- wszystkie w pozycji prostej.

Ehwaz- Wunjo-Gebo

 

myślę, ze jak najbardziej. Ehwaz wskazuje na konieczność harmonii, starania się, dalej czas radości w Wunjo, która wiązana jest z urodzeniem syna Odyna, a na koniec Gebo, dająca wymianę i ukazująca dar- tym darem, myślę, jak najbardziej może być dziecko.

 

To moje początki, więc wszystkie wskazówki mile widziane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andola, jesli jestes poczatkujaca i chcesz zajmowac sie powaznie runami to najpierw poczytaj to --->Futhark Starszy | Runy

... a potem runy rzucaj a nie baw sie kartami.

 

:)

 

Dziękuję bardzo za poleconą stronę.

Nie siadlam do run bez żadnego przygotowania- naprawdę starałam się wcześniej sporo poczytać na ich temat. Kupiłam runy w formie kamieni i takie wczoraj wyciągnęłam. Widziałam, ze niektórym układają się w sposób odwrócony, mi wyszły prosto. Być może mam słownictwo wypaczone Tarotem, ale nie rozumiem do końca Twojej wypowiedzi.

Pomyślałam, ze mogę poćwiczyć na jakiś prostych pytaniach.

Czy chodzilo Ci o to, że moja interpretacja jest za słaba, czy może o to, że zabrzmialo jakbym miała runy na kartach?

A może że nie powinnam rzucać run gdy posluguję się Tarotem? Tylko, ze nawet na poleconej przez Ciebie stronie nie ma przeciwskazan co do tego. Jest wskazówka, że nie można przekladać i mylić znaczeń. Nie chcę zarzucać Tarota, nie sprawdzając wcześniej, jak mi wychodzi komunikacja z runami. Być może coś źle zrozumialam.

Będę wdzięczna za podpowiedź:)

Edytowane przez Izabela123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Będzie miała na pewno jeśli tylko zadziała w temacie i też mi się skojarzyło, że nie jedno, no ale ja to wiesz:P Ty masz dłużej ten sprzęt i bardziej wiesz z czym to się je :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...