Jump to content

Anioł czy demon

geminiface
 Share

Recommended Posts

Witam... ostatnio miałam bardzo realistyczny sen.

cały był czarno biały, odczucia szokujące... i nie mam pojcia co oznacza w całości...

Pierw wpadłam do jakiegoś zsypu na śmieci czy brudną pościel... wpadałam powoli coraz niżej... (strach)

nie wiadomo jak znalazłam się na ulicy na jej końcu ogromna brama jak od hangaru dla samolotów... otworzyłam ją ale bałam się strasznie...

moją uwagę przyciągnęła postać wysoka chuda ale przygarbiona.. wyglądała jak trójwymiarowy cień... spokojnie mnie zmusił do wejścia. W środku rozległ się przeraźliwy zgrzyt krzyk warkot jak w piekielnych mękach... przewróciłam sie a gdy podnosiłam głowę przed twarzą ujrzałam stopy rozkładające sie przeogromne skrzydła i wkońcu zobaczyłam twarz złoto żółtego ogromnego Anioła czy demona (wyglądał jak anioł, jednak wyraz twarzy miał nie zbyt przyjazny) wtedy się obudziłam....

Różnie to interpretowałam... ale zawsze jest coś co mi nie pasuje...

Sen ten to jakieś Twoje wspomnienie i refleksja z życia codziennego. Coś co zapamiętałaś - jakaś legenda być może opowieść albo obraz Anioła itd. Sen jest wskazówką, abyś zastanowiła się nad swoim życiem, zachowaniem. Koniecznie musisz zmienić sposób życia a wszystko się poukłada.

Pozdrawiam (:

• 2 weeks later...