Skocz do zawartości

Prośba


Beoran

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy jeszcze ktokolwiek mnie tu pamięta :icon_razz:, ale wróciłem. Przechodząc do sedna sprawy, mam do Was prośbę. Ostatnio nie jest najlepiej, nawet nie powiedziałbym, że jest dobrze, dlatego też proszę, w miarę czasu i możliwości, o sprawdzenie mnie. Sam tego nie zrobię, potrzebuje obiektywnej opinii.

 

Pozdrawiam BLM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beoran, powiedz mi proszę czy nie robiłeś sobie jakiejś tarczy ostatnimi czasy? Generalnie masz sporo lęków na sercu, parę osób z przeszłości jeszcze tkwi na Twojej aurze, podstawa nieco słaba. To tyle tak na szybko, jeśli zależy Ci na jakiś bardzo dokładnych informacjach to możesz zagadać na gg: 185 88 99 :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wiesz, nie znam Cię i nie mam zamiaru "bajać", że na odległość bez żadnej "nici" potrafię powiedzieć co się dzieje. Ale pierwsze intuicyjne odpowiedzi to;

- wchodziłeś w takie rewiry magii, które nie są hm... nazwijmy to białe;

-wiele eksperymentowałeś, ciągle czegoś szukałeś, ciągnie się przez to za tobą wiele nie zamkniętych "kontaktów" i energii;

-odbieram Cię jako osobę, która nie do końca akceptuje to co robiła( jakieś wyrzuty sumienia, narzucone normy, np. religijne, środowiskowe?);

- wiesz, najlepsze co mogę Ci powiedzieć, że "masz towarzystwo", tego jestem pewna. Nie wiem, kim jest ta kobieta, ale jest Ci wyjątkowo życzliwa i chroni Cię przed tym, o się dzieje. Obawiam się jednak, że to za mało.

Uważam, że czas zrobić porządki w "świecie astralnym", bo w szybkim czasie zrujnować to może Twoje zdrowie, życie i otoczenie.

Ale, tak jak napisałam na wstępie, to są tylko moje odczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...